BezpiecznaCiaza112023

straszny bol po cc

13 lata 2 miesiąc temu #59162 przez Asiersa
A może położna środowiskowa ściągnie Ci szwy o ile w ogóle przychodziła do dzidzi?
Jak nie przychodziła to udaj się do najbliższej przychodni gdzie należysz :)
Tam na pewno Ci pomogą :cheer:

Mirella ma rację, nie próbujcie tego robić sami!

Ja szwy miałam ściągane jeszcze w szpitalu, ponieważ po cesarce leżałam w nim jeszcze przez 31 dni i nie chcę Cię straszyć, ale u mnie przy ściągnięciu szwów nie obeszło się bez skalpela :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #59169 przez kasiora
mi szwy sciagala pielegniarka, i nie mam pojecia jak sciaga sie takie co ty masz :huh: ja mialam metelowe klamry , a sciaganie trwalo z 2 min :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #59193 przez motylek2209
nie. bo moja mam rodzila 3lata temu przez cc ona za pozno ja troche sie pospieszylam w tej chwili mam 21lat:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #59194 przez ilona
mimo wszystko na Twoim miejscu zrobiłabym to u kogoś kto ma doświadczenie!

Tak jak napisała Mirella, jedź do szpitala na izbę i przy okazji obejrzy to lekarz, ja też miałam tak jakby guza po lewej stronie rany i musiałam to smarować jakąś maścią robiona na receptę w aptece, żeby się wchłonęło i nie było jakiś mega zrostów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #59208 przez Asiersa
motylek2209 pisałaś wcześniej, że strasznie się boisz tego ściągnięcia szwów.
To jest Twój brzuch, Twoja rana, Twoje ciało i tylko i wyłącznie Twoje zdanie się liczy!
Powiedz mężowi i mamie, że sama zdecydujesz kto ściągnie Ci szwy!
Jeśli czujesz jakikolwiek dyskomfort to powiedz, że nie i KONIEC!
Przecież nikt inny nie może decydować (a przede wszystkim śmiać się z Ciebie - tak jak Twoja mama) co masz robić :angry:
motylek2209 zrobisz co uznasz za stosowne, ale liczę na Twoją rozwagę i zrobisz tak jak Ci doradzamy. :cheer: :cheer:

PS: Przychodnię rejonową na 100% masz w pobliżu miejsca zamieszkania. Weź dziecko na spacer i przy okazji wstąp do przychodni. To trwa nie więcej jak 2-3 minuty :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #70340 przez kakasia20
hejka a powiedzcie mi bo ja urodzilam 3.11.2010 roku przez cesarke i okres mialam ...i w styczniu 20 mialam jakos tak a teraz 15.02/......... nie wiem co jest grane boli mnie podbrzusze nad szwami z lewej strony//// i jak maly mnie kopnie w podbrzusze to ojjjjj ostro............boli dosc..... czy was tez nadal boli rana.......... mam szwy rozpuszczalne i nie wiem co jest grane czasem mam takie migreny ze ajjc... dodam ze mosze malego na rekaach bo ttak jest nauczony....a ma 8 kg dobrej wagi.... do tego ostatnio skakalam na skKANCE 3 razy i ajjjc bolallo i dalam se spokuj..... czy was tezz to dalej boli....????odp

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #70555 przez Martynka__89
Kasiu te miejsce ja mam bardzo czułe, nawet mężowi nie pozwalam dotykać. A jak Mateusz kopnie to czuje dyskomfort. Jak się oprę na wysokości rany czuje coś dziwnego.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139295 przez olkajorz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216100 przez Angua
Oj Kakasia20- ja mam to samo, u mnie też Mikołaj waży dobre 7 i pół kilo, i jak mnie kopnie w ranę, to aż drętwieję. Pytałam się gina czy to tak ma być, bo czasem tak mnie ta rana ciągnie, że okropnie! Mówi że po pół roku od porodu przestaje się ją czuć tak bardzo, no nie wiem , bo już jestem 4 msc, po porodzie i ciagle boli. Nie próbuję ćwiczyć, bo aż mnie strach oblatuje, a waga nie spada tak jak bym chciała, ciągle mam 4 kilo więcej niż przed porodem.CZy smarować to jakąś maścią? A wy co robiłyście , żeby zneutralizować ból. Miałam szwy rozpuszczalne i podobno świetnie się rana goi wg specjalistów, oczywiście.

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216382 przez Moniq
możesz spróbować maścią na blizny i masować ją sobie; maści to cepan (tania ale trochę śmierdzi cebulą) i kontratubeks (to samo tylko droższy i tak nie śmierdzi) może jeszcze być Lioton 1000

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216410 przez carolin1
To ja na prawdę mam szczęście bo nic już nie boli. Tylko na początku odczuwałam dyskomfort ale to jakiś pierwszy miesiac a potem spokój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216582 przez Angua
Dzięki za te maści, też słyszałam o tym kontratubeks. Zapytam jeszcze w aptece!carolin1-aż ci zazdroszczę!

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224127 przez Mama Malwinki
też miała cesarke, na początku to rana strasznie bolała, ja ja przecierałam octeniseptem ,żeby szybciej się goiła.Teraz jestem 2 miesiące po cesarce i juz jest oki,tylko jeszcze troszkę brzuszka mi zostało a ćwiczyć jeszcze nie wolno :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224284 przez Angua
Kupilam Cepan. Na razie jest ok.

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224622 przez Agusiak
ja też smaruję moją ranę Cepanem i rozstępy na brzucholku także. Rana zrobiła się jakby bledsza i może nie tyle już nie boli co ja przełamałam się przy tym smarowaniu żeby ją w ogóle dotknąć i teraz mniej się tego boję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl