BezpiecznaCiaza112023

spacerówka

12 lata 6 miesiąc temu #216515 przez alicjaa
jeenay to jak rozumiem ten wozek co dalam zdjecia?

;)

czy moglabys napisac jak sprawdzaja sie te male koleczka np przy jezdzie po neirownych chodnikach albo wjezdzie na krawezniki? bardzo bylabym wdzieczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216540 przez motylek85
alicjaa fajny ten wózek co pokazałaś:) a co do kółek, jeśli chcesz żeby wózek był mały i lekki to tylko takie kółka będzie miał niestety;) aha i nie przeszkadza ci, że nie będzie regulacji podnóżka?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #216642 przez motylek85
a tak prezentuje się w rzeczywistości nasza spacerówka:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217095 przez chłopek
alicja nie jeenay to calkiem inny wozek jak ten co wstawiłas zdjecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224350 przez alicjaa
motylek85 wlasciwie to wczesniej nei zwracalam uwagi na ten podnozek czy regulowany czy nie... czy to jest takie wazne? bo nawet nie wiem - to jest po to zeby tez wieksze dziecko wozic czy o co chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224386 przez natmur11
jesli do spacerowki chcesz wsadzic maluszka ok roku to musi miec nozki prosto. popostu zle sie takiemu maluszkowi siedzi. bo gdy oprze sie plecami to nozki mu wisza. moja corcia ma teaz prawie 1,5 roku a do teraz siedzi w wozku z wyprostowanymi nogami. i raczej rzadko opuszczamy podnozek.
no i kwestia snu maluszka - kto lubi spac ze zwieszonymi nozkami albo nogami wystajacymi poza lozko? dorosly sie tak nie wyspi a co dopiero dziecko ktore musi spac na prostych powierzchniach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224391 przez ecia
My sie teraz przerzuciliśmy an wózek z nieregulowanym podnóżkiem, ale synek jest już większy i nie sypia w ogóle w wózku


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224472 przez muka
ja miałam chicco, ale następnym razem wybrałabym maclarena techno (niestety cena okolo 1300zł)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224479 przez muka
muka napisał:

ja miałam chicco, ale następnym razem wybrałabym maclarena techno (niestety cena okolo 1300zł)


zapomniałam dodać, że jak już nam się uda zaciążyć to planujemy do wózka dokupić dostawkę (słyszałyscie o czyms takim?) może możecie mi jakaś polecić? znalazłam [img]http://http://www.tublu.pl/Pomyslowy_Dobromir_czyli_produkty_ktore_ulatwia_zycie_kazdemu_rodzicowi/Ncoś takiego ma dobre opinie. Ale sama nie wiem teraz sporo tego na rynku, może któraś z Was ją ma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224496 przez natmur11
ja nie mialam dostawki ale mialam okazje korzystac i szczerze nie polecam. dziecko sie kreci matka idzie zgarbiona bo miedzy rekoma wystaje jej maluch. wozek + wage malucha ciagnacego i siedzacego to tez meczace. dziecko nie ustoi na niej dlugo wiec potem klopot z tym wszystkim, no do podjazdu na chodniki czy zjazd z chodnika tez sie nie nada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224608 przez motylek85
alicjaa napisał:

motylek85 wlasciwie to wczesniej nei zwracalam uwagi na ten podnozek czy regulowany czy nie... czy to jest takie wazne? bo nawet nie wiem - to jest po to zeby tez wieksze dziecko wozic czy o co chodzi

wygodne gdy dziecko uśnie bo nie zwisają mu nóżki i może nawet obrócic się na boczek:) jednak bardzo przydatna rzecz, a tym bardziej dla młodszych dzieci bo starsze już i tak mają dłuższe nóżki i im wiszą;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225009 przez alicjaa
dzieki Dziewczyny - bo ja myslalam ze ten podnozek to jest to na dole a to chbya raczej chodzi o to przy siedzeniu w takim razie skoro piszecie ze dzieko moze nawet na boczku spac ;) dziekuje serdecznie

Motylek
a ten infinity Twoj ma w koncu regulowany ten podnozek czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225225 przez motylek85
alicjaa napisał:

dzieki Dziewczyny - bo ja myslalam ze ten podnozek to jest to na dole a to chbya raczej chodzi o to przy siedzeniu w takim razie skoro piszecie ze dzieko moze nawet na boczku spac ;) dziekuje serdecznie

Motylek
a ten infinity Twoj ma w koncu regulowany ten podnozek czy nie?

no właśnie nie ma (mój to infinity quatro 3-trójkołowy) ale ma go infinity quatro 4-czterokołowy i jak się okazuje różnica nie tylko w ilości kół:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225232 przez ifka
my mamy spacerówkę z wózka 2w1 i jestem bardzo zadowolona :) , jeździmy x-landerem xa.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225236 przez motylek85
ifka napisał:

my mamy spacerówkę z wózka 2w1 i jestem bardzo zadowolona :) , jeździmy x-landerem xa.

bo masz fajny wózek:P a ja miałam za duży ten 2w1 bo nie mieścił się do bagażnika sedana;) ten co teraz mam wchodzi super:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl