BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 miesiąc temu #1058587 przez Miluniaa
nati ale z Ciebie chudzinka :D:D Super brzuszek :)
uuuuu magmus mowisz wkraczasz do gry ? ? Ale kochana nie ma co mysleć bo od tego dzieci nie bedzie :laugh: :laugh: :laugh: bierz chlopa :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058588 przez Miluniaa
up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058591 przez magmus88
No milunia.... jak mam zająć Twoje miejsce to muszę się wziąć w garść hehehe. Ile miała Zu jak się dowiedzieliście o braciszku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058593 przez Miluniaa
magmus spiesz sie :D Zu miala 6 miesiecy :) :) A u mnie juz mysle lada moment takze wiesz uciekaj z forum i za meza sie bierz :D :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058594 przez mar-tuska
Hejka kochane

U nas niby spokojnie...wczoraj bylam drugi raz u mojego Aniola... krew.. mocz badania.. no i Mutter Pass.. ksiaz. Ciazowa :) :p....
Ale wiecie co... wogole to do mnie nie dochodzi ani troche...
We wtorek ide na 1sze usg to bedzie pewnie ok 6tydz... az sie boje...
Tak Ziajke straszycie a ja tez po Clo jakby nyly dwa pecherzyki to bym padla.....
Ciekawe czy juz by to bylo widac czy dipiero pozniej??
Wiecie jak to jest???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058595 przez mar-tuska
Nietoperek beta byla w 29dc... nie wiem ile po spodziewanej bo ja sie niczego nie spodziewalam :) :p
Ciesze sie ze wyjazd dal ci sily wiec wracsj do gry!!!!! Dzialaj! :*

Martyna.. fajnie ze jest jakas szansa... moze akurat ja w swoja szanse tez nie wierzylam :p

NATI ty chudzinko.. ty chyba tylko sie kapusty najadlas ;) :p trzymam kciuki jutro! Jutro tez plec potwietdza tak?

Nowa a ty co tak szybko za wizyte masz?
Cos sie dzieje czy tak poptostu?

Milunia to trzmaj sie tam kupy jak to mowia ;p
A co do supitala tylko ten jeden jest do wyboru?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058596 przez Miluniaa
martuska nie zeby Cie dolowac ale ja po clo mialam 3 pecherzyki :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ale 2 sie wchlonely :) niestety w wielkim miescie a wybor tam gdzie jest dyzur ale w 2 szpitalach szalu nie ma ... w razie cos nawet nie wiem gdzie jechac moze gdzies po innych miastach heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058598 przez Nowa...
Martuska- Połówkowe miałam u całkiem innego lekarza a w czwartek u mojej lekarz prowadzącej.Wiesz Ja też jestem pod ścisłą Jej kontrolą, ale myśle pozytywnie bo dzidzia daje codziennie znać o sobie:) Ja mimo że dwóch lekarzy potwierdziło dziewczynke to ubranka te na wyprawkę kupuję neutralne:) A może ma ktoś odsprzedać takich ciuszków neutralnych dla takiego maluszka ;) ?
Nati i Ja trzymać będę za was jutro kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058609 przez joanna1991
Witajcie kobietki! Dawno mnie nie było, ale podczytywałam was codziennie. Nowy grafik w pracy mam troszkę luźniejszy więc będę miała chwile dla siebie, póki co dziś jeszcze popołudniówka mnie czeka, jutro wolne i ide na badanie FSH i Estradiol. U mnie 3 dc - idę równo z ZIAA :D stos leków zaczęłam brać i do ginka na wizyte w 10 dc... W poprzednim cyklu @ opóźniła mi się o 9 dni.. już nadziei narobiła a tu psikus i przyszła.. No cóż widocznie tak miało być.. w każdym bądź razie nie poddam się, za długo czekam..i pragnę :)

MARTUŚKA Gratki!

MAGMUS kochana co ja widzę :D wracasz do gry :D super :)

MILLUNIA czekamy czekamy na waszego maluszka :* Ale to zleciało zaraz będziesz go tulić :) Ciekawe jak Zuu zareaguje na braciszka :)

NATI jaki piękny malusi brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058612 przez martyna_z
nati widać że się nie możecie doczekać ;) czekam na wieści z usg

magmus trochę się poprawiło, ale dopiero za miesiąc będzie wiadomo czy będzie musiała mieć operacje na oczy czy nie, mamy nadzieję że się samo wyprostuje i będzie ok. Dziękuję za kciuki :) od testów owu się zaczyna a za jakiś czas pokażesz nam inny, pozytywny test :)

mar-tuska cuda się zdarzają wiem, sama byłam tu świadkiem wielu, ale mnie na razie omijają ;)

joanna oby leki zadziałały i w tym cyklu już nie było takiej niemiłej niespodzianki

A mój avatar przeskakuje, raz stary a raz nowy się pojawia, nie bardzo wiem dlaczego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058617 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna Miło że z nami jesteś:) Może niedługo z ziaa zalozycie wspolny wątek:) Tego Wam życzę!

martyna Zdrowka dla piesia. Z avatwrem nie pomogę, ja widzę tylko ten nowy.

mar-tuska Dzis waga u lekarza pokazala 2,7kg na plusie, wiec niewiele i to w ubraniach i butach, az porównam to z waga z poprzednich ciąż. Płci nie udało się potwierdzić.

milunia Jeszcze tydzień ściskaj nogi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058619 przez brown24
Magnus chyba Cie zaskocze:Wodą :laugh: Z dodatkiem kropelki płynu do naczyń a pozniej do sucha recznikiem kuchennym badz chusteczką.Ewentualnie mozesz kupic specjalne chusteczki nawilzane;)

Nati super ze wszystko ok i groszek rosnie.A Twój brzuszek faktycznie wygląda jak wzdęcia a nie ciążowy :laugh:

Joanna pozytywne nastawienie to podstawa:) u mnie chyba dni płodne sie zaczynają,ale ochoty na cokolwiek brak.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058621 przez nati.olsztyn
brown Nie powiem, ta waga mnie trochę niepokoi, ale myślę że dietę mam w porządku więc zobaczymy jak będzie dalej;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058635 przez brown24
Nati ale kazda ciąża jest inna więc skoro groszus rozwija sie prawidłowo ,to nie martw sie na zapas wagą :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058636 przez nati.olsztyn
brown Tego się właśnie trzymam :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl