BezpiecznaCiaza112023

spacerówka

12 lata 6 miesiąc temu #208984 przez basiaz
natmur11 dzieki serdecznie ze napisalas tak dokladnie o tym wozku bertoni foxy.. pewnie kupujac nawet bym nie zwrocila ugawki na niektore rzeczy np na to ze tacka jest nisko

po tym co przecztalam wykluczam ten wozek calkiem , bo nie chce mi sie z nim meczyc na spacerach :(

_aga86_ tan Twoj MAGIC ESPIRO podoba mi sie , fajnie sie prezentuje , choc cena jak dla mnie troche za wysoka, chcialabym cos tanszego... choc tez troche sie obawiam zeby cos tanszego jk np to wspomniane juz tu bertoni okaze sie bublem :( kurcze ale mam metlik


carolin1 w tej lirze wlasnei podoba mi sie to ze jest taka leciutka :) i zreszta wyglad tez ... tylko z tym lezeniem ... ehh synek musi byc choc pollezaco bo inaczej sie drze bo chce widziec a jak lezy na placko to nie za bardzo ma widok i dlatego chcialabym cos z oparciem najlepiej w 3 pozycjach: lezaco, pollezaco i isiedzac ... ale czy ja cos takeigo znajde..... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208988 przez motylek85
basiaz super są te infinity ale nie wszystkie mają regulowany podnózek więc dla twojego maleństwa odpada ale podobne do infinity są no takie i jest nawet lżejszy
allegro.pl/xbaby-slapi-2012-lekki-wozek-...wka-i1783328050.html z tym, że nie ma tej wkładki dla młodszych dzieci jaką posiada właśnie większośc wózków infinity i z tych np ten jest fajny:
allegro.pl/wozki-3-kolowe-quatro-evo-z-t...tis-i1792118268.html
albo ten:
allegro.pl/adamex-quatro-infinity-4-kol-...isy-i1847817466.html

aukcje są już zakończone bo wklejam te, które sama obserwowałam:) ostatecznie u mnie wygrał quatro infinity 3 ale właśnie brak mu regulowanego podnóżka (uwaga!! na aukcjach jest błędna informacja!!!)aha i gorąco mogę polecic tego ostatniego sprzedawcę (baby_max) sama u niego zamawiałam i nawet dostałam telefoniczne przeprosiny odnośnie podnóżka bo pisałam do nich w tej sprawie i sami nie wiedzieli, że nie ma regulacji, korzystali z opisu producenta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #209023 przez _aga86_
BASIAZ - ja rok temu dalam za ta spacerowke 500 zl i to w sklepie, ktory nie nalezy do najtanszych (bo tylko tam ja znalazlam) , wiec jestem przekonana, ze teraz sa znacznie tansze. A np. na tej stronce znalazlam za 479 : www.nokaut.pl/wozki-spacerowe/magic-espi...y-design-nowosc.html . Mysle, ze znalazlabys jeszcze tansza.
Jesli masz konto na allegro to mozesz tam sprawdzic ceny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209042 przez carolin1
basiaz
infinity lira ma siedzenie regulowane na paski więc możesz ustawić sobie kilka pozycji zmieniając co kilka centymetrów odchylenie siedzenia
Podnózek nie jest regulowane ale jak dotąd nie widzę w tym żadnej wady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209048 przez motylek85
aga86 i basiaz jeśli chodzi o wózek o którym piszecie to widziałam u siebie w mieście podobny (ten sam stelaż ale chyba inna firma) za 399zł więc warto przejśc się po sklepach i popytac o konkretny model bo jeśli nie mają na sklepie to mogą zamówic i może się okazac, że taniej nawet niż na allegro:) a jak znajde na allegro ten który widziałam to wkleję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209053 przez motylek85
heh okazuje się, że chyba to był właśnie infinity lira:D :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #209579 przez miskiewicz88

p.s. 2
miskiewicz88 czy moglabys napisac w jakim wozeczku siedzi Twoja corcia? , prosze ;)


My mamy quatro infinity 4 i jestem mega zadowolona:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209644 przez MoNiaaa
my mamy coneco flash i mimo dziwnego n pierwszy rzuc oka wygladu(raczki) to ja jestem zadowolona jest lekki ma duzy kosz na zakupy i oparcie rozklada sie calkiem do lezaca i fajnie sie prowadzi :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209687 przez basiaz
carolin1 _aga86_ motylek85
dzieki serdeczne dziewczyny :) ale sie ciesze ze tu zajrzalam :) ten coneco flash wlasnie ze wzgledu na ta raczke mnie troche przeraza ale czytalam gdzies wczesniej ze tez mialas obawy MoNiaaa a teraz widze ze prysly wszystkie po przetestowaniu :) ja cos na razie jeszze sie nei przekonuje do tej raczki ...

miskiewicz88 dziekuje za odp, tak mi sie wlasnie wydawalo ze to ten infinity quatro ale wolalam sie upewnic i tak patrzac na Twoj suwaczek widze ze Twoja coreczka starsza troche jest


no nic dziekuje poki co , ide poczytam jeszcze opinie na bangla albo innym opineo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #209707 przez miskiewicz88
basiaz napisał:
miskiewicz88

dziekuje za odp, tak mi sie wlasnie wydawalo ze to ten infinity quatro ale wolalam sie upewnic i tak patrzac na Twoj suwaczek widze ze Twoja coreczka starsza troche jest


tak, ale spacerowke kupilam jak skonczyla 6 miesiecy...:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209715 przez MoNiaaa
oj ja mialam wielkie obawy do tego wozka jak na miescie wczesniej je widziaalm to mi sie smieszne wydawaly ale ekspedientka kiedys mi go zaprooponowala jak szukalam wozka i kolezanka mnie namowila zebym sie skusila na niego bo w pozostalych zawsze cos bylo nie tak a tu tylko raczka do ktorej mozna sie przyzwyczaic.ja jestem zadowolona i mysle ze to oryginalny wozek :) a nie taki oklepany dziecko ma duzo w nim miejsca Julka w nim lubi jezdzic ale to oczywiscie tylko moja opinia :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209717 przez carolin1
Przypomniała mi się wada jaką ma moim zdaniem infinity lira. Ma mały koszyk na zakupy i ciężko coś tam wcisnąć jak siedzenie jest na leżąco.

Ostatnio widzialam pare wózków z identyczną ramą koszykie normalnie identyko jak lira i to był espiro.
Mój kosztował 490 zł. Nie wiem czy Ci to pomoże czy jeszcze bardziej zamiesza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #209819 przez motylek85
carolin1 napisał:

Przypomniała mi się wada jaką ma moim zdaniem infinity lira. Ma mały koszyk na zakupy i ciężko coś tam wcisnąć jak siedzenie jest na leżąco.

Ostatnio widzialam pare wózków z identyczną ramą koszykie normalnie identyko jak lira i to był espiro.
Mój kosztował 490 zł. Nie wiem czy Ci to pomoże czy jeszcze bardziej zamiesza :)

też to zauważyłam bo dla mnie też ważny był duży koszyk dlatego też wybrałam quatro infinity 3 a nie lirę albo infinity 4, one oba mają małe koszyki no i w lirze nie nie ma tej wkładki dla maluchów. Ach i dziewczyny nie bójcie się trójkołowców;) wiadomo, że to nie są wózki terenowe (jak każde z małymi piankowymi kołami) ale nie są ani wywrotne ani słabo stabilne;) a i po śniegu też na pewno i 4-ro kołowce średnio dadzą sobie radę;) niestety taki "urok" małych spacerówek;)
a co do twoej ceny to trzeba było przyjechac do mnie hehe u mnie są po 399;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216107 przez alicjaa
witam, dziewczyny a czy ktoras z Was ma wozek nuna ?







czy moglybyscie napisac cos o tym wozeczku?

moze macie albo slyszalyscie jakies opinie?

bede bardzo wdzieczna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216166 przez chłopek
ja mam wózek jeenay i jestem z niego zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl