BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 11 miesiąc temu #1061806 przez Nowa...
Super że wszystko dobrze po wizytach :) Nati a Wy kiedy macie teraz wizytę:)?
Stokrotka przygotowana psychicznie na przyjęcie maluszka:)?
Ziaa a Ty dziś wizyta:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061813 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061816 przez stOkrOtka91
Nowa ostatnio z mężem jestesmy tacy zabiegani, ze szkoda gadać, tak szybko ten czas ucieka :p
Nie umiemy się już doczekać Maluszka:)
W przyszłym tyg piorę pościel i już robie Kącik dla Malej :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061821 przez natB
martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gratuluje groszka :D rośnijcie zdrowo :D czekamy na zdjęcia :)

pinezkatak samo i u Ciebie :)

joanna@ ale leci w kulki :/... mam nadzieje,.3 wszystko zaraz będzie dobrze... a tsh piękne:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061831 przez martyna_z
NatB nowe dostawy planuje raz na dwa tygodnie. Częściej na razie nie dam rady. Mam nadzieję że w przyszłości będą częstsze ;) Fanpage na Facebooku już założony m.facebook.com/Uszateksklep/ :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061836 przez Pinezka
Nat - duzo sily dla Helenki i dla was :* Jak bidulka dzis to znosila?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061845 przez magmus88
Hej ho, hej ho!! :)

Ziajka - jak po kontroli? Wszystko ok?

Stokrotka - pokaż furę :) No i siebie!!

Martyna - co do objawów.... myślę, że to że są - nie ma nic wspólnego z tym, ze z ciążą jest wszystko ok :)

Gonia - śliczny mały okruszek. Dobrze, ze się cycujecie :) to takie piękne :)

Halo Nowa :) Prosimy o fotkę Twoją z domkiem :)

Kurcze NatB.... Przykro mi z powodu kolegi.... a co do heleny - już myślałam, ze ten pech Was opuścił :( Trzymam kciuki! Ściskam i daj znac co nowego u Was dzisiaj

Kristi - już po wizycue?? Jak tam??

Joanna - niedawno rodziłąm a teraz już rozmyslałam nad jego pierwszymi urodzinami.... Czas ZAPIERDZIELA niesamowicie..... Joanna - tez tak raz miałam, pmiętam.... myślałamm, ze umrę podczas tego okresu. Leżałam w łóżku jak nieżywa....

Pinezka - więc czekamy teraz na relacje z wizyty :) Pokaż nam swojego kawalera!!

Stokrotka - zanim pojawią się pierwsze bóle - a wystąpi poród to trochę mija :) chyba, ze będziesz rodzić jak Gonia i Milunia - w biegu ahhaha to mozecie mieć problem dojechać :) Co do pracy... musicie na spokojnie wszytsko przemyśleć :)

Martyna - fajny sklepik, myślę, ze bede zagladac. Wczoraj rzucił mi się mały błąd w oczy.... Otwarłam (chyba jakąs sukienka) - były podane wymiary, a na dole jeszcze raz podane wymiary - i były inne niż te na górze - chyba, ze masz dwie te same sukienki w innych rozmiarach

Kule... mi coś Bartek zaczął dziś pokasływać. Oby mu przeszło....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061846 przez ziaa
Cześć :)

Martyna super wieści z wizyty :) Bardzo się cieszę :) i sklepik bardzo fajny :)
Nat B Jaka szkoda, ze znów musicie się martwić i cierpieć :( Trzymam kciuki za szybki powrót do domu i do zdrowia Helenki oczywiście! Trzymajcie się dzielnie! :) Napisz jakie będą dalsze kroki w jej leczeniu. :*
Brown szkoliłam sie w stolicy, z inwestowania ;) W kwestii zarządzania własnymi pieniędzmi to jednak nic nas w szkołach nei uczą ( poza wypełnianiem pitów, żeby wiedzieć jak oddać państwu ;)) CO tam u Ciebie pierniku? :)
Pinezka jak sie masz? :)
Joanna kurcze no nie fajnie :( z tym okresem, ale dobrze, ze w wynikach wszystko się normuje - prolaktyna też na pewno wróci do normy, może to kwestia czasu :)
Stokrotka i jak tam decyzja odnośnie pracy?
Gonia super, ze miałaś taki cudny poród! No i że maż pomaga :) Krystian z pewnością przyzwyczai się do nowej sytuacji, dajcie mu na spokojnie trochę czasu i spróbujcie w coś zaangażować przy małym jak już będzie zdrowy :)
Magmus a Ty się na wizytę do ginka wybierasz? Bo rozumiem, ze plany co do drugiego potomka się nie zmieniły?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061851 przez magmus88
Ziajka - a to testy pokazały Ci owu czy lekarz na USG widział??
Inseminacja to nic złego - jedno rozwiązanie więcej :)


Ja póki co na luzie, bez stresu.... Tak czekam co też z pracą się u mnie wyjaśni bo powysyłałam kilka cv. Okres miałam dopiero kilka razy. A to i tak jest sukces bo wcześniej bez leków nie miałam. Więc nie mam po co do ginka się wybierać.... Chyba, ze pracy dalej nie będę umiała znaleźć (chociaż jak nie w zawodzie to co innego myślę, ze bym znalazła...) I Tak zostaje na czas ewentualnie ciąży bez środków.... więc teraz to raczej szukanie pracy i potomstwo nieco później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061863 przez stOkrOtka91
magmus wózek mogę pokazać, bo lepiej ode mnie wygląda :laugh:

Załącznik WP_20170524_21_30_51_Pro_2017-05-25.jpg nie został znaleziony



Mój mąż się śmieje, że mam nogi jak hefalump, waga tez swoje pokazuje :p i jak całą ciążę nie mogłam narzekać tak teraz wszystko wychodzi: Obrzęki, straszna zgaga (kiedyś nie wiedziałam nawet co to jest :p) i strasznie senna jestem :cheer:
Jutro mamy sesyjkę brzuszkową, już nie umiem się doczekać. :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061870 przez martyna_z
magmus lekarz tez powiedział że mam się nie przejmować, więc na razie się nie przejmuje ;) dzięki za czujność :) już poprawione ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


stokrotka fajny wózeczek, lekki jest?

ja dziś cały dzień przespałam, maskara jakaś, musiałam jeszcze do skarbowego podjechać i normalnie bałam się samochód prowadzić taka senna byłam, w drodze powrotnej tak się skupiłam żeby uważać na otoczenie, żę zabłaziłam do domu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061876 przez niagara
NatB zdrówka dla Helenki :kiss:

Ziajka jak chcesz mogę dać Ci namiary do mojego gina z Poznania, jest dobry w tym co robi i wielu parom pomógł spełnić marzenia o potomku ;) A w dodatku pracuje w szpitalu na Polnej więc mógłby Cię przebadać u siebie na oddziale :) Może warto spróbować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061881 przez Pinezka
Zia - sprobuj moze myslec w ten sposob, ze poki plan jest i sa jeszcze na wszelki wypadek opcje z inseminacja i in vitro, to trzeba myslec pozytywnie. Pewnie czulabys sie znacznie gorzej, gdyby juz zadnych opcji nie bylo.

Ja czuje sie normalnie i nie wiem, czy to dobrze czy zle. Cyce mnie nie bola, senna nie jestem, brzuch poza tymi dwoma dniami tuz przed pozytywem (moze to od implantacji bylo) juz nie pobolewa. Jedyne co, to czasem mam dziwny posmak w ustach i jakbym wiecej sliny miala. Wizyte mam ustawiona na 13 czerwca wieczorem.

Martyna - zgubic sie w drodze do domu, no no :D Ja pamietam jak w ciazy kubek z kawa do szafki kuchennej chowalam, taka rozkojarzona bywalam ;)

Nat - jak Helenka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061882 przez Nowa...
Ja dziś po wizycie u lekarz prowadzącej. Dziś się przyłożyła do badania:) z USG dzidzia jest 30tc5d :) I wazy ok. 1700 g :) poza tym wszystkie wymiary prawidłowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061884 przez stOkrOtka91
martyna bardzo lekki, dlatego go wzięliśmy:) ja w domu nie usiedzę, więc często będziemy sie transportować, a samej mi lepiej taki mniejszy wózek niż jakiś wielkolud :)

nowa nic tylko się cieszyć i powoli możesz odliczać tygodnie, a później dni :)

nati co u Was nie odzywasz się?


aggi oddycha tam jeszcze? :huh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl