BezpiecznaCiaza112023

Boję się porodu

12 lata 9 miesiąc temu #139577 przez Laurussia899
Witam:) Tak jak w temacie strasznie boję się porodu niewiele mi już zostało, bo TP Wg. USG mam na 16 sierpnia, ale coś przeczucie mi mówi,że urodzę wcześniej. :dry: W 29 tyg ciąży byłam na badaniu Usg i moja mała dziewczynka ułożyła się już główką w dół, czy ona się jeszcze obkreci czy tak już zostanie? Spotkania z położną mam mieć dopiero od 1 lipca, więc na pewno ona wszystko mi powie jak to będzie wyglądać. Natomiast ja boję sie tego bólu to jest strach przed nieznanym nie wiem co mnie czeka czy obejdzie się bez żadnych komplikacji, czy malutka urodzi się zdrowa kurczę ja już po nocach nie mogę spać z tego wszystkiego heheh Doradzcie coś kobietki bo chyba zwariuje chcę mieć to już za sobą i przytulić moją małą kruszynkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139586 przez miskiewicz88

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139587 przez różyczka
Witaj Laurussia :)
Gratulacje!!!
Proponuję Ci dołączenie do grona mam sierpniowych, one sa bardzo sympatyczne i rozgadane i na pewno rozwieją wszystkie Twoje watpliwosci co do ciązy i porodu :)
Pozdrawiam :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139591 przez taakamama
To ze sie boisz to calkiem normalne i chyba kazda sie boi wlasnie dlatego ze niewiemy tak do konca co nas czeka :)
Ja mam juz 2 porody za soba i nie mam zamiaru nikomu wmawiac ze nie bolalo, ze sie nie balam.
Balam sie strasznie, bol byl no coz chyba nie az tak wielki jak sie spodziewalam.
Wazne jest nastawienie- pozytywne myslenie ze bedzie dobrze ;)
O bolu szybko sie zapomina :)
Ja osobiscie wole bol porodowy niz bol zeba :blush:
po tym pierwszym przynajmniej czeka cie fajniejsza niespodzianka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139595 przez aska27
Laurussia nie martw się.. nie jesteś sama.. poród dla każdej z nas jest czymś nieznanym.. dla tych rodzących po raz pierwszy no i dla kobiet z kolejną ciążą :) ale wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli. :blink: A co do zdrówka naszych maleństw.. to najważniejsza sprawa, ból minie..najważniejsze, żeby nasze dzieci były zdrowe.. wszystkie z nas biją się z myślami "żeby wszystko było ok". Nie denerwuj się wiec i ciesz ciążą :) Wszystko będzie dobrze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139601 przez Laurussia899
miskiewicz88 napisał:

Tu jest podobny wątek:)
www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...owe/29497-obawy.html

Dzięki wielkie za ten wątek bardzo mi pomógł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139603 przez bombel779
Strach jest chyba nieodłącznym elementem,ciąży,porodu i macierzyństwa :)
Każda przyszła mama przez to przechodzi :)
Ja szczerze mówiąc panicznie bałam się porodu zanim zaszłam w ciążę,później jak już nosiłam swoje dzieciątko pod sercem,z miesiąca na miesiąc byłam co raz bardziej ciekawa rozwiązania :) a co za tym idzie strach uciekał w kąt :) a każdą chwilową niepewność pocieszałam myślą,że nie ja pierwsza,nie ostatnia ;) Tyle kobiet na całym świecie,codziennie rodzi dzieci,dają radę,więc czemu ja mam nie dać? ;)
I pamiętaj że,jaki by poród nie był,to czeka Cię po nim najwspanialsza pod słońcem nagroda!!! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139605 przez Laurussia899
różyczka napisał:

Witaj Laurussia :)
Gratulacje!!!
Proponuję Ci dołączenie do grona mam sierpniowych, one sa bardzo sympatyczne i rozgadane i na pewno rozwieją wszystkie Twoje watpliwosci co do ciązy i porodu :)
Pozdrawiam :)

Bardzo dziękuję za gratulacje i również gratuluję, a na podany przez Ciebie wątek już się zapisałam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139610 przez Laurussia899
bombel779 napisał:

Strach jest chyba nieodłącznym elementem,ciąży,porodu i macierzyństwa :)
Każda przyszła mama przez to przechodzi :)
Ja szczerze mówiąc panicznie bałam się porodu zanim zaszłam w ciążę,później jak już nosiłam swoje dzieciątko pod sercem,z miesiąca na miesiąc byłam co raz bardziej ciekawa rozwiązania :) a co za tym idzie strach uciekał w kąt :) a każdą chwilową niepewność pocieszałam myślą,że nie ja pierwsza,nie ostatnia ;) Tyle kobiet na całym świecie,codziennie rodzi dzieci,dają radę,więc czemu ja mam nie dać? ;)
I pamiętaj że,jaki by poród nie był,to czeka Cię po nim najwspanialsza pod słońcem nagroda!!! ;)

Wiem tylko u mnie jest tak,że z jednej strony strasznie nie mogę się doczekać kiedy przywitam się z moim dzieciątkiem a z drugiej ogarnia mnie panika,że sobie nie poradzę z tym bólem to jest silniejsze czasami ode mnie:( Mam nadzieję że dam radę w koncu jak nie ja to kto? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139613 przez bombel779
No właśnie -jak nie Ty to kto ? :) hehe
a z bólem sobie poradzisz ;) z resztą nie będziesz miała innego wyjścia ;) :P
Grunt to pozytywne myślenie ;) Nie warto negatywnie się nakręcać,bo to pogarsza sprawę.
Jakiś czas temu czytałam gdzieś,że "negatywne nastawienie może opóźniać rozwój akcji porodowej" także głowa do góry ;) Jakoś to będzie ;) Może Ci się poszczęści i urodzisz szybko :) Niektóre mamuśki (podobno) rodziły ok 1h ;) :P A nóż trafi na Ciebie taki piękny i szybki poród ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139634 przez Laurussia899
bombel779 napisał:

No właśnie -jak nie Ty to kto ? :) hehe
a z bólem sobie poradzisz ;) z resztą nie będziesz miała innego wyjścia ;) :P
Grunt to pozytywne myślenie ;) Nie warto negatywnie się nakręcać,bo to pogarsza sprawę.
Jakiś czas temu czytałam gdzieś,że "negatywne nastawienie może opóźniać rozwój akcji porodowej" także głowa do góry ;) Jakoś to będzie ;) Może Ci się poszczęści i urodzisz szybko :) Niektóre mamuśki (podobno) rodziły ok 1h ;) :P A nóż trafi na Ciebie taki piękny i szybki poród ;)

Też znam takie przypadki szybkich porodów ostatnio nawet mojego meza ciocia opwiadała jak jej siostra szybko urodziła pierwsze dziecko,aż kazdy był w szoku za duzo sie nie meczyła kobieta- to dopiero trzeba miec szczescie a co najlepsze bóle ją chwyciły jak była na grzybach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #139782 przez martela89
A ja rodziłam 14h i mogła bym urodzić jeszcze raz nawet dwa razy dłużej żeby mieć tylko moją kruszynkę przy sobie :)
Co do obaw czy będzie dobrze,czy mała będzie zdrowa i czy sobie poradzę...nie miałam takich.
Wiedziałam,że wszystko będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #140168 przez zolzietta
Witam :lol: Ja mam termin na 1 lipca i już wszytsko naszykowane pod moją córeczkę.Wszyscy czekają z niecierpliwością,bo to już 38 tydzień.Na początku maja codziennie miałam dni podłamki,co do porodu,że nie dam rady.A teraz jest zupełnie inaczej już się nie mogę doczekać jak zobaczę moją Księżniczkę;zresztą mój Mężuś tak samo.Mam w nosie ból-tak się nastawiłam psychicznie,że myślę pozytywnie o porodzie.We wtorek wizyta u ginekologa o ile nie urodze do tego czasu.KObietki damy radę,bo to dzięki nam świat się nadal kręci :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #141196 przez Pippin
zolzietta napisał:

Witam :lol: Ja mam termin na 1 lipca i już wszytsko naszykowane pod moją córeczkę.Wszyscy czekają z niecierpliwością,bo to już 38 tydzień.Na początku maja codziennie miałam dni podłamki,co do porodu,że nie dam rady.A teraz jest zupełnie inaczej już się nie mogę doczekać jak zobaczę moją Księżniczkę;zresztą mój Mężuś tak samo.Mam w nosie ból-tak się nastawiłam psychicznie,że myślę pozytywnie o porodzie.We wtorek wizyta u ginekologa o ile nie urodze do tego czasu.KObietki damy radę,bo to dzięki nam świat się nadal kręci :woohoo:


święte słowa świete :laugh: :laugh: :laugh:
ja jestem z sierpniówek stres jest ale i szczęście wielkie a jak oglądam zdjecia czerwcówek to juz w ogóle bym chciała zeby sierpien był :) i moją kruszynę móc przytulić :) chłopa z łóżka wywalić i zabrać sobie jego miniaturkę w zamian :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151828 przez justyna84
ja tez sie balam tak samo jak ty i tego samego co ty a poszlo mi zwinnie i gladko nawed sie nie zdazylam zastanowic czy mnie bolalo a maly byl juz na swiecie zdrowiudki jak ryc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl