BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 minut temu #640502 przez Patrizia
ja juz mam johnsona w domku, juz chyba z 2 misiace temu zamawialam wiec stoja w lazience i czekaja :)

poziomka tak to wlasnie jest a jakby powiedziala ze chce zeby dali jej pisemna odmowe to dam sobie reke odciac ze by ja polozyli. Moj maz tez tak kiedys mial ze nie chcieli go nigdzie przyjac a do pracy nie pojechal bo go takie chorobsko zlapalo i powiedzial ze chce na pismie ze lekarka go nie przyjmie i nie wystawi l4 i co nagle dalo sie przyjela wypisala l4 tak to jest na NFZ niestety




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 minut temu #640503 przez pasal
Poziomka, ja dziś będę w kołobrzegu i jak się wyrobię to wypytam i zdam relację. Moja kuzynka tam rodziła i była bardzo zadowolona. Jako że trafiła tam z ulicy to nie miała przy sobie nic poza dokumentami to dostała wszystko od nich (koszulę do spania i podstawowe rzeczy do czasu aż jej nie przywieźli)Też nie chciała karmić piersią i do niczego jej nie zmuszali dali jej swoją butelkę, pokazali jak karmić i tylko zachęcali ciągle do karmienia piersią i prosili żeby spróbowała, przy wypisie dostała receptę na tabletki zatrzymujące laktację. Chociaż ona miała hardkorowy poród bo dopiero po 26 godzinach zadecydowali o cesarce, ale mówiła że bardzo o nią dbali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640509 przez poziomka-1801
W ogole sobie tego nie wyobrazam jakbym dostała skurczów i byla w trakcie porodu a tu odmowa ze mnie nie przyjma....bym pieprzyła i rodziła na korytarzu :silly: ale wtedy to juz z nerwów :woohoo:pasal bede wdzięczna :):)

Patrizia a te próbki to takie male czy srednie na jaza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640519 przez Patrizia
50ml nie za duze ale zawsze to cos oto zdjecia :)





Uploaded with ImageShack.us




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640525 przez poziomka-1801
Na początek to gites nawet do szpitala zeby nie kupywac wiekszych takie małe będa super bo poreczne i nie zajmą duzo miejsca a napewno sie skorzysta.
A te z bebilonu pudełeczko 8tak wyglada:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640527 przez pasal
Ja od teściowej dostaję dużo próbek bo przynosi mi ze szpitala, maści na odparzenia, buteleczki, pampersiaki. Zaraz popatrzę na książeczkach czy są adresy www może do domów też wysyłają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640541 przez poziomka-1801
a tu troche inne darmowe próbeczki ,jak szalec to szalec :)
www.puma-fragrances.com/pl-pl/freesample/request-a-sample.html
-na perfumki pumy


i stronka jaką znalazłam z ,,darmowymi,,probkami na wszystko:p
darmobranie.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?1144890

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640542 przez Dorotka
Droga Pasal, ja już w pierwszej ciąży utwierdziłam się w przekonaniu, że w dzisiejszych czasach kobieta w ciąży nie ma żadnych przywilejów. Ale to co opisałaś to już kompletny brak kultury ze strony tego wstrętnego babsztyla. Bardzo Ci współczuję i wierzę jak bardzo sprawiła Ci przykrość i naraziła na niepotrzebne nerwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640547 przez pasal
Ah dziewczyny, do szpitala przydaje się też dmuchane koło ( takie jak na basen dla dzieci) coby dupsko nie bolało przy porodzie od siedzenia w takiej wymuszonej pozycji. Zalecają by brać jednorazowe maszynki do golenia i własna poduszkę typu jasiek :)

makelifecheaper.blox.pl/2012/07/Darmowe-...-krem-bepanthen.html na tej stronie jest link do próbek maści na odparzenia i instrukcja jak zamówić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640550 przez Dorotka
Tak się wkurzyłam, sytuacją jaką opisała pasal, że z emocji zapomniałam podziękować za miłe powitanie :)
Do wczoraj czułam się świetnie, dziś leżę w łóżku plackiem, chyba się przeziębiłam. Nie chcę obciążać płodu lekami więc leczę się mlekiem z miodem i czosnkiem...po prostu ochyda!!! Może znacie jakieś mniej drastyczne metody domowego leczenia przeziębienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640551 przez poziomka-1801
ale się napróbkuje :P a listonosz mnie znienawidzi za dzwiganie :silly:

Kup sobie prenatal na choróbsko jest b dobry i polecany w czaise ciązy Dorotka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640554 przez pasal
na ból gardła i chrypkę cukierki hols te czarne albo tantum verde do ssania, hebratka z soczkiem malinowym, gorace kakao i leżakowanie z ulubionym filmem. Są takie plastry chyba firmy apap chłodzące na czoło też super sprawa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640560 przez pasal
poziomka zaraz zrobisz sobie drugą wyprawkę z próbek :P ale dobrze, lepiej sobie wypróbować najpierw kosmetyki niż kupić dużą butle i widzieć jakie dziecko ma po tym uczulenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640567 przez poziomka-1801
na bebiklub daja tez mleko za free z bebiko:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641029 przez pasal
Moja wyprawka oficjalnie gotowa :) nie wiem czy nie przesadziłam z ciuszkami ale wolę miec wiecej niż mniej. Jutro a właściwie jeszcze dziś zrobię Wam zdjęcie ile próbek już nazbierałam, bo dziś też troszkę dostałam w szkole rodzenia. Te kremy z johnsona są bardzo zapachowe, zastanawiam się czy nie uczulają maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl