BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 11 miesiąc temu #1061673 przez martyna_z
Pinezka chyba nikomu nie działało. Super że kreska coraz ciemniejsza :-) na kiedy byś miała termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061675 przez Pinezka
Martyna - w sam raz na 3cie urodziny Juniora, +/- kilka dni. Koncowka stycznia. A ty na kiedy? Jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061680 przez martyna_z
Połowa stycznia. A czuję się zupełnie normalnie. Jak i przed ciążą. Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę bo oprócz nieustannego głodu to nic mi nie dolega ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061683 przez magmus88
Pinezka! łuhu :) pięknei! :)

Ziajka, no właśnie - jak Twoje teścicha? U mnie była minimalnie druga kreska ale już jej nie ma... Przed Bartkiem miałam tak - że jak była owu to pojawiała się kreska i później już jej nie było.... a teraz jakieś dziwne rzeczy... ale owulki napewno nie było.

Martyna - tylko się cieszyć, ze nia ma żadnych (nieprzyjemnych) dolegliwości :) obyś czuła się tak dobrze do końca - tego Ci życzę :)

NatB :D haha ale jaja :) Coś mówiłaś o zamknietej fabryce ostatnio? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061688 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pinezkaSuper mega gratulacje :)

A my w drodze do Rabki... Helena mega zakatarzona:/ normalnie ciagl nam choruje, jak coś mamy akurat zaplanowane :( eh no, ale jedziemy bo jak nie teraz to już w ogóle nie pojedziemy bo nie na kiedy...

milunia brawo TY ! :) teraz karmienie pójdzie Wam z górki... ja z Helena działałam instynktownie :) nikogo nie słuchałam :).. miałam koleżankę, która mnie wspoerala, bo sama karmiła 2 lata także zawsze do niej pisałam o poradę :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061689 przez natB
magmusaaa nic mi nie mów euh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061690 przez GoNia79
:kiss: witajcie dziewczeta forum mi tez nie dzialalo przez pare dni..
My w domku jakos sie ogarniamy tylko maly no po kapielj napije sie i spj 3 godziny a poten jak sie przebudzi to non stop by na cycu wisial i 3 godziny nastepne walczymy.. dalej czysci mu sie prawe oczko co mnie zaczyna martwic.. ale dzis wizyta patronazowa u pediatry wiec zapytam co z tym robic..
No i zrzera mnie ciekawosc ilee nasz synek prZybrał od wyjscia ze szpitala..
pinezka moje gratulacje i trzymam kciuki za Was.. zajelas moja miejscowe w expresowym tempie hihi
nowa ciesze sie ze ciaza rozwija sie prawidlowo a Olga sie ma super..
STOKROTKA to teraz trzymam za ciebje kciuki byle poszlo ci tak szybko i lekko jak mi :woohoo:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061694 przez natB
goniamlody ma pewnie zatkany kanalik... musisz mocno mu masować i kup czystek i przemywaj... jesteś w stanie mu to sama wymadowac, ale trzeba to robić faktycznie mocno...
Co do tzw ,,wiszeni,, to przejdzie, mały teraz potrzebuje bardzo dużo bliskości z Tobą, tymbardziej ze jest wcześniakiem... polecam chustę :) to wtedy wszystko z nim ogarniesz i obiad i dom i zakupy i spacer :) wtedy będzie czuł bliskość o za pewne będzie mniej przy piersi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061695 przez magmus88
Hej :)

Gonia - NatB dobrze mówi, pewnie zatkany kanalik. Najlepiej masować opuszkiem małego palca, ruchami kolistymi przy wewnętrznym kąciku oka i póxniej w dół noska (do wysokości skrzydełka). Kilka razy dziennie starczy. Też to przerabialiśmy. Tylko u nas wystąpiło to później.... Jak masaże nie pomoga to pewnie kropelki. Ale masaż warto spróbować. I tak jak Nati mówi - dość mocno. Musisz przycisnąć a nie głaskać. Będzie dobrze :)

Gonia - a Twoje miejsce to chyba już Martyna zwinęła :) Chyba, ze się mylę to mnie poprawcie :) No i pokaż tego księciunia!

NatB - wiesz jak to jest z planami :D

Mały poszedłna drzemkę więc ja idę ogarnąć chatę a do tego CIEPŁĄ kawka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061697 przez ziaa
Cześć Dziewczyny! :)
Szkoliłam się ostatnio dlatego zniknęłam ;)

Pinezka gratulacje!!! ;) Cieszę się Twoim szczęściem! :* :)
Magmus tak, u mnie taki klops jak u a Ciebie ;) masakra ;) ogólnie mi bardzo trudno wytrzymać 2 godziny bez picia, dlatego zastanawiam się czy te testy mogą dobrze wychodzić. Na takich z samego rana coś tam się działo, się wiem, że z rana się ich nie robi. Dlatego zastanowiło mnie czy te w ciągu dnia nie są zbyt rozcieńczone. E, nie wiem ;)
W środę idę do gina na kontrolę po szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061702 przez stOkrOtka91
Gonia zobaczymy jak to będzie, w weekend zaliczyliśmy wypad w góry, ale rodzinka byla zaskoczona jak nas zobaczyli xD


Dzisiaj kupiliśmy wózek, wiec zostalo nam tylko pranie i prasowanie no i te.... CZEKANIE :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061703 przez brown24
Hello :)

Gonia ka soe nie znam,ale dziewczyny na pewno dobrze radzą :) :kiss:

Ziajek to gdzie sie to szkoliłaś?.... Na zlocie czarownic? :lol: :laugh: :evil:

Puma a Ty co tam? Tez razem z Ziajkiem bylas? :laugh: Ze tak milczysz.

U mnie dalej cycoból, gorące i nabrzmiale,dokladnie jak przed @.Ale chyba mi sie płodne zbliżają bo od wczoraj czuje jajnik.Szkoda ze nie mam testów ovu,chyba ze w drogerii gdzies kupie :) Poza tym caly weekend pracowalam :angry: No ale jeszcze miesiąc i upragnione waaaaakaaaacje:D

Pinezka super super:) wielkie gratulacje :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061704 przez martyna_z
Magmus niby dobrze ale wiesz byłabym pewniejsza że jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061705 przez martyna_z
Zjadło mi posta...

Może jak pójdę jutro do gina to trochę się uspokoję. Na razie zajęta jestem sklepem. Bo już w środę ruszam :-) już mam dość siedzenia przed komputerem non stop ale już niedługo będzie działać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061710 przez GoNia79
My po wizycie Oli rosnie jak na drozdzach na maminym cycu...przez tydzien od wyjscia ze szpitala przybral 220 g czyli wazymy 2600 g ciesze sie bardzo ze Ksieciunio rosnie nie musze sie stresowac ze nie dojada...
Oczko mamy przemywac swietlikiem lekarskim 10 dni pani doktor daje mu jeszczr czas..

Wrzucam księcia mojego
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl