BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031643 przez ziaa
Aggi a jak u Was? Jak Maksio?
NatB jak Wy się macie bo też nam ucichłaś :)
Martyna odezwij się! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031645 przez aggi
nowa a może idź do lekarza, hormony pobadaj, cykl monitoruj ;) zawsze ci to coś rozswietli. Ale wiem że po tabletkach organizm i pół roku może do siebie dochodzić.. a temperaturę trzeba mierzyć codziennie, cały cykl , zanim wstaniesz z łóżka, o tej samej godzinie. Termometr najlepiej z dwoma miejscami po przecinku bo nawet małe skoki temp są istotne. Widzę że brown ci wszystko ładnie wyjaśniła. :-) ja mierzylam jeden cykl i to nie cały bo wtedy właśnie się udało, więc moja przygoda z temperaturą jest krotka.

paula może mają mniejszą czułość te niebieskie testy. Ja używam zielonych ;) dzialaj, nie ma na co czekać :-)

ziaa u nas powoooli do przodu ;) czekam na całkowite wyzdrowienie Maksa. Gorączki nie ma więc ok, a kupy no cóż nadal za często i dziwne, ale przynajmniej 4x na dzień a nie 8 czy 11....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031646 przez ziaa
nowa mi pół roku nie starczyło żeby dojść do siebie po tabletkach, ale ja długo brałam. Mam nadzieję, ze u Ciebie będzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031649 przez natB
ziaaa aaaa cały czas Was czytam kochana.... ale
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no i ten wicie gniazda c.d. i odpoczynek... dużo odpoczynku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031650 przez Nowa...
Nat - mam nadzieje , że szybko dzidzia się urodzi i będziesz cieszyć się z jej bliskości :)
Wypróbuje te ziółka, a jak po tych 3 cyklach nie będzie poprawy to pójdę na wizytę. Choć mam nadzieję że już będzie tylko lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031651 przez brown24
Nat odpoczywaj póki możesz, trzymamy kciuki za szczęśliwe i szybkie rozwiązanie ;)
Agii zdrowka dla Maksa, dobrze ze jest poprawa.A mój termin jutro i test też, no chyba ze @ wczesniej sie pojawi.
Puuuuuuma jak tam? Jak sie czujesz? :)
A która tez testuje, bo samej mi tak łyso :P
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031652 przez Pumcia
Hej Dziewczynki :)
Ja też czytam nie udzielając się :laugh: Brown mówiła, że mam być miła więc lepiej będę milczeć :evil:

Ziajku ja tez długo brałam tabletki anty i tez sporo mi zajęło dojście do siebie - ale nie martwcie się dziewczyny, każdy organizm prędzej czy pozniej się zregeneruje :)

Nat - pewnie siedzisz już jak na szpilkach co ? :) odzywają Ci się już skurcze nocne :P ??? Bo mi tak :unsure:

Aggi jak Maksio
?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Milunia a Ty pamiętasz co miałaś ? Jak Zuzia :woohoo: ???

Brown czuję się dobrze, o ile słoniątko może czuć sie dobrze :evil: byłąm dziś tez u mechaników - fajne chłopaki :evil: :P :whistle: - zrobili mi auto, wykasowali błedy bo kontrolki 2 się swieciły, pogadaliśmy i najlepsze jest to, że nawet grosza ode mnie nie wzieli hahahahah za samo skasowanie kontrolki z błędami płaci się 50 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031654 przez ziaa
NatB podpis pod Twoim suwaczkiem oczywiście nie zawodzi! :D Ale to już finisz, już tuż tuż :woohoo:
Pumcia aleś tego wyhodowała! Kuruj się tam grzecznie, bo Szymek też już by się pokazać cioci Ziaa chciał!! :D
Brown Trzymam kciuki :)
Aggi obyście szybko wydobrzeli, to znaczy Maksiu! :)
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031656 przez Pumcia
Spoko Ciotka :lol: wszystko pod kontrolą :evil: a co u Ciebie ? Pracujesz trochę ? Zatoki odpuściły ?
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031659 przez ziaa
Trochę pracuje, jak dziki wół :laugh: Zatoki spoko loko, już ogarnięte.
Wczoraj dygłam biegiem 17 km :D Myślami jestem już na pół maratonie :)
U mnie 27dc, brzuch boli jak na @ więc jest nadzieja, ze się samoistnie i łaskawie zjawi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031662 przez Pumcia
To fajnie, że już nie musisz jej wspomagać .. . niech się wreszcie ogarnie i zacznie regularnie przychodzić aż wkońcu zniknie Ci z oczu :evil:
17 km? :woohoo: ja bym wyszła z siebie i staneła obok po takiej trasie . . . chociaż jak systematycznie cwiczyłam to pamiętam że też długie trasy robiłam :silly: ahhhhhhhhhh co to były za fajne - szczupłe czasy :evil: ale po porodzie jak znajdę czas to biorę się od razu za siebie :P taki mam plan :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031671 przez Miluniaa
Pumcia nie znajdziesz !!! :evil: :evil: :evil: :laugh:

ja tak na szybkiego taka mała dygresja dla Pumci ! doczytam Was wieczorem jak moj maly urwis da mamie odpoczac :whistle:
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031672 przez Pumcia
Sledziu wredy - to se kupię :evil: :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031676 przez natB
ziaaa ojjj z chęcią, ale moje myśli są już totalnie, gdzie indziej...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to ostatnia rzecz, o której myślę... przykre, ale prawdziwe... ostatnie dni dają mi psychicznie w kość...

pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031677 przez natB
pumciaco do skurczy to mnie cały czas łapią, ale co z tego jak Helena uparta baba siedzi i siedzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl