BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

14 lata 2 miesiąc temu #2994 przez Agnieszka
na paskowych możesz bujać i kołysać dziecko w wózku,
na dole do przy kołach do stelaża jest zaczepione na paskach
ja osobiście mam na sztywnym zawieszeniu
nie wiem dokładnie jak ci to opisać
zapytaj w sklepie na pewno mają zobaczysz sobie dokładnie sama o co mi chodiz



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3006 przez Scholastyka21
Agnieszka napisał:

wyobraźcie sobie, że my podczas poszukiwań odpowiedniego dla nas wózka, zapytaliśmy sprzedawce by nam powiedział jaki wózek jest najczęściej kupowany, trochę się zdziwiliśmy, bo okazało się że jest to wózek za 3000!!! a jego wygląd... no cóż, powiem tylko tyle ze ja bym za niego nawet 1000 nie dala, wyglądał beznadziejnie.
ale za to miał bajery: alufelgi... jedynym jego plusem to było to że składał się podobno za jednym ruchem
ale wydaje mi się że takie wózki z taką ceną to już duuuża przesada


w moim sklepie najbardziej polecany kosztował 2 500zł jak dla mnie to stanowczo za dużo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3035 przez Agnieszka
no to praktycznie to samo już



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3086 przez tysia178
jak pójdę na zakuoy dla maluszka to popytam o wózki z ciekawości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3200 przez Scholastyka21
nie wiem czy w waszych miastach jest ten sklep ale jesli chodzi o wózki i akcesoria dla maluchów to bardzo bardzo go polecam, sklep nazywa sie DYZIO i u mnie akurat znajduje się w pawilonach w Tesco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3209 przez Agnieszka
u mnie z takich bardzo dużych sklepów z wszelkimi akcesoriami jest rampers, jest tam na prawdę wszystko czego tylko się chce, i wiele innych rzeczy, które przy okazji można kupić jak się zobaczy coś świetnego... bo wiadomo że idzie się po potrzebne rzeczy a wraca z czym innym :)

a to tak przy okazji, gdybyście chciały zerknąć www.rampers.pl/www/



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3269 przez becia*1980
hejka, lepiej poczytac informacje i opinie na temat roznych wozkow na forach internetowych niz pytac sprzedawce w sklepie, bo wiadomo, ze beda zachwalac te najdrozsze, zeby zarobic. To dobre dla osbob, którym cena nie gra roli, ale jak sie chce cos tanszego to już nie beda chetni, zeby doradzic. Tak to jest. Wiec lepiej poszukac w necie opini o wozku ktory wam sie podoba, poszukac i porownac ceny np. w sklepie z tymi na necie.
Co do wozkow na paskach czy tez lepiej amortyzowanych, jak to dziewczyny piszecie, zeby bujac w wozku maluszka i go usypiac, to nie obrazcie sie, ale dla mnie to jest lenistwo i nie jest to dobre dla maluszka, tak samo jak nosenie i ciale kolysanie na rekach. Wiem, ze dzieci to lubia i wy macie swiety spokoj i troche czasu dla siebie, bo maluszek szybciej usnie, ale ja majac wozek roan marita (tez mozna bylo tam bujac) nie stosowalam tych praktyk. Dla mnie dziecko najedzone lezalo spokojnie, albo zasypialo. Czasem lepiej dluzsze lezenie przy mamie jest lepsze niz te bujanie. Moja corcia nie byla aniolkiem, ale jej nie bujalam, a wozki bujane zaznacze ze sa tez duzo ciezsze niz inne (bo sam stelaz bujany duzo wazy). Nie wiem czy sie ze mna zgadzacie.
Moge stwierdzic, ze na swojej corce duzo rzeczy sie nauczylam, wiele rzeczy sprawdzilam i wiem teraz jakich bledow nie popelniac przy drugim dziecku (które urodzi sie za 4 miesiace).
Pozdrawiam was wszystkie:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3329 przez olusia10003
Agnieszka napisał:

wyobraźcie sobie, że my podczas poszukiwań odpowiedniego dla nas wózka, zapytaliśmy sprzedawce by nam powiedział jaki wózek jest najczęściej kupowany, trochę się zdziwiliśmy, bo okazało się że jest to wózek za 3000!!! a jego wygląd... no cóż, powiem tylko tyle ze ja bym za niego nawet 1000 nie dala, wyglądał beznadziejnie.
ale za to miał bajery: alufelgi... jedynym jego plusem to było to że składał się podobno za jednym ruchem
ale wydaje mi się że takie wózki z taką ceną to już duuuża przesada


Moim zdaniem wózek kupiony za cenę powyżej 2000zł to głupota i przesada, robią chyba tylko tak osoby których stać na to lub na pokaz :dry: Wózek kupiony za 1000zł moze być 100 razy lepszy i ładniejszy od tego za ponad 2000zł więc co do ceny to lepiej się dobrze zastanowić żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. A co do bujania dzieci w wózkach to również nie popieram lepiej poświęcić troszkę więcej czasu dla dziecka i usypiać go nie w bujanym wózku czy na rękach tylko przy swoim serduszku bo dziecko wtedy najlepiej usypia kiedy słyszy bijące serduszko swojej mamy bo przecież ten dźwięk zna najlepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3453 przez tysia178
przecież szczęście dziecka nie zależy od tego ile kosztuje jego wózek :) można mieć używany i kochać maluszka nad życie i on właśnie dzięki temu jest szczęśliwy :) jemu i tak nie robi różnicy czy jest w wózku za 400zł czy za 2000zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3473 przez Agnieszka
a dziewczyny pomyślcie jakie kiedyś były wózki, takie proste kwadratowe najczęściej, na takich kołach śmiesznych... i jakoś nasze mamy sobie poradziły



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3492 przez Scholastyka21
a mi się marzył Chicco za 2500zł ale mam Roana za 1300zł i jestem baaaaardzo zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3621 przez olusia10003
Ja planuje przeznaczyć na wózeczek góra do 1300zł ale jeżeli trafi się tańszy to z chęcią go kupię a resztę mogę przeznaczyć na coś innego dla maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3632 przez Agnieszka
za tyle to można kupić już naprawdę fajne wózki
my daliśmy 100 zł więcej i jestem zadowolona bardzo w wózka



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #3637 przez martela89
A co myślicie o Jumper firmy Tako? Jest nie drogi ok 1200zł 3w1. :)
allegro.pl/item900328190_tako_jumper_x_f...ka_gratisy_0_zl.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #3643 przez olusia10003
martela89 napisał:

A co myślicie o Jumper firmy Tako? Jest nie drogi ok 1200zł 3w1. :)
allegro.pl/item900328190_tako_jumper_x_f...ka_gratisy_0_zl.html


Mi również wpadł w oko ten wózeczek, ma bardzo dużo funkcji, dodatkowo parasolkę i rożek, wielka ilość wzorów kolorystyki, dobrą cenę ale jest ciężki :( sama konstrukcja waży 10 kg :( a ja mieszkam na 2 piętrze potrzebuję czegoś lżejszego.
Moim faworytem jest ten oto wózek www.allegro.pl/item897216204_espiro_vect...k_spiwor_wys_0z.html i chyba właśnie na ten się zdecyduje tylko muszę odwiedzić jakiś sklep z tym wózeczkiem i obejrzeć go w real.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl