BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 6 miesiąc temu #774315 przez tweety1992
Trzeba dziękowac że dziecko zdrowe i dobrze się rozwija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774321 przez poziomka-1801
Tweety wiem wiem..tylko czasami mnie tak szlag trafia...bo daje swojemu synowi wszystko co najlepsze,na niczym mu nie skąpie..a mam wrażenie ze on ciągle niezadowolony jest,ze ciagle mu mało....czasami w ciągu dnia wylewam mleko butelkami bo nie chce jeść a dzieci w etiopii głodują..pozabijałyby sie o to. Tak mam Yorka golddusta,a własciwie mama go teraz moja wzieła pod dach bo od kiedy jest Filip,sunia-Zara stała sie bardzo złosliwa i musiała miec eksmisje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774331 przez tweety1992
Oj zazdrośnik piesek. Mam nadzieję że ja takiego problemu nie będę mieć.

Masz na pocieszenie ja się popłakałam ze śmiechu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774369 przez pasal
Poziomka, Zuzka była w identycznym stanie. Widziałaś zdjęcia. Wagę miała jeszcze niższą, okropna żółtaczka, wysoka niedokriwstość i problemy z sercem. A teraz? pozatym że jest mniejsza od rówieśników nic po niej nie widać :) będzie dobrze. Na pewno.

Domi strasznie szkoda.Tyle czasu się starala. Tak się cieszyła że jest fasola. bedzie dobrze, musi być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774382 przez tweety1992
Dziewczyny a Wy się znacie z forum tylko czy normalnie z live?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774390 przez pasal
My tylko z forum ;) z poziomką teraz się spotkałyśmy, ale wszystkie poznałyśmy się tutaj jak byłyśmy w połowie ciąży :)

Bogu dziękować że dzieciaki zdrowie, ale każdy ma swoją wytrzymałość i granicę do której może się zdenerwować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774395 przez tweety1992
Aha ;) Wy mieszkacie gdzieś nie daleko iebie więc mozecie się spotkac ja tylko do 2 osob mam blisko.

Wgl od 2 dni male rusza sie non stop srednio co 2 minuty :p Teraz zjadlam bulki z parowka i majonezem a temu chyba zasmakowalo bo sie rusza i kopie ;p

A u Ciebie jak dziewczyny? spia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774402 przez pasal
Ja mam do Poziomki 26 km, zazdroszczę Ci tych ruchów. Ja non stop czułam jak się coś rusza. Co dwa dzieciaki to nie jedno.

Zuzka odpadła, Gabrysia jeszcze walczy w łóżeczku.

Dziewczyny co sądzicie żebym do sypialni zamiast łóżka kupiła materac taki o: jysk.pl/na-zewnatrz/materace-dmuchane/ma...tra-sz152xd203xw46cm co prawda łóżko mam, ale po pierwsze trzeba je przewieść wnieść na 4 pietro poskładać, zajmie ono cały pokój.. A te dmuchane kusi mnie dlatego, że na wypadek gości możemy spuścić powierze i wstawić spowrotem łóżeczka do pokoiku :) nawet przy raczkowaniu spuszczam powietrze i mam calutki pusty pokój. Na nie cały rok to chyba dobre rozwiązanie, czy nie? czy wieśniacko to będzie wyglądać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774411 przez tweety1992
Wg mnie to dobry pomysł. JAk jakąś zarabistą pościel zakupisz do tego otulisz prześcieradłem to i wygodnie i ładnie by to wyglądało ;)

Ja ci powiem ze w te wakcaje z ADAMEM MIELISMY LOZKO ZROBIONE Z styropianu tzn stelaz drewniany a zamiast materaca steropian :p Bylo twardo i skrzypiaco. Takze przy otwartych drzwiach wszyscy wszytsko slyszeli. Wiec twoja opcja o wiele lepsza i sama sprobuje kiedys bo podobaja mi sie materace welorowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774414 przez pasal
www.lozka-sypialnie.pl/p10,lozko-do-sypi...vanessa-160x200.html ja mam w domu dokładnie takie łóżko i takie będziemy mieli na nowym domu. Ale jak sobie pomyślę że trzeba je wnieść na 4 piętro, pierdzielić się ze składaniem i to łóżko zajmie prawie cały pokój.. aż się odechciewa. A materac super opcja i na pewno się przyda. Pościel mam fajną, kapki, poduszki - jestem maniaczką takich rzeczy.

Dziś kupiłam obraz 160x60 z takim szablonem www.google.pl/search?q=obraz+new+york&so...853_.htm%3B400%3B266

Pokój jest zielono - szary. Pościel w tym kolorze mam. Sprawię sobie jakąś kapkę i gucio :) ale mąż będzie miał zdziwko ! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774417 przez tweety1992
No no lacha pięknie ;) Pożycz mi te łóżko jest przecudne. Ja ost widziałam poszewki na poduszki dla dziecka w różnych kolorach takie misiowate. Za sztukę 10 zł ale kupię z 3. Z 2 do łózeczka i jedna do wózka.

A co do pościeli to ja mam taka indyjską z drobnymi kwiatuszkami chociaż jestem zwolenniczką kółek serduszek i kwadratów :)

Ale jak będziesz miała już zrobione koniecznie zdjecie pokaż :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774537 przez poziomka-1801
pasal ja mam w domu taki..z pepko za 19.99 i to na bateryjke z ylu a gdy sie właczy świeca okna w blokach i swiatła auta;p
www.google.pl/search?q=obraz+new+york&so...axi.html%3B500%3B500
łózko mega...ja mam zwykle z bodzia:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774606 przez pasal
my będziemy mieli materac, kozacki obraz jak się tak swieci i to za 20 dyszki! :P
Ja potrzebowałam czegoś dużego żeby zakryc ślady po naklejkach u dziewczyn:) po najmniejszej lini oporu poszłam

łóżko fajnie wygląda ale ma mały materac. Mamy tańszą opcje z eko - skóry ;) te skórzane koło 3 tysięcy chodzą. My daliśmy 1200 z materacem? jakoś tak. Więc jak widzisz te z bodzia w podobnych cenach.

Jeżeli chodzi o pościel dla dziecka to pierwszą miałam w komplecie, a drugą kupilam w tesco - 20 zł za komplet :> pościel do wózka dostałam. Nie wiem czy takie misiowate do łozeczka to dobry pomysł - oczywiście ja się pokusiłam i teraz osłaniam całą poduszę pieluchą flanelową bo ten mis ciągle jest u któreś w buzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774622 przez tweety1992
Witajcie kochane :)
Piekny dzień i same dobre wiadomości od rana :D

Byłam w przychodni bez problemu się zapisałam. Niestety badania muszę czekać aż zleci nowy lekarz bo za te musiałabym płacić.
Szybko sprawnie poszło :D Termin szybki bo na 8 Listopada :)

Kupiłam kombinezon i gratis dostałam piękną czapeczkę (jak mąż pojedzie do pracy to wstawię zdjęcie)

Do tego babeczka opowiedziała mi o szpitalu w którym ja chce rodzić. Ona tez tam rodziła,super opieka,mili ludzie,wyremontowane wszystko i wgl jest super. Uspokoiłam się i jest już ok.

Za to złapałam jakieś zatrucie czy coś :( Mam biegunkę brzuch mnie boli i co chwile mi się chce do wc. Masakra. Dziś nic jeszcze nie jadłam.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774713 przez pasal
w jaki sposób boli Cię brzuch? ciągly ból czy raz na jakiś czas jak do miesiączki? nie chcę Cię straszyć ale w tym tygoniu ciąży to wcale nie musi świadczyć o zatruciu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl