BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1031775 przez Nefri
Nat naprawdę super. Aż mam wyrzuty sumienia, że mu takich prac nie organizuje, ale ostatnio właśnie po naszej rozmowie na forum chciałam z nim malować farbami, chciałam zeby się pobrudzil, malował palcami, a ten nie chciał, jak sobie trochę ubrudzil to kazał mi myc od razu. Taki madrala, gada jak stary, naprawdę jest bardzo madry, a takie zabawy w ogóle go nie interesują. Muszę z nim więcej nad tym pracować.
Aggi a Ty czemu z tym castagnusem nie spróbujesz? Chyba pisałas, że z Maksem w pierwszym cyklu z castagnusem zaszłas? To może tym razem też by tak było.
Paula śluz plodny mos być, ale gleboko i wcale nje musisz go widzieć, także to o niczym nie swiadczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031777 przez natB
Nefri ojej przestań, czemu masz wyrzuty sumienia... Wiesz, co ja lubię po prostu z Wladem trochę pomalować itp :) zresztą my malujemy juz hmmm z dobre pół roku, on szybko załapał, a jak był mały nie przeszkadzały mu brudne rączki, a widzisz teraz woli pędzelkiem :)..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031782 przez Sandruska1995
Dziewczyny trzymajcie rano kciuki wizyta na 10:30 :)

U mojej mamy dalej @ brak . Oczywiście testu dalej nie zrobiła - podziwiam jej cierpliwość :laugh: Jej facet jest u nas Ale w piątek jedzie do domu już to jej kupie ten test :P

Dziewczyny mam pytanie . Koleżanka jest w drugiej ciąży. Była dziś u ginekologa jest w 5t5d i nie widać jeszcze serduszka. U mnie też nie było jeszcze ale lekarz kazał jej przyjść w piątek i jak nie będzie widać to na usunięcie bo powiedział że wtedy obumarla. Co wy sądzicie ? Od kiedy powinni być wiecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031784 przez aggi
Okna mam pomyte yeach B) Maksior odmówił obiadu. No szlag. Poza tym pomógł mi dziś odkurzac i robić pranie :-)

ziaa wieeem wiem ale już też wiem że nic z tego :p a do lekarza pójdę, serio :p jak się inne problemy skończą ;) do okulisty też już 3msce się wybieram :whistle:

nat pięknie sobie Władek radzi! Artysta :-)

brown o ile przedwczoraj seksy były superowe tak wczoraj dziwnie jakoś echh. Pójdę pójdę kiedyś wkońcu..

paula ja przed porodem miałam same suchoty w środku, zero sluzu, zero objawów owu. A Maksior jest :-) więc nic nie jest przesadzone. Dopiero po porodzie mam pełne objawy owu i śluz płodny

julka ja aktualnie piję ziolka :-) jeszcze jeden cykl. Potem odpuszczam i może siegne po wiesiolek i castagnus ;)

pumcia lodów zazdraszczam :blush:

nefri rozwazam ponownie castagnus i wiesiolek bo faktycznie w tym cyklu zaszlam jak zaczęłam brać. Z tym że teraz jeszcze mam jeden cykl ziół ojca sroki :-) potem będę myśleć co dalej :-)

sandra trzymam kciuki :-) ja byłam z maksem dokładnie też w 5t5d i nie było serduszka. W 6t3d byłam bo plamiłam ale lekarz zrobił usg i już serce biło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031787 przez niagara
Nat ale artysta z Władzia :laugh: Moja chętnie maluje, ale góra 5-10 minut, później jej się nudzi :P

Sandruśka u mnie w pierwszej ciąży serduszko pojawiło się dopiero 6tc i 2d, w 6tc byłam i jeszcze nie było.
Teraz 5tc 3d też jeszcze nie było. W czwartek mam wizytę, to już będzie 7tc 1d to już musi być ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031789 przez brown24
Dziewczyny dostałam @, idealnie po 14 dniach od bólu jajnika wskazującego na ovu.Cieszę się ze w terminie :) i
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031790 przez brown24
Aaa i jutro może kupie tego castangusa skoro tak zachwalacie :laugh: Jak to się łyka? Jedna tabletka dziennie?
Coś na rozluźnienie dla przyszłych mam :laugh:

www.supermamy.pl/styl-zycia/6774/2/Macie...rd.html#galleryimage

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031794 przez Nowa...
Brown- to super, że @ przynajmiej przyszła w terminie :) Ja też teraz wystartuje z tymi tabletkami, a co może razem będziemy grudniówki ;) U mnie dziś 3 dc, myślę, że 10 dc, będzie testu owu pozytywny. Oby tylko z serduszkowaniem pokrył się pozytyw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031795 przez Sandruska1995
O 20 koleżanka mi napisała wiadomość że jest w szpitalu, zaczęła krwawic. Czekam na wiadomości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031796 przez Nefri
Brown kup sobie i lykaj już od jutra jak dzisiaj nie zaczelas. Na ulotce jest napisane dawkowanie, bo to zależy od wagi. Ja brałam dwie tabletki, bo mam powyżej 60kg. Fajnie, że chociaż przyszła w terminie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031797 przez Nowa...
Sandruska- no to oby wszystko się dobrze skończyło. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031798 przez Sandruska1995
Leży w szpitalu ciąża zagrożona. Ma już synka 2,5 roku . Trzymam kciuki za nią i uciekam spać. Rano go ginekologa a o 19 odbior kluczy do nowego mieszkania :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031803 przez nati.olsztyn
Sandrus Daj znać koniecznie jak Wasza wizyta:) Napisz też co u koleżanki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031809 przez magmus88
Hej hej :)

Sandra! Trzymam mocno kciuki :) żeby wszystko było ok i żebyś dowiedziała się kto tam u Ciebie mieszka :)

A koleżanka, w którym tyg jest??

Ja na 13 idę do lekarza... z nadzieją, ze dostanę L4 ehhehe. Dam znać jak będę po ;)

Później wybieram się na zakupki :) będę kupować rzeczy na ciasta hehe. Dziś będę piekła ciasto do pracy - jutro zaniosę - tak na pożegnanie hehe. I na święta będę piekła dwa - jak zwykle u mnie - debiuty hehehe. Zobaczymy co wyjdzie :) Ale to dopiero w sobotę :)

A Wy coś pieczecie? Pochwalcie się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031810 przez Julka1987
Magmus ja piekę jabłecznik, zebrę, keksa, piernika, makowiec:) mam sprawdzone przepisy i smakują gościom ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl