BezpiecznaCiaza112023

spacerówka

12 lata 10 miesiąc temu #147813 przez Emme
co do kółek to im większe tym lepsze i tak jak z oponami do roweru- jak bieżnik jest gładki to nadaje się bardziej jako wózek miejski, jak jest "nierówny"- nadaje się w teren :) więc lepsze te 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #147931 przez natmur11
ja ma parasolke wczesniej mialam wózek z pelna raczka. i dla mnie duzo wygodniejszy jest parasolka. wiadomo ze czasem ucieka przy prowadzeniu jedna reka na nierownych powierzchniach ale to samo dzieje sie z wózkami składanymi w pol. co do siedzenia musi miec glebokosc napewno powyzej 20cm i podnozek dobrze by bylo jakby mial z 15. w moim bertoni nozki Klaudii wystawaly do polowy łydki a w obecnym delti nic nie wystaje. musi byc szeroki zeby zima dzieciaczek w kombinezonie sie zmiescil i nie cisnal. kola pompowane dobry pomysl ale taka spacerowka jest drozsza od tych ze zwyklymi kolami. zeby kupic cos porzadnego trzeba liczyc przynajmniej 500zl do tego tez sa ciezkie bo przynajmniej 10kg waza wiec nie wiele sie roznia od wozkow wielofunkcyjnych. na pojedynczych kolach chcialam wozek ale wtedy kólka z reguly sa male bo to bardziej miejskie wozki, jeden ktory ma naprawde fajne kola to rally firmy quatro ale cena przekracza 500zl i waga tez chyba ok 15kg z tym ze jest duzy i napewno wygodny a kółka pierwsza klasa. ja z DOT jestem zadowolona, latwo sie prowadzi swietna amortyzacja, sklada sie naprawde w malutki wozeczek. jeden minus jest troche trudny dostep do kosza ale ja mialam w zestawie torbe na rame wiec z koszyka nie korzystamy czesto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #147961 przez Gosiaczek31
Ja też jestem na etapie kupna spacerówki parasolki. Na razie korzystamy ze spacerówki wielofunkcyjnej (coneco toledo)na pompowanych kołach. Testowałam wózek parasolkę coneco traper i była ok. Na pewno zdecyduję się na taki wózek, w którym oparcie reguluje się nie za pomocą pasków. W toledo jest taka regulacja i mi zupełnie nie odpowiada. Coneco traper ma fajną rozszerzaną budkę. Wydaje mi się, że na zimę może być trochę mały. Ja na zimę zostawiam mojego toledo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148212 przez gosia_ann
Coneco traper waży 10 kg więc jak dla mnie jest za ciężki.
Mój obecny wózek 2w1 waży 16 :( spacerówka przyda mi się na zimę.
Teraz na lato szukam lżejszej.
Natmur ile waży DOT i jakie ma wymiary siedziska, podnóżka i oparcia?

Myślę nad zakupem Inglesina Trip lub ABC Design Giro. Trip jest fajny ale trochę drogi jak za spacerówkę. Ma koła 16 więc nie najgorzej.
Nie wiem czy lepiej prowadziłoby się wózek z pojedynczymi kołami z tyłu lub z przodu...
Jutro jedziemy do sklepu obejrzeć spacerówki, może będą mieli Inglesine i Giro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #153711 przez natmur11
Wymiary siedziska (szer. / głęb.):
32 cm / 20 cm

Wymiary oparcia (szer. / głęb.):
45 cm / 32 cm

waga wózka 7,5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159426 przez chłopek
witam czy któraś z was miała wózek baby slapi? jestem ciekawa jaki jest wszedzie co czytam opinie to wszystkie negatywne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159509 przez natmur11
sama na niego patrzylam, ale opinie mnie przekonaly i odpuscilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159519 przez chłopek
no wlasnie ja sie nad nim zastanawiam, podoba mi sie no i jest na licytacji na allegro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159533 przez natmur11
widzialam jak ludzie na forach sprzedawali za 200zl prawie nowe te wozki. wiesz ja raz nie zwrocilam uwagi na oppinie o wozku i kupilam a potem zalowalam a naprawde co to dobry wozek dowiedzialam sie jak kupilam obecny. Jesli duzo jest opni zlych a jest duzo to nawet bym na niego nie patrzyla. ale z drugiej strony zalezy co kto oczekuje od wozka. dla mnie wozek musi miec podnoszony podnozek, i folie na podnozku, material latwy w czyszeniu i duza bude no i duzy kosz ewentualnie torbe. ale widze ze sa osoby ktore uzywaja parasolek najwyzklejszych za powiedzmy 70zl i tez sa zadowoleni. Jak pisalam zalezy kto czego oczekuje od wozka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159541 przez chłopek
ten co ja obserwuje to ma podnoszony podnóżek i jest to wersja na 2011r. a jaki wózek posiadasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159547 przez natmur11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159559 przez chłopek
fajny wózek. ja mam wielofunkcyjny no ale jest duży i ciezko do busa sie z nim wpakowac, wiec pasowalo by cos malego,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159563 przez natmur11
jesli zalezy ci na czyms malym to polecam parasolki. wozki skladane w pol sa dosc spore moim zdaniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159564 przez chłopek
mialam pozyczona parasolek i jakos nie przypadła mi do gustu moze dlatego ze ta byla ciezko składana. ogolnie to lubie nasz mikado ox-ford i caly czas bym z niego kozystała no tylko ze duzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #159732 przez taakamama
Dokladnie zalezy czego oczekujesz od wozka. Widywalam te slapi na miescie a teraz jakos poznikaly :cheer:
My kupilismy NINBO maly lekki(5kg) sklada sie do niewielkich rozmiarow i miesci sie w torbie. Choc na poczatku bylam przerazona a maz wsciekly ze kupilam wozek dla lalek :lol: to teraz po prawie roku uzytkowania jestesmy z niego bardzo zadowoleni, sprawuje sie dobrze a jedyna jego wada to trzeba pamietac by raz na jakis czas podokrecac srubki bo zaczyna klekotac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl