BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 7 miesiąc temu #1065126 przez Skalarek
Julka tak jak pisze Stokrotka powtorz ;) trzymam kciuki i myślę ze to TO :woohoo: a brzuch jak na @ mnie do tej pory pobolewa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065129 przez martyna_z
Julka dobrze to wygląda :) tak jak piszą dziewczyny, powtórz badanie i pobolewaniem się nie martw bo to normalne też w ciąży. Kciuki zaciśnięte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065130 przez honka_18
Julka zaciskam kciuki na kolejne 9 miesięcy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065132 przez Julka1987
Dzięki dziewczyny :)

tylko u mnie jest jeszcze kwestia tego, że kilka dni temu brałam zastrzyki z HCG i wynik może wyjść kilka powyżej. Prawie 20 to już więcej, ale ciągle nie ma pewności, czy to ciąża. Nawet lekarz ma wątpliwość jak z nim dziś rozmawiałam. Kolejna kwestia, czy ten wynik tak, czy inaczej w razie ciąży nie jest za niski jak był robiony w 27 dc, a cykle mam regularne 28 dni. Mam jeszcze tradycyjnie plamienia, na które biorę luteinę, ale ciągle są. Strasznie mnie to wszytsko denerwuje, że nie moze być normalnie. Przez te plamienia od ponad 2 lat nie mogę zajść w prawidłową ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065133 przez stOkrOtka91
Julka najważniejsze jest pozytywne myślenie. Czarne myśli nic nie pomogą, poczekaj do jutra aż wszystko się wyjaśni, miejmy nadzieję, że za 9 miesięcy będziesz mogła się cieszyć swym maleństwem:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065135 przez miśka23
Julka ja też trzymam kciuki. I to już nie będzie 9 miesięcy tylko 8 ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065140 przez aklim88
Nati - wielkie gratulacje. Pozazdrościć takiego porodu. Kiedy wracacie do domu

Julka - powtórz betę po dwóch dniach po ostatniej i bedzie wiadomo

Martyna - bardzo polecam dostawkę chicco next to me jest bezkonkurencyjne. Nowe dosc drogie. Moze znajdziesz używane do tego czasu



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065148 przez joanna1991
PINEZKA na to ale szczęście załatwiam sobie receptę na ten lek u lekarza pierwszego kontaktu innego niż zawsze.. Nikt nie chciał wypisać mi recepty nawet w szpitalu bo stwierdzili że absolutnie nie uznają leczenia tym lekiem.. A jak poszłam dziś do tego doktora to powiedział że jak się bierze leki to się ich nie przerywa więc bez problemu da mi receptę :) i jeszcze wpisał mi R więc zapłaciłam 1,13 zł
U mnie już końcówka @ więc szykuje się na nowe szanse ale bez takiego juz zapału wielkiego bo nie wiem czy wizyta wypali w tym cyklu bo do przyszłej środy profesor ma urlop. Ale poczekamy zobaczymy co powie jak zadzwonię.
NATI piękna księżniczka :) gratuluję
ZIAA kochana nasza jak twój domek? Rośnie powoli już? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065149 przez joanna1991
Honka kobieto moja droga kiedy ci tak porosly dzieci? Rosną ci przystojniacy :) pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065160 przez Pinezka
Julka - zaciskamy kciuki i czekamy na powtorzona bete, niech rosnie ;)

Martyna - pochwal sie ciuszkami :) Tez mam Chicco next to me i super sie nam sprawdzilo. Mlody spal w nim obok naszego lozka dopoki nie skonczyl ok 8 miesiecy i nie zaczal sie podnosic i wstawac. Jest tez latwe do przewozenia.

Jesli faktycznie bedzie dziewczynka, myslelismy o imieniu Natalia :) Miedzynarodowe i ma duzo ladnyxh zdrobnien :) Co sadzicie?

Joanna - super, ze znalazlas lekarza, ktory ci szybko recepte wypisal. Sezon wakacyjny jest czasem do bani, nic normalnie nie mozna zalatwic.

Zia - no wlasnie, jak sie czujesz i pokaz brzuszek :)

Skalarek - co u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065163 przez martyna_z

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Te ostatnie bodziaki kupione już wcześniej w lidlu, nie wytrzymałam ;) Mam obiecane jeszcze w rodzinie i u koleżanki jak już się płeć ostatecznie potwierdzi, więc staram się za dużo nie kupować, o ale same wiecie... ;) I póki co wybieram te raczej neutralne, chociaż chyba się przyzwyczaiłam do myśli że chłopak i tak bardziej na chłopięce mnie ściąga.

Chicco oglądaliśmy i faktycznie jest porządne, tylko nie jestem pewna czy do naszego łóżka będzie pasowało, bo ma nóżki wystające, wiem że w części da się je "złamać" ale nasze łóżko ma na dole szuflady i nawet takie schowane nożki raczej będą przeszkadzały, będziemy szukać bo bardzo bym chciała dostawkę

Natalia mi się bardzo podoba, sama tak chciałam, tylko mężowi nie bardzo podchodziło, więc myśleliśmy o Kornelii, ale skoro raczej chłopak to może będzie Mikołaj, ale to nic pewnego bo mi się zmienia średnio raz w tygodniu ;)

Joanna z lekami miałam podobnie, szukałam Aromka przed świętami wielkanocnymi to też mi lekarz powiedział że dałby recepte gdybym miała histoię choroby, ale generalnie to chyba wolałby żebym trochę za receptę zapłaciła :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065168 przez stOkrOtka91
Pinezka mi Natalia się bardzo podobało, bo mala tak miała mieć na imię, ale mojemu nie odpowiadało :p

martyna pierwsze zakupy za Tobą, normalnie zazdroszczę Ci tego oczekiwania:) ja mogłabym znowu chodzić w ciąży, cudowny stan <3

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065173 przez Skalarek
Julka powtarzasz betę dzisiaj czy jutro? Czekamy na info z zaciśniętymi kciukami :)

Nati jak się czujecie? Jesteście już w domu?

Martyna dostawki są super, możesz zwykle łóżeczko przerobić na dostawę zdejmując jeden bok :side: a dla takiego maluszka to super są też kosze Mojżesza. Nam udało się kupić nowy z metkami w lumpku za cale 14zl :laugh: :laugh: a ciuszki sliczne :)

Joanna kciuki zaciśnięte za nowy cykl ;) daj znać jak coś ustalisx z doktorkiem :)

Ziaa czemu się nic nic nie meldujesz? Jak twój bałwanek? ;)

Pinezka Natalia to bardzo ładne imię i tak jak piszesz duzo fajnych zdrobnień od niego jest :) my tym razem mamy po jednym typie na imie dla dziewczynki i dla chłopca wiec nie powinno byc problemu :laugh:

Ja mam jutro wizytę i już sram po gaciach z nerwów czego się na niej dowiem :pinch: także byle do jutra :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065177 przez Julka1987
Skalarek dziś powtórzyłam, ale wyniki mają być jutro rano :) także czekammmm...........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 7 miesiąc temu #1065178 przez Skalarek
No to melduj jutro z samego rana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl