BezpiecznaCiaza112023

witam z rana wszystkie mamusie

12 lata 11 miesiąc temu #119558 przez anulkaczarna
Witajcie, mam na imię Ania, mam prawie 24 lata. Mam 2-letniego synka Kamilka oraz obecnie jestem w ciazy, jutro skonczy się 29 tydzien :) mieszkam w Anglii. Buziaczki od nas dla wszystkich mamusiek :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119575 przez iva 20
Czesc Aniu widze ze tez nie spisz :D Jaka w Angli pogoda ja za to mieszkam w szwecji i dzisiaj nawet pogodnie sie zrobilo :) a jak tam opieka w angli jesli chodzi o ciaze ?? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119589 przez anulkaczarna
Synek mi nie daje spac :D opieka w miare, chociaż mogloby być lepiej. Mam kilka zastrzezen, ale nie lubie narzekac :) pogoga, hmm, pochmurno, ale cieplo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119593 przez Urszula
iva 20 witaj :) mieszkam w Anglii wiec moge Ci podpowiedziec jak wyglada tu opieka :)
otoz, chodzi sie na regularne spotkania z polozna w razie koniecznosci kieruje Cie do szpitala jesli cos Cie niepokoi. Z poczatku martwilam sie, poniewaz rzadko widywalam polozna. Zawsze jednak podkreslaja, ze jesli cos Cie niepokoi moszesz umowic sie na wizyte. Moja ciaza przebiegala wzorowo, kiedy to w siodmym miesiacu okazalo sie, ze mam sporego miesniaka. Wtedy, mialam okazje na prawde sie przekonac jak wyglada tu opieka, wszyscy z troska sie mna zajmowali. Obecnie moge powiedziec, ze jestem zadowolona, chociaz mialam tylko trzy USG z tego jedno dodatkowe, poniewaz narzekalam sie na bol w brzuchu (miesniak), tez bylam tym zawiedziona...ale oni tutaj uwazaja, ze za duzo USG szkodzi dziecku, wiec przystalam na to...niedlugo porod przede mna ufam, ze wszystko przebiegnie dobrze...POZDRAWIAM!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119596 przez anulkaczarna
A gdzie mieszkasz w anglii Urszulo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119616 przez Urszula
anulkaczarna mieszkam na Enfield czyli koniec polnocnego Londynu a Ty?



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119636 przez iva 20
U nas jest niesety tylko jedno usg skierowane przez przydzielona pielegniarke :huh: ale ja i tak bylam juz na usg u polaka zeby wszystko sprawdzic czy okej ale dzidzia rosnie sobie :) o jest super ;) a nastepne mam 9 czerwca te ze szpitala i juz sie nie moge doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119711 przez anulkaczarna
Urszulo, ja na High Barnet, to mamy do siebie dosyc blisko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119856 przez Urszula
anulkaczarna witam!! Rzeczywiscie blisko!!! W ktorym szpitalu bedziesz rodzila??? Moj szpital to Chase Farm Hospital. Pozdrawiam!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #119859 przez Urszula
iva 20 w ktorym miesiacu robi sie to jedno USG? Jestes zadowolona z opieki medycznej w Szwecji??
Zdecydowalas sie calkowiecie na polskiego lekarza czy tylko dorywczo?



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl