BezpiecznaCiaza112023

spacerówka

13 lata 3 tygodni temu #105507 przez sylwus136
Martela jestem z niej bardzo,bardzo zadowolona i nie zamieniłabym jej na żadna inną :)
Asia z naszego forum tez ma ta co ja i chyba też jest zadowolona :)
Ale decyzja należy do Ciebie oczywiście :)

A mnie osobiście wózek z 2 linku się nie podoba.Moja znajoma ma i taki jakiś dziwny mi się wydaje no ale jeśli ktoś jest zadowolony właśnie z tego wózka zadowolony to super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #105594 przez sylka
Martela ja mam taka spacerówkę w zestawie z 2 linku i wydaje mi się ok. Mam 3 w 1 wózek dobrze sie prowadzi jest jak dla mnie lekki. Koła amortyzowane na miejskich wybojach dają radę. Spacerówka chyba będzie dobra dla mojego malucha bo jej siedzisko jest szerokie i chyba będzie wygodne :) Rozkłada sięna płasko i jest długa po rozłożeniu więc większe dziecko spokojnie w niej pośpi na spacerku. Przeszkadza mi deko tylko cienka barierka wewnątrz kosza - tak z 1 brzegu umieszczona (wzmacnia i łączy ona dodatkowo tylnie koła) Jestem zadowolona z tego wózka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #105628 przez natmur11
no i stalo sie sprzedalam wozek Klaudi i teraz czas rozgladac sie za spacerowka. Az szkoda mi sie zrobilo w jakims stopniu jak zobaczylam ze aukcja zakonczona ale coz nie bede trzymac wszystkiego bo nie mam ani miejsca ani takiej potrzeby.Wiec teraz rozgladam sie juz naprawde za spaceroweczka, sledze na allegro w sklepach internetowych i oczoplasu dostaje bo nie wiem co bedzie dobre. wizualnie wpadl i w oko mini baby design allegro.pl/wozek-spacerowka-mini-baby-de...s-0-i1549177447.html
baby desing metro allegro.pl/baby-design-espiro-metro-pokr...tow-i1548259206.html
baby desing Elf allegro.pl/wozek-spacerowy-parasolka-bab...elf-i1544320509.html tylko nie jestem pewna czy tu oparcie sie rozklada do konca
no i chicco multiway allegro.pl/chicco-multiway-complete-foli...cja-i1546928611.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #105713 przez Emme
ostatni jak dla mnie ma najfajniejsze koła, ale wolałabym całą rączkę, ze względu na to, że czasem jest potrzeba pchania jedną ręką i wózek będzie uciekał w jedną stronę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #105723 przez alutka1011
Emme niby tak ale na rączce można powiesić siatkę z zakupami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #105760 przez martela89
Ja tez muszę mieć całą rączkę.
Mam jeszcze czas to się zastanowię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #105920 przez Groszek
My mamy taką allegro.pl/wozek-spacerowy-parasolka-loo...9504686.html#gallery i jestem bardzo zadowolona :) na 3 piętro wnosiłam bez problemu :) fajnie się prowadzi, rozkłada się na płasko :) i Michasiowi się podoba :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #106198 przez makaja
a co sądzicie o maclarenie bo ja się na taki zakup zamierzam, podobno sa świetne.... tyle że duzooo kosztują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #106264 przez natmur11
wiesz co ja nie widze w maclarenie nic co ma tanszy wozek. kolka male, rozkladany jak inne z tym ze koszt przeszlo 1000zl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #106312 przez Emme
zgadzam się z natmur, dla mnie kółka i rączka dyskwalifikują ten wózek, można znaleźć spacerówkę z większymi. małe kółeczka + miejskie wyboje = maraton z przeszkodami :P
o cenie nie wspomnę...
dla mnie spacerówka ma być tania (no też bez przesady) i spełniać powyższe kryteria, mieścić się do bagażnika i być tak w razie "W", na szybkie wypady na zakupy czy coś, bo mam zamiar korzystać z tej z wózka 3w1, bo przecież nie po to kupowałam wielofunkcyjny wózek, żeby chwilkę nim pojeździć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #106327 przez sylka
Emme zgadzam się co do rączki i kółek. Ja nie planuję kupowania spacerówki, będę korzystać z tej 3w1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #106328 przez Emme
ja też, a jeśli jakąś kupię to używaną, chyba że ta okaże się do bani, w co wątpię :) to wtedy kupię jakąś lepszą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #106413 przez makaja
ja na spacery tez bede uzywala chicco 3w 1, ale on jest ciezki i do samochodu zbyt duzy, a maclaren 5 kg rachu ciachu i do samochodu jestem w 5 sek zapakowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #106440 przez natmur11
jesli bym chciala wozek tylko do samochodu napewno nie wydalabym na niego wiecej niz 500zl ale to juz zalezy od mozliwosci finansowych:) jesli ci sie podoba kup ale ja nie widze w nim nic co jest warte takiej ceny. mialam z nim do czynienia i naprawde nic ciekawego, tansze wozki sa lepiej wyposazone niz on.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #106880 przez natmur11
kupilam dzis wozek, po przeczytaniu opini w internecie na temat wielu wozkow ten mi sie spodobal najbardziej. mam nadzieje jutro dojdzie wiec napisze wiecej o nim.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl