BezpiecznaCiaza112023

spacerówka

12 lata 9 miesiąc temu #164005 przez MoNiaaa
comyslicxie o tych wozkach? moze ktoras jest uzytkowniczka i moze cos wiecej powiedziec ??

prosze o rade bo na urodziny chcemy Juilce kupic wozek i zostalo ok 2 tyg a ja nie wiem co wybrac. zalezy mi zeby byl lekki mial duzy kosz i cala raczke


Coneco traper
BERTONI FOXY
BABY DESIGN WALKER

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164010 przez sylka
Znajoma ma coneco traper i sobie chwali.
Ja mam baby design sprint. Teraz kilka razy jeździliśmy w spacerówce (gondola była na reklamacji) i jestem zadowolona. Rozkładna na płasko (dziecko swobodnie leży nie gniecie się). Szeroki i długie siedzisko, obszerna budka, leki i koszyk jest spory. Walker jest bardzo podobny do sprinta tylko sprint ma większe koła i większe wymiary siedziska. Nie wiem jak walker ale sprint ma przez środek kosza poprowadzoną rurke łączącą dodatkowo stelaż i czaami jest to denerwujące.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164014 przez natmur11
o bertoni foxy pisalam gdzies wyzej. mialam i jestem nie zadowolona.
Walker jest fajny szeroki i wygodny. korzystalam z niego jakis czas bo pozyczylam od kolezanki. jeden minus to ze kolezance wlasnie podarl sie kosz na zakupy i zdarla sie folia z podnozka a kolory i napisy sie spraly. ale jersli chodzi o wygode jest super sama bylam na niegto zdecydowana ale kupilam jednak inny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164015 przez natmur11
hmm a co do kosza bertoni faktycznie ma duzy i pojemny ale mi sie przedarl od dolu po 2 miesiacach uzywania, lekki w sumie bertoni jest tak skonstruowany ze mimo swoich 7kg wagi jest ciezki a travel wazy ok 10 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #164085 przez sylka
Fajnym wózkiem jest zooper waltzbardzo leciutki, zwrotny i tak rozkładaną budkę że w czasie deszczu można ją nałożyc aż po sam pałąk. (jest podwójnie składana i ma mozliwość dodatkowego rozłożenia)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164097 przez natmur11
bardzo fajnie wyglada ten wozek ale drogi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164110 przez sylka
fakt drogi ale naprawde, warty swojej ceny, jeździłam nim i mogę polecić z czystym sumieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164114 przez miskiewicz88

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164116 przez natmur11
chcialam go kupic. ale niestety polskie formy sa dosc ciezko dostepne w hurtowniach czy malych sklepikach. obdzwonilam mase sklepow i hurtowni i mieli miec je w tylko jednym miejscu ale nie mialam mozliwosci czekac. zreszta klaudia wybrala sobie inny wozek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #164124 przez miskiewicz88
Jest jeszcze ten sam tylko na 3 kołach...ale wydaje mi się, że może się ciżko prowadzić :blink:
allegro.pl/quatro-wozek-spacerowy-infini...osc-i1715190789.html

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164128 przez carolin1
Dziewczyny a co myślicie o tej spacerówce. Może któraś jej używa ESPIRO METRO? Oglądałam ją w sklepie i spodobała mi się ale muszę poczytać o niej jakiś opinii żeby nie kupić jakiegoś bubla.
allegro.pl/wysokiej-jakosci-parasolka-es...7kg-i1718278411.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164132 przez carolin1
Widziałam infinity na żywo 4 kołowy i właśnie mam dylemat bo nie wiem który wybrać czy infinity czy espiro metro. Oba są podobne pod wieloma względami. Może któraś z dziewczyn je użytkowała i powie jak to wygląda w praktyce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164137 przez natmur11
powiem ci ze ten metro ma krotkie siedzisko a u mnie okazalo sie to problemem w bertoni. nie za wygodnie bylo 10 msc dziecku spac czy siedziec jak nozki wisialy. uwazam ze wazne jest zeby wlasnie siedzisko i podnozek byly duze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #164152 przez Ewa26
miskiewicz88 allegro.pl/quatro-wozek-spacerowy-infini...osc-i1715190789.html Od paru dni mam ten wózek, i jak na razie jestem zadowolona, fajnie się prowadzi, jest lekki, lepiej wygląda w realu, ja mam zielony i ma o wiele żywszy kolor niż na zdjęciu. Jak dla mnie super. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164476 przez MoNiaaa
allegro.onet.pl/a-wozek-graco-mirage-sol...lia-i1726455245.html
dzis ten wozek widzialam jest super lekki ma nawet duzy kosz kola tez w miare ok jak na spacerowke i cala raczka :) praktycznie wszystko czego szukam tylko kolory mi nie odpowiadaja ale teraz chyba za tym jestem i jeszcze znalazlam przeceniony bo maja stara kolekcje i za 309zl jest

co o tym myslicie??

spodobal mi sie tez ten qarto ale raczej u mnie w miescie go mnie dostane ale jeszcze jutro ide do jednego sklepu patrzec za wozkami to zapytam o ten bo nawet kolor by mi odpowiadal :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl