BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 tygodni temu #641051 przez milka9380
nazywam się Milena mam 33 lata, jestem w 22 tygodniu ciąży i spodziewam się mojego pierwszego i wyczekiwanego maleństwa,jak wykazało usg będzie to córeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641093 przez DoMI*
Czesc dziewczynki ..
U mnie brak czasu na pisanie do was niesty. byłam teraz w DE.. na komunie fajnie było ale czas szybko zleciał.
U mnie zmiana pracy !!!!!
idze pracowac w hotelu jako recepcjonistka :) ciesze sie bardzo nawet, tylko minus ze nocki ale jest dobrze.
teraz niema co starac sie o dzidzie bo niechce stracic pracy ..
ale umowe mam na 2 lata :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641095 przez pasal
Witamy nową mamę :) i kolejną dziewczynkę :D jak znosisz ciążę ? połowinki za Tobą więc właśnie jesteś w najlepszym okresie :)

Domi, gratuluję nowej pracy :) przynajmniej nie będziesz miała tłumu ludzi nocą :) za rok, pod koniec umowy możesz coś wymodzić :) umowa będzie musiała być przedłużona do dnia porodu a i Tobie w czasie ciąży nie będzie wolno pracować nocą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641123 przez Patrizia
Czesc kobitki :) witam nowa mamusie:)

domi to super nowa praca i calkiem fajna z tego co piszesz a nocki sa super ja pracowalam na nocki i bardzo je lubilam spokoj cisza bardzo fajnie tylko poznie sie polowe dnia przesypia :)

pasal wyprawka gotowa boze musze sie naprawde wziasc do kupy ale obiecuje ze rusze z zakupami po wyplacie :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641353 przez DoMI*
nocki nie takie straszne :)..
muszem dac rade. moze zaczne normalne zycie jak na kobiete przystalo niebede sie bac wracac do domu ..
mi sie podoba fajnie ze sie cieszycie ze mna.
ale jak pisała pasal o niewiem chciała bym abym miąła jak wrocic do pracy... aby wziasc macierzynskie jak juz. no ale coz...
zobaczymy ..teraz ostroznie z dzidzia :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641725 przez pasal
Patrizia w sumie, to mamy jeszcze dwa miesiące na kompletowanie :D zastanawiam się czy nie za wcześnie się biorę za to wszystko. Ale póki jestem jeszcze na chodzie to na pewno jest mi łatwiej, najwyżej później gdy przyjda upały ja będę leżeć i pachnieć gdy wszystko będzie gotowe.

Domi, mogłabyś zajśc w ciążę pod koniec umowy, musieliby ją przedłużyć do dnia porodu a później przez rok ZUS wypłacałby Ci zasiłek macierzyński a i z Urzędu Pracy należałby Ci się zasiłek :) bo zazwyczaj po porodzie i macierzyńskim kobieta już nie ma po co wracać. Zazdroszczę tym na które pracodawca czeka aż im się macierzyński skończy.

Ale leniwie rozpoczęłam majówkę, caały dzień na bujawce na słoneczku. Twarz nabrała kolorów a i z grilla się coś zjadło. Jakoś ostatnio mam więcej sił i energii.. może to sprawka tego żelaza ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641798 przez klaudia69
heh jestem, na poczatku chcialam dolaczyc sie do powitan nowych mamusi:)

dziewczyny fajny pomysl z tymi probkami chyba tez zaczne cos zamawiac:P bylam na wizycie i wszystko jest wpozadku. szyjka sie uregulowala i nic juz nie wskazuje na wczesniejszy porod. z jednej strony dobrze. hm z drugiej jeszcze 7 tyg meczenia sie. waze 61 kg czyli jakies 5 kg na plusie mam. a nastepna wizyta 14 maja i teraz to bedzie co dwa tygodnie.

a co do tych nie przyjemnych sytuacji w laboratorium to rzeczywiscie brak rozumu ze strony starych bab, ja na szczescie nie narzekam. a jesli chodzi o szpitale to musze powiedziec ze rodzi sie teraz mase dzieciakow i w niektorych szpitalach jest przepelnienie. moze u mnie w zywcu nie ale w bielsku bialej kiedy miesiac temu rodzila moja siostra to ona jeszcze zostala przyjeta ale po porodzie lezala na korytarzu a jedna kobita co ze skurczami przyszla odeslana zostala do innego szpitala. takze dramat na tych porodowkach jest chyba wszedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641864 przez pasal
klaudia cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze, bo jednak im dłużej bobasek posiedzi tym lepiej dla niego. A te 7 tygodni bardzo szybko zleci :) Dla nas rodzących to nie dobrze, że takie przepełnienie w szpitalach, bo będziemy pewnie traktowane taśmowo o ile w ogóle nas przyjmą. Ale patrząc od drugiej strony to bardzo bardzo dobrze, że rodzi się coraz więcej dzieci. Przez niż demograficzny jaki był w poprzednich latach zamykane jest dużo szkół. 5 kilo na plusie w 33 tygodniu.. JAK TY TO ZROBIŁAŚ ? ja w 28 tygodniu waze 66 kilo czyli mam 10 kilo na plusie, fakt, że niby dwoje dzieci, ale 10 kilo ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641875 przez klaudia69
podobno taka mam nature. choc dziwne bo moje siostry duzo tyly w ciazy. tylko ja sie wybijam. ale jestem z tego zadowolona. wygladam na 6 miesiac a to prawie polowa 8:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641903 przez pasal
Zazdroszczę Ci! Ty urodzisz, macica wróci do siebie i będziesz szczupła. Ja urodzę, macica będzie wracała do siebie 2 razy dłużej i boję się jaki wdok po tym mnie czeka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #642009 przez poziomka-1801
czesc kochane :kiss:

klaudia a ile ma juz maluszek wagi? kurcze 5 kg..zazdroszcze ja mam 7 ale za to o ile wiecej w pasie :blush:

Moja siostra nabrała 25kg ze swoja córka wiec to chyba nie tylko sprawka genetyki...a raczej odrzywiania ona jadła za 2 nie dla 2,do tego przemiana materii która jest u kazdej z nas inna i ogolny stan zdrowia jak i figura :silly:

pasalkazda kobitka po porodzie martwi sie o to jak bedzie wygladac...ja np martwie sie ze będę taka hmm....rozlazła? mało jędrna? a tam na dole to w ogole jak czołg z wojny wróce zaorana..... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #642763 przez klaudia69
nic sie nie martwcie wszystko napewno bedzie wracac do siebie szybko i kazda bedzie zadowolona ze swojego wygladu. w najgorszym wypadku troche sportu i forma idealna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643005 przez poziomka-1801
Ukończony 33 tydzien :)

7kg+, 112cm :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #643191 przez pasal
A widzisz, a miałaś donosić max do 32 :) ale macie z Klaudią małe brzuszki, poziomka gdzie Ty tam bobaska mieścisz? no i muszę przyznać, że masz bardzo opadnięty brzuch. Co sądzicie o porodzie w wodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643544 przez poziomka-1801
Sama nie wiem gdzie on sie miesci..ale coraz bolesniej go odczuwam jak sie rusza :( potrafi mi tak przyfasolic ze mam wrazenie ze skora mi peknie...wypukla sie na maksa tak,opadniety jest ze szok.....sama to zauwazylam ze juz coraz mocniej ale to wina chyba tego mojego rozwarcia i ze maly ma glowe juz w moim interesie. Jak narazie procz porannych lekkich bolow w miednicy i dziwnego galaretowatego sluzu nie mam zadnych objawow wiec moze jeszcze pociagne chyba ze znow mnie zlapie jak ostatnio ni z gruszki ni z pietruszki. Ci lekarze ginekolodzy tez pieprza farmazony ta moja kumpela wczoraj karetka na porodowke jechala i ja przyjeli mimo ze niby miejsc nie bylo...robili jej usg wczesniej i mala wazyla4200 a urodzila sie i zonk bo 3610,za to musze przyznac ze i tak kraglutka jak oponka michelin;))))

A co do porodu w wodzie to ja bym bardzo chciala tak rodzic,podobno mniej boli nie trzeba nacinac a i dziecko lepiej to odbiera bo wycodzi z wody do wody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl