BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 tygodni temu #1058915 przez Anabelle
Matko, jak mnie tu dawno nie było ;)

Nati, już połowa?! Matko jak cudze ciąże szybko lecą :D pięknie wyglądasz :)

Milunia, gratulacje donoszonej ciąży <3

Ja zupełnie nie mam na nic czasu ;) już po nocach pakuje paczki. Teraz szukamy wakacji na czerwiec, bo to, co miałam upatrzone - niestety się wykupiło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058932 przez Sandruska1995
Milunia Powodzenia! :cheer:

U nas mała zaczęła raczkowac, próbuję wstawać na nogi. Aniołek jak od początku, prócz tego że ściąga wszystko co dosiega :laugh:

Planujemy jechać do polski na święta teraz , mam nadzieję że wyjdzie bo mała zbyt nie lubi jazdy autem na dłuższy czas a szczególnie czerwonych świateł :laugh:

A my z M postanowiliśmy że co ma być to będzie nie zabezpieczamy się. ;)

Jedziemy do pl , bierzemy zaświadczenia do ślubu i działamy ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058949 przez Miluniaa
nie dziekuje dziewczyny zebynie zapeszyc :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058956 przez nati.olsztyn
milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058962 przez Miluniaa
nati no juz praktycznie spakowana co raz tylko sobie cos przypomne to dokladam no i Zu mi wyciaga np tableta naładowałam sobie zeby miec kontakt ze swiatem to zabrała chyba bede musiala juz przed samym rozwiazaniem dopakowac;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058978 przez nati.olsztyn
milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058989 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058992 przez joanna1991
GONIA rewelacyjnie wyglądasz :* piękna z ciebie przyszła mamusia! i do tego jaka dzielna!

NATI kochana no teraz to widzę twój ciążowy brzuszek :) ładnie dzidzia rośnie :)

MAGMUS no pięknie wasz synek postępy robi :) nie obejrzysz się a zacznie śmigać po domku :) u mnie hmm... troszkę namotałąm z CLO bo miałam brać od 3 do 7 dc a mi się pomyliło że mam brać 7 dni i tak wzięłam a miałąm wziąźć tylko 5... martwię się, że przez moją nieuwagę będzie stracony cykl :( Ziaa pisała żebym na monitoring jeszcze przed wizytą zrobiła ale jak sie dowiadywałam o termin to prędzej mam wizyte..

PINEZKA najważniejsze że zdrowie zaczyna dopisywać i chęci na przytulanki są :D

SANDRA gratuluję decyzji o ślubie! no i powiem ci, że odważna jesteś :D

MILLUNIA w takim razie pozostało nam zaciskać kciuki i czekamy na wasze maleństwo. e- ciocie nie mogą się doczekać :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1058995 przez Nietoperek
Nie mam ostatnio czasu na bywanie na forum,
a tyle się tu dzieje i patrząc na co ktorąs strone to raczej dobrze 

Miluniaa czekamy an wieści ze to już :)

GoNia79 Zdjecie synka super- ale to musi być cudowne uczucie,patrzysz na swoje dzieciątko które za chwile pojawi się na świecie :)

brown24 my byliśmy w Albanii wrzesień 2016 – i polecam. jednak najlepiej samemu a nie przez zorganizowaną wycieczke. Chociaż zależy północ czy południe, my byliśmy na północy.. Albania to takie Europejskie Indie :D nam się podobało i z wielką checia tam wrócimy ale już autem.

Po za tym u mnie spokoj i cisza.
W poniedziałek wizyta u gin , wyniki różyczki, toksoplazmozy , ft3 ft4 dobre, wiec czekać na owu i działać – chociaż i bez tego się dzieje :P a owu w weekend :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059028 przez nati.olsztyn
nietoperek Wspaniale, ze wyniki masz dobre. Zatem teraz do dzieła!:)

Joanna Może nie będzie tak źle . Trzymam kciuki!:)

milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059063 przez Nietoperek
nati.olsztyn no zobaczymy co przyniosą kolejne dni tygodnie..

oby nad nami tutaj zawitało wraz z wiosną wiecej słońca i dobrych wiadomości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059067 przez nati.olsztyn
Uszylam pierwsze sztuki, więc się chwalę ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059074 przez Zmienna
hej hej :)
u mnie też coś powiadomienia szwankują i myślałam że tu ciszaaa
Fajne brzuszki, maluchy i pieluszki. Dużo pozytywnej energii widzę. Tego mi trzeba bo mój optymizm gdzieś uciekł.
Byłam wczoraj u lekarza bo w środku cyklu krwawiłam. Dostałam skierowanie na progesteron, zrobiłam dziś. Dodatkowo mam między 2-4dc zrobić estradiol, fsh, prolaktyne i lh. Przepisał mi też metformax i ovarin. W tym cyklu jakoś dziwnie tak wyszło. Jak bolał mnie jajnik to stwierdziłam, że śluzu brak i jeszcze za wcześnie na owu. Jak zaczęłam testować to nic nie wychodziło. Wczoraj lekarz powiedział, że owu najprawdopodobniej była bo widzi jakiś znak jakby po pęknięciu. Jakoś to i tak bez większego znaczenia bo abstynencja była ostatnio ;) ale jakoś tak bym wolała wiedzieć co i kiedy w organizmie gra. Jeszcze dziś dowiedziałam się, że teściowa jakieś bajki opowiada, że nam to tylko dziecka brakuje i że to, że go nie mamy to leży po mojej stronie. I kurcze jakoś do tej pory takie niby przygadywania i teksty mnie nie ruszały. A tym razem jakoś zabolało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059076 przez Pinezka
Zmienna - staraj sie nie sluchac tego, co rozne "zyczliwe" osoby na ten temat mowia :* Slowa potrafia bardzo ranic. Mi ostatnio babcia mojego meza po rodzinnym obiedzie dogadala, ze mam wystajacy brzuch i czy to od obzarstwa czy moze wreszcie w drugiej ciazy jestem, bo latka leca. I co takiej powiedziec? Nie wie, ze druga ciaze poronilam, zreszta przyglucha jest i i tak polowy nie uslyszy. Obrocilam wszystko w zart, ale w sercu zakulo.

A testy owu kiedy robilas?

Milunia - turlasz sie jeszcze? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059090 przez Zmienna
Pinezka tak, masz racje, olać przygłupów i zazwyczaj tak robię. Ale kurcze teraz w głowie z różnych powodów różne myśli, że może tak będzie jak co niektórzy mówią. Czasem niedobrze jak w życiu za dobrze, bo wtedy zawsze się coś spier... A ja właśnie na takim etapie jestem i boję się tego. No ale nic, wygadałam się i trochę lepiej. A babka męża.... eh a mówią, że mądrość przychodzi z wiekiem. Tej babci widać to nie dotyczy.
Owu robiłam w ubiegły piątek. Pomyślałam, że to krwawienie okołoowulacyjne, ale negatyw. później jeszcze w poniedziałek i środe ale bez zmian. i jak lekarz powiedział że najprawdopodobniej była to już nie testowałam. Teraz czekam na @. powinna być za około tydzień.

Właśnie, Milunia, turlasz się jeszcze ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl