BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 11 miesiąc temu #1061717 przez Nowa...
Gonia cudny:) a jak chłopcy zadowoleni, pomagają:)?
Brown a Ty robiłaś tego testa:)?
Ziaa no to oby wizyta była udana:) ciekawe co teraz zalecił:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061718 przez GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061719 przez GoNia79
Nowa Krystian zazdrosny tego sie spodziewalam tym bardziej ze ten tydzien byl chory i izowalismy go od malutkiego..
Kuba mega duzo mi pomaga jestem pozytywnie zaskoczona jego postawa..
Tatus zakochany i mega teskni za malym..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061722 przez brown24
Nowa tak robilam-negatyw.a Ty jak się czujesz? Jak relacje z partnerem? Przekonalas go ze dziecku potrzebne więcej niż wózek?:*

Gonia śliczny jest, i taki drobniutki.A jak Ty znioslas poród wszystko ok? A dzieciaki musza przywyknąć do nowe sytuacji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061729 przez GoNia79
Brown kochana porod byl szybki bardzo bo w godzine od przyjazdu do szpitala Olisiu juz krzyczal a ja majac skurcze roZmawiałam sobie przez telefon z mezem..doslownie trzy parcia i mialam synka na swoim brzuchu fakt ze tylko przez chwilke bo potem zabrali mi go do cieplarki ale to byl najwspanialszy moment. Bolu nie pamietam krocze cale wiec smigalam jak perszing..
i wg na mezu od tego czasu moge znow na nim polegac..bardzo duzo czasu poswieca nam i zaufanie do niego znow rosnie.. przyjscie na świat Oliwiera bardzo znow nas do siebie zblizylo...
Plakal razsm ze mna przez tel gdy chwile po urodzeniu synka wyslalam mu zdjecie naszego cudu..szczerzs?? Chcialabym to przejsc jeszcze raz.. to byly przepiekne chwile..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061732 przez Nowa...
Gonia to super że tak poszło:) może jak troszkę podrośnie mały przystojniak to się zdecydujecie na jeszcze jedno maleństwo:)?
Brown czuje się coraz ciężej:) oby do lipca:) co do partnera to stara się... chce zapłacić za poród w prywatnym szpitalu, żebym tylko i Ja i malutka byłyśmy bezpieczne. Napisałam listę co jest do kupienia i ma też pomoc. Niestety zaufanie bardzo trudno jest odbudować....
Szkoda że test wyszedł negatywny. Kiedy idziesz na wizytę , może lekarz coś zaradzi:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061737 przez Pinezka
Gosia - slodki jest :) A za ciebie wskoczyla Martyna ;) Ja pewnie nastepne do rozpakowania sie poganiam ;)

Brown - a tak sie nastawialam, ze bedzie pozytyw :/ To trzymam kciuki w takim razie za ten cykl, jak tak buzujesz hormonami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061764 przez GoNia79
Nowa z checia bym jeszcze jednego dziedzica urodzila hehehe z reszta same polozne powiedzialy ze jestem stworzona do.rodzenia.. jestem 3 tyg po porodzie a wygladam lepiej niz przed ciaza.. z reszta juz rozmawialismy z D na temat dziecka i fakt jest taki ze na razie nie planujemy ale jesli sie zdarzy "wypadek" hehe to bedziemy kochac nad zycie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061765 przez GoNia79
Dziewczyny tak wg to dziękuję za rady jeśli chodzi o oczko i to wiszenie na cycu.. jeszcze raz dziekuje moje kochane... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061773 przez natB
gonia słodki taki maluszek <3 tulcie się e wlezie, dzieci za szybko rosną... A.co do porad, miało być swietlik, a nie czystek :P...przemywaj i masuj i puści zobaczysz :)...

brownprzytulam! Leć koniecznie do gin, bo ewidentnie jakieś nieciekawe zaburzenia masz eh...

A my w Rabce...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061774 przez kristi*
Mi też forum niedziałało, chyba nie nadrobię...

Jutro wizyta o 9:00, w sumie nawet nie wiem czy mam się o coś pytać :laugh:. Muszę w robocie zgłosić powrót z wychowawczego i urlop odbiorę z 2015 :laugh: a potem już zwolnienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061784 przez martyna_z
Nat całuski dla Helenki, niech śpi spokojnie :kiss:

Ja się melduję po wizycie. Z USG wyszedł 6 tc. Wszystko jest dobrze. Serduszko puka (widziałam!!!! :woohoo: ) następna wizyta 13 czerwca i wtedy założoną będę miała kartę ciąży, bo teraz jeszcze bardzo wcześnie. Gin jest dobrej myśli bo wszystko wygląda dobrze, no ale wiadomo jak jest w takich początkach. Powiedział że mam nie narzekać na brak objawów i śmiał się że może w drugiej ciąży dopiero ochłonę i uwierzę że to jest możliwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061789 przez joanna1991
Witajcie kobietki! :* Ale nastukałyście stronic :)


GONIA serdeczne gratulacje! śliczności :*

MARTYNA tobie również należą się wielkie gratki! takie szczęście wyczekane :*

PINEZKA widzę że pozytywnie u ciebie się zapowiada :) P.S. widzę tą kreseczkę, ledwo ale widzę :D

MAGMUS jej nie dawno urodziłaś a twój brzdąc takie postępy :) super

LADY jestem jestem :* jak się czujesz? :*

NATB rewelacyjnie wyglądasz mamuśka :D córcia również prześliczna :*

Dziewczyny moja @ spóźniła się 3 tyg. w 3 dc przeżyłam koszmar, zimny pot po mnie leciał-wręcz kapało ze mnie, wymioty, biegunka i to wszystko na raz i miałam wrażenie że zemdleję.. tego samego dnia wzięłam pierwszą tabletkę stymulującą i.. noc przespałam bez żadnego bólu, na drugi dzień czułam się jak nowo narodzona i @ skończyła się w 5 dc.. Wizytę u gina mam 30 maja, jajniki już mnie zaczynają boleć, najbardziej lewy, śluz też już się zaczyna pokazywać. Robiłam badanie TSH i przez miesiąc z 3,55 spadło do do 1,15 więc jest rewelacja, ale prolaktyna jeszcze mnie martwi bo mam 119,0 (miesiąc temu była 350,2.).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061791 przez Pinezka
Nat - biedna Helenka, to musi byc bardzo trudne, tyle badan i takie malutkie dziecko. I wspolczuje smierci kolegi, szok :(

Martyna - super wiesci, emocjonujacy widok ten pulsujacy punkcik ;) Wg usg 6 tydz, a wg @? Ja chyba sie umowie na 13 czerwca, to bylby wg @ prawie 8 tydz, ponad 5 tygodni po owu. Nie chce isc wczesniej, bo wole uniknac stresow z poprzedniego razu, ze ciagle nie bylo widac tego co trzeba i zle sie to skonczylo.

Joanna - to cie w konia @ robila :O I jakie ladne tsh :) Potem wklejalam kolejny test juz z kreska ladnie widoczna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061793 przez martyna_z
Joanna 3 ty.? nieźle Cię zołza przetrzymała, oby więcej bez takich historii.

Pinezka wg USG 5 tydzień 5 dzień a wg @ 5 tydzień 6 dzień, z USG mam termin na 18.01 a z @ na 17.01, czyli własciwie to samo. Właśnie 13 czerwca u mnie to już będzie 9 tc, więc to co najgorsze będzie za nami. Trzymam kciuki za Was, żeby Juniorek miał się z kim bawić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl