BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 10 miesiąc temu #1061888 przez kristi*
magmus88 tak po wizycie, wszystko bardzo dobrze, wyniki badań idealne. Na USG w 12tyg musze iść prywatnie bo na NFZ nie ma już terminów, ale na USG 21tydz już jestem zapisana na sierpień, a kolejna wizyta 21 czerwca, i wtedy wystawi mi zwolnienie, więc musze wcześniej przejechać się do roboty pozałatwiać.

stokrotka fajny wózeczek - co to za firma? My mamy Jedo


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061889 przez kristi*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061890 przez stOkrOtka91
kristi przykro mi z powodu teściowej...
My przerabialiśmy ten temat dwa lata temu i tez strasznie to przeżyłam...

Odnośnie wózka to firma Tako, maja fajne wózki w przystępnej cenie.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061900 przez joanna1991
NAT kurka, dziecina się namęczy :( zdrówka kochana dla królewny

MARTYNA piękny widok :) jak to jest z tą inseminacją? dużo was kosztowałą?

MAGMUS no faktycznie imprezka was czeka :D Ten czas jest bezlitosny, człowiek z roku na rok starszy heh,,, u mnie jak to zleciało że już 3 lata staramy się o dzidziulka :(

ZIAA pamiętaj że w kupie siła :D jedziemy na tym samym wózku :p ja cały czas biorę acard, jeśli na wizycie okaże się że jest pęcherzyk to też pregnyl dostanę, kurcze powiem ci że w tym cyklu po tym nowym leku stymulującym bardziej odczuwam swoje jajniki raz lewy raz prawy..

STOKROTKA super bryka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061907 przez martyna_z
Joanna sama inseminacja 800 zł w Gdańskiej Invicie. Ale do inseminacji trzeba zrobiś sporo badań m.in - HIV, wirusy wątrobowe i choroby weneryczne. Badania obowiązkowe dla obojga Koszt badań oczywiście zależy od laboratorium, my nie robiliśmy w Invicie bo sporo drożej a u siebie zapłaciliśmy coś koło 400 zł za dwie osoby. I oczywiście koszt monitoringu i leków na stymulację i zastrzyków na pęknięcie, ale to już najmniejszy wydatek. Badania z krwi są ważne pół roku, więc nie trzeba ich powtarzać co zabieg, u nas wszystko rozciągnęło się w czasie przez tą moją torbiel więc musieliśmy badanie powtórzyć. Nie jest to tani zabieg, ale zdecydowanie tańszy niż in vitro. O nim akurat za dużo nie wiem bo dopóki lekarz nie sugerował podejścia to się w temat nie zagłębiałam. Mój M miał robione badania plemniczków przy każdym podejściu (w cenie zabiegu) i mimo dobrych wyników ginek chciał zrobić jeszcze inne badanie, gdyby podejście się nie udało. Miał mieć robioną fragmentację DNA plemników. Bo nawet jak plemników jest dużo i mogą być ruchliwe to czasami mają uszkodzone DNA i to może utrudniać zajście w ciąże albo jej donoszenie.

Nam się udało po równo trzech latach. Z tym że pierwszy rok to u innej pani doktor, która nie zrobiła żadbych badań mi tylko zaleciła mężowi i jak je zobaczyła to powiedziała że jest bardzo źle i że ma łykać Geriavit Pharmaton. Sama zmieniłam lekarza jak sama odkryłam swoją chorą tarczycę. Gin u którego się leczyliśmy do końca jak usłyszał o tym Geriavicie nie bardzo umiał zachować profesjonalizm i mało się nie popłakał ze śmiechu, powiedział że dawno nie słyszał nic dziwniejszego. Co ciekawe według niego wyniki męża były ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061912 przez ziaa
Martyna dzięki za informacje. :) A Tobie udało się teraz właśnie po inseminacji czy to był naturalny cykl?

Joanna a mi się wydawało że Ty już miałaś jakaś inseminację, pomyliłam się? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061913 przez martyna_z
Ziaa tak, teraz udało nam się po inseminacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061919 przez kristi*
Koszmarny dzień - też taki macie?
Ja się wyjątkowo kiepsko czuję i sama nie wiem co ze sobą zrobić. A młody wcale nie pomaga ma powrót histerii o cyca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061925 przez natB
ziaa w sumie powiem tak skoro u Was badani są dobre, bo są tak ? Odpuscie na rok i dajcie może na luz ... ja wiem, ze nie macie dzieci i Wasze pragnienie jest OLBRZYMIE, ale czasem głowa ma bloka... warto wyjechać gdzieś, robić swoje i odpuścić wizyty u gin... chyba, ze jakiś wyniki są kiepskie to wtedy faktycznie warto już pomyśleć o inseminacji i innych metodach ! Trzymam kciuki!!! Ja wiem, ze doczekasz w końcu swoich maluchów !
A co do polnej ja nie polecam :P... hihi

U nas w miarę ok... Helena od dziś ma dożylnie podawany antybiotyk przez kolejnych 5 dni, a później albo przejdziemy na zwykły antybiotyk w domu, albo dokończymy w szpitalu dożylny.. wszystko zależy od lekarza... nauczyłam się na oklepywac, wrócimy do domu poszukam jakiegoś fizjoterapeuty i pójdziemy na kilka spotkań... w przeciągu 14 miesięcy jest to nasza 4 wizyta w szpitalu :/... patrzeć na dziecko, jak przeżywa każde wkłucie, podanie leków, ćwiczenia, na wszystko Helena reaguje przeokropnhm płaczem ;( eh to tak wszystko boli... moje biedactwo...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061933 przez joanna1991
MARTYNA ja chodziłam do jednej ginki-endokrynolog prawie 3 lata... oprócz tego że wykonała mi HSG niczego innego nie zwojowała... Gdy zobaczyła badania nasienia mojego męża powiedziała że są bardzo dobre, że wszystkie hormony mam w porządku, że endo jest idealnie książkowe, były co równy miesiąc wizyty, monitorinki i pregnyl, na tym się skończyło... Gdy zmieniłam lekarza na profesora który przyjmuje ponad 50 km od mojego miejsca zamieszkania dowiedziałam się o wszystkim o wiele więcej, otóż z badań mojego małża wynikało delikatne zapalenie ( dostaliśmy antybiotyk) zbił mi TSH , prolaktyna też się normuje, no i stwierdził że moje endo jest zdecydowanie za cienkie, dostałam koenzym Q10 na pogrubienie no i dostałam nowy lek stymulujący inny niż CLO.. Połowę badań z listy które są potrzebne do inseminacji posiadam ale mój ginek powiedział że są sposoby które trzeba wykorzystać na naturalne poczęcie. We wtorek wszystkiego się dowiem, jestem strasznie podekscytowana i niecierpliwa :) hmmm... chyba wróciło moje dobre nastawienie :) mąż mnie wspiera więc jest fajnie.


ZIAA poprzednia ginka zasugerowała inseminacje bo rozłożyła już ręce, ale jeszcze nie podchodziliśmy, zobaczymy co zdziałamy z doktorkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061936 przez martyna_z
NatB niby się z Tobą zgadzam ale... U nas też badania były ok. Owy była pęcherzyki pękały. No książkowo. Aż podczas pierwszej inseminacji gin zobaczył że coś jest w jajniku. To malutkie coś wycinali mi w lutym i miało bardzo duże rozmiary. Więc ja nie jestem zwolennikiem teorii o blokadzie psychicznej, myślę że natura jest silniejsza niż nasza psychika.
Wycałuj Helenkę od cioci :kiss:

Joanna dobrze że w końcu gin coś działa. U Was przynajmniej wiadomo z czym walczyć u nas długo nie było wiadomo o co chodzi. Chociaż i teraz gin nie bardzo wie dlaczego tak długo mam się nie udało mimo dobrych badań. Ja wolę myśleć że to ten na górze na dla nas plan i wie kiedy najlepiej dostać to co tak bardzo chcemy. Doczekacie się i Wy. Wiem to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061940 przez Nowa...
Zgadzam się. Szczęściu czasami trzeba pomóc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061945 przez Pinezka
Ja tez mysle, ze psychika duza role odgrywa, ale naturze trzeba pomoc. I swiadomosc dzialania w konkretnym kierunku tez pomaga.

Helenka bardzo dzielna jest, az sie serce sciska. Dzieciom nie powinny sie takie choroby przydarzac.

Macie zdjecie Juniora ;) Mam pytanie - czy u ktorejs z was dziecko stawialo stopy troche do srodka? Junior tak robi od zawsze, nozki ma proste, ale jak chodzi, to stopy skreca do srodka. Przy bieganiu mniej, a jak stoi to stoi ze stopami prosto. Pediatra mnie uspokaja, ze to z czasem mija, ze wynika z rosnacych nozek, plaskich jeszcze stopek, wiekszej rotacji bioder itp. Ze tylko mamy kontrolowac, zeby przy siadaniu siedzial po turecku. Faktem jest, ze jego ulubiona pozycja do siadania to w kleku ze stopami do srodka. To moglo miec wplyw na ustawienie stopy podczas chodzenia?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061990 przez Nowa...
Ale cisza na forum:)
Stokrotka jak u Ciebie:)? I jak u reszty dziewczyn:)? Gonia jak synuś:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061992 przez stOkrOtka91
U mnie dzisiaj zaczął się 9 miesiąc :woohoo:

I póki co ciągle piorę i prasuję, już miałam końcówkę, ale koleżanka przywiozła mi 4 ogromne worki ciuszków, ale na szczęście różne rozmiary, więc do półtora roku mam taki zapas, że hej :)
W czwartek będziemy szykować łóżeczko Malutkiej :)
Jesteśmy tak zabiegani, ciągle coś się dzieje, że czasem zapominam, ze niebawem mam rodzic:p

Wizyty teraz co 2 tyg, wiec szybko to mija :)


A Wy jak tam kobietki po weekendzie?:)
Wykorzystałyście słoneczko? B)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl