BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1031696 przez natB
pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031697 przez aggi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Patrzajcie jak moje dziecię pięknie koloruje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031698 przez Nefri
Nowa dziewczyny pisza o ziolach ojca sroki. ja ich nie pilam, ale bralam castagnus i on tez powinien ci cos tam podregulowac, zreszta juz chyba czytalas o nim. na pewno ci nie zaszkodzi. ja bralam bez konsultacji z moja gin i potem jak jej sie przyznalam, ze biore, to powiedziala ze ok, moge brac. wg mnie to sprobuj najpierw z tym castagnusem i sprawdz jak na ciebie dziala.
Aggi ale zdolniacha :cheer:
Nat juz 39 tydzien, juz za chwile, juz za momencik ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031699 przez Pumcia
Milunia - dlaczego nie czuję się zaszczyona tym osiągnięciem ? :evil: 2 tyg wczesniej robiłam przecież mocz i nic nie było, dziwne to jakieś . . .

Nati - no właśnie objawów zero ! tym bardziej jestem zdziwiona . . . bo tak to pewnie szybko bym się zgłosiła do lekarza, a tu ani swedzenia ani pieczenia, " wilgotno " mam całą ciaże ale lekarz sprawdzał to w 16 tyg i mówił, ze to noralne i zadnego stanu zapalnego itp nei ma . . . musiałam tylko proszek do bielizny zmienić na dziecięcy i upławy się zmiejszyły

Aggi - siedzisz już na Byku ? :evil: :whistle:

Nat - mam nadzieję, ze jest dobry bo za taką jedną aplikację 40 zł zapłąciłam . . . :silly:

Ziajek - to w Ciebie w mieście taki maraton organizują czy to jakaś grubsza sprawa ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031703 przez ziaa
Z jednej strony Aggi - oby Twoje słowa się spełniły, z drugiej strony - ciężko na ten półmaraton pracuje i chciałabym tam jednak pobiec :D :silly: U zdolny Maksiu! Klimat świąteczny już macie! :D
Pumcia, tak w mieście doznań ;) organizują i maraton i półmaraton, daleko jeździć nie muszę, to do nas się zjeżdżają, żeby miasto zablokować :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031704 przez Pumcia
Kochana to ja Ci mogę drogę zablokowac jak chcesz hahahahah połoze się i będę robić za próg zwalniający buahahhahahaahahhahahahahaahahahahahhahahhaahhaahhahahhahahahhahahhaah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031705 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031706 przez Sandruska1995
Witam się i ja :woohoo: nie nadrobie, wybaczcie.
Od dziś szkoła, ale ten tydzień odpuszczam z powodu przeprowadzki to już w środę :woohoo:
Byliśmy dziś kupić farby do pokoi , wzięłam dla dzieci do pokoju kolor wanilia. Robimy im w Kubusia puchatka. Dziś nawet żyrandol w kubusia już kupiliśmy. Mały zadowolony. :) a do sypialni latte macchiato. Teraz czekamy na klucze idziemy odebrać w środę na 19. :)
Ale przed tym jeszcze wizyta z dłuższym usg z wszystkimi pomiarami na 10:30 - trochę się stresuje. :S

natb widzę mała dalej siedzi , dobrze jej tam :)

brown też tu rano byłam zobaczyć test :evil: trzymam kciuki!

Jakie kolory ścian macie w salonie ? Ja nie mogę się zdecydować. Meble mamy do salonu jasny brąz i biała sofe. :unsure:

Moje dziecko bardziej aktywne nie może być, kopy dostaje równo ale mam nadzieję że z spaniem się przestawi po porodzie bo teraz w nocy buszuje a cały dzień śpi :laugh:

agggi jakie maliny :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031707 przez brown24
Ziaaa życzę Ci tego samego co Aggi haha :laugh:

Aggi dzikie sexy powiadasz? No taka krechę trzeba porządnie uczcić iiiihhhaAaaaa :laugh:
Maks pieeeeknie maluje :)

Puma Ty hodowco nielegalnej plantacji :laugh: Wypleń szybko to dziadostwo ;)

Sandruska fajnie Wam;) parapetówa kiedy ? :laugh: Ja lubię beże, brązy, szarości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031708 przez niagara
Nowa widzę, że Dziewczyny zdążyły Ci już wszystko wyjaśnić :laugh:

Uuuu Aggi jakie maliny! :laugh: Niech wióry lecą :P :laugh:

Ziaa ja też myślałam o tym półmaratonie, nie zdążyłam się zapisać :P Teraz będę mogła tylko jechać siostrze pokibicować :P
A życzę Ci, niech fasolka zaskoczy, nie będziesz musiała się męczyć :P :P :P

Sandruśka jak już będę miała ten salon, to ściany będą białe ewentualnie z dodatkiem szarości :laugh: :P :silly: Ja osobiście innych kolorów nie akceptuję :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031710 przez Nowa...
Dzięki dziewczyny :) dziś chce sobie kupić i zacząć brać. Nefri jak Ty brałaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031711 przez nati.olsztyn
Aggi Ależ cieszą takie maliny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031713 przez Sandruska1995
brown a wpadniesz na parapetówke? :cheer: :laugh:

niagara też dziś właśnie była farba taka ładna szarość . Chyba ją kupie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031715 przez Nefri
Nowa bralam od pierwszego dnia cyklu dwie tabletki dziennie. odstawilam, jak zrobilam test ciazowy i byl pozytywny, czyli jakos w 24dc chyba. ale nawet jak jestes w trakcie cyklu to ja bym i tak juz zaczela go lykac.
Sandra ja podobnie jak Niagara tylko biel i szarosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031719 przez Helena16
oj Dziewczyny miałam te ostanie dni burze mózgów, ale już jest ok. Musze nadrobić co pisałyscie. U mnie lada dzień @ no i dziś spadła temperatura, wiec ten cykl na straty. Kwietniowy tez bo w owulacje nie będziemy razem z mężem przez kilka dni, więc zacznę działać dopiero w maju. MYŚLĘ ŻE TO NAWET LEPIEJ, może uda się mezowi " podszkolić armię" ☺ i przez te 1, 5 miesiąca pochodzi po lekarzach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl