BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

14 lata 1 miesiąc temu #5721 przez _aga86_
Ja wybierajac wozek zwracalam uwage przedewszystkim na to, by mial pompowane kola- dzieki nim dziecko nie czuje nierownosci i nie odbija sie to na kregoslupie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #10131 przez cytryna
Czy któraś z Was kupia wózek z firmy Bebetto?
Dzisiaj byłam w sklepie i oglądałam, nawet mi się spodobał, w miarę lekki, i dość szeroki w środku (a właśnie na tym mi zależy). Tylko nie pamiętam który to był model Murano czy Ekspander, ale ty raczej mało ważne.
Podobają mi się wózki firmy Tako, tylko wydają mi się zbyt sztywne i ciężkie. Mieszkam na 2 piętrze bez windy, nie chce mieć wózka ciężkiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #10184 przez sara125
ja mam atlantic baby design. szar niebieski ciemny
dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_resul...rch_in_description=0

taki tylko ciemniejszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #10226 przez Manga
gold_butterfly napisał:

Wybrałam x-lander x3 ze względu na wspaniałe prowadzenie po nierównych powierzchniach.(...) Gondola jest niewielka 3. Wózek nie należy do najlżejszych.

Ja jestem bardzo zadowolona z x-landera (model xa). Znajome - mamy rówieśników mojego Żółwika, są już na etapie drugiego wózka - ja póki co nie zamierzam zmieniać, bo jest idealny. Ale tak jak napisałaś - lekki to on nie jest (na szczęście nie muszę go nigdzie wnosić). A co do gondoli to właśnie jest duża w porównaniu z innymi wózeczkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #10912 przez becia*1980
witam,
ja przytylam juz 17kg a w poprzedniej ciazy 30kg nic nie moge poradzic ze tyje obecnie jestem w 31 tygodniu ciazy, maluszek wazy 1505g (usg w 29 tygodniu), no i bedzie syn Bartosz:) lepiej pochwalcie sie jak tam wsze przygotowania wyprawkowe co?? Ja juz kupilam z corcia (ma 4 lata cieszy sie bo bardzo chciala miec braciszka) i mezem czesc wyprawki i ona pomagala w wybieraniu i miala oczywiscie z tego ogromna radosc i stysfakcje, poza tym czula sie wazna i dumna jako siostra:) no w sumie to zostalo mi kupic tylko komsetyki dla maluszka i pampersy, lda mnie wyprawke poporodowa no i co najwazniejsze wozek i foelik, czyli to co najdrozesze zostawilam to na koncu bo nie mam kasy i czekam na zwrot z US W sumie wybralismy taki wozek :
allegro.pl/item964679024_delti_emu_x_lan..._8_el_megatanio.html
jest taniej niz w naszych sklepach i hurtowniach o 250zl, dlatego kupie na allegro:)
ciuszki mam wszystkie poprane i poprasowane, musze dokupic tylko brakujace drobiazgi moge spakowac juz torbe do szpitala zeby czekala sobie. Szykuje sie moze wedlug was za szybko ale obawiam sie zeby nie bylo jak z corka ze miesiac ponad przed porodem lezalam w szpitalu i to do porodu samego bo ktg mialam rozne raz lepsze raz gorsze a mam obciazony wywiad wiec mnie trzymali. Nie chce znowu zostawic w razie czego meza samego z tym wszystkim a do tego musi sie przeciez zajmowac nasza corcia. podzielcie sie waszymi przygotowaniami i wyborami.
termin mam na 5 czerwca pozdrawiam wszystkie mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #11160 przez anetkafed
A czy któraś z Was miała wózek firmy skrzat??
My wybraliśmy właśnie taki, ale chętnie usłyszałabym opinie innych zanim go kupimy.
www.allegro.pl/item944907782_zestaw_care...ik_kola_pompowa.html
co u nim myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #11665 przez lidiam78
witajcie
z czystym sumieniem mogę polecić wózek
www.wozki-foteliki.pl/go/_info/?id=2981
Bartatatina alu plus , mam na paskach jest miękki, wygodny zarówno na chodnikach jak i na leśnych ścieżkach, i lekki :)
nawet zaspy śnieżne pokonał tej zimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #11855 przez Moniq
lidiam zgadzam się z Tobą, mam identyczny :lol: jest super, nie ma dla niego przeszkody nie do pokonania, do tego lekki i łatwo się prowadzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14015 przez Gosia
Do: cytryna

Mi też bardzo podoba się ten wózek Magnum. Jeden minus to brak kolorów a biało-czarny z prewagą bieli to chyba samobójstwo. Wydaje mi się, że będzie się szybko brudził. No i nie znalazłam ceny a Ty? Jak tak to podaj proszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #14608 przez Katrinka
Ja polecam wózek Delti Cat - ten sam producent co X-landera.
Jest to wózek głęboko-spacerowy. Zarówno gondola jak i spacerówka są bardzo duże i wygodne. Spacerówkę można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, co jest szczególnie wygodne przy małym dziecku. Budka ma "wentylację", tzn. możliwe jest wywinięcie zewnętrznego materiału; zostaje wtedy siateczka przepuszczająca znacznie więcej powietrza. Wózek ma duży kosz na zakupy, bardzo pojemną torbę na najpotrzebniejsze akcesoria.Bardzo łatwo się go składa i się go prowadzi. Przednie koła są obrotowe, ale można je też zablokować i wtedy wózek jeździ "normalnie". Myślę, że przystępna cena oraz różnorodna kolorystyka także zachęcą do kupna tego wózka. Jest bardzo zgrabny, zajmuje mało miejsca. Rączka ma regulowaną wysokośc. Ja osobiście go polecam.

A tutaj moja córa na spacerze z bratem: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #14609 przez Katrinka
sorry za zdublowaną wiadomość :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #14626 przez kasiora
juz jest usunieta :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #15812 przez Emme
cytryna napisał:

Czy któraś z Was kupia wózek z firmy Bebetto?
Dzisiaj byłam w sklepie i oglądałam, nawet mi się spodobał, w miarę lekki, i dość szeroki w środku (a właśnie na tym mi zależy). Tylko nie pamiętam który to był model Murano czy Ekspander, ale ty raczej mało ważne.
Podobają mi się wózki firmy Tako, tylko wydają mi się zbyt sztywne i ciężkie. Mieszkam na 2 piętrze bez windy, nie chce mieć wózka ciężkiego.



Może to był taki www.allegro.pl/item1016281105_new_2010_w...no_7w1_6xgratis.html ?? Ja się nad nim zastanawiam (tzn jeśli będę już kupowała) ale nie wiem czy nie jest zbyt ciężki?
lub taki www.allegro.pl/item1025866399_wozek_espi...s_0zl_parasolka.html

Przeglądałam z ciekawości wózki i powiem szczerze, że albo są ładne, albo funkcjonalne :(

Po ostatniej zimie (miałam okazje zajmować się niemowlakiem), gdy wychodziłam na spacer to momentami myślałam, że zostawię wózek i pójdę dalej. Mimo, że miał duże pompowane koła, które nie były ruchome (obrotowe?). Ale pocieszałam się, gdy widziałam inne mamy, które jeszcze bardziej się męczyły. Małe kółeczka (które są niestety w większości wózków, lub mniejsze ruchome z przodu i na dodatek jeszcze z mniejszym rozstawem z przodu) zakopywały się i trzeba było albo je przenosić, albo ciągnąć za sobą. Dlatego stawiam na to by wózek miał duże, pompowane, nieskrętne koła (widziałam jak mamy co kilka metrów je blokowały), miał dość dużą gondolę (będę miała dzidzię pod koniec października, więc całą zima przed nami, chciałabym z nią wychodzić na dwór :), a słyszałam, że niektórzy przez te śniegi nie wychodzili na spacery, tylko wystawiali dzieci na balkon), żeby był wielofunkcyjny (ze spacerówką) i lekki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #25775 przez Emme
allegro.pl/item1128619859_nowosc_wozek_e...limited_edition.html


co sądzicie? bardzo podoba mi się biały, ale raczej mało szczęśliwy pomysł, więc jak już to kupiłabym czarny. Widziała któreś może na żywo? Znacie jakieś opinie na jego temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #25821 przez Gosia
Na żywo nie widziałam, ale na zdjęciach całkiem fajnie się prezentuje. Białego też bym raczej nie kupiła. Tylko Emme ja niewiem jak te kółka przednie Ci się będą na śniegu sprawowały, bo są dość cieńkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl