BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 6 miesiąc temu #779586 przez srenka_918
Ja pod koniec ciąży jak już nie wiedziałam czy dalej kupować i co to zawsze jak mi coś wpadło do oka albo jak miałam chęć kupić Ntą rzecz w tym samym rozmiarze zmądrzałam i pieniądze jakie mnie kusiły by je wydać wkładałam do skarbonki i to był świetny pomysł, bo gdy czegoś potrzebowałam bo zabrakło, albo na to nie wpadłam to kupowałam za pieniądze, które byłyby wydane na niepotrzebną rzecz i dopiero niedawno ta kaska mi się skończyła, ale od dwóch miesięcy strasznie skąpiłam i kupowałam tylko to co naprawdę było potrzebne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779908 przez pasal
BOŻE DAJ MI SIŁY BO ZARAZ ZATŁUKĘ TE DZIECI!! - czyt. histeria dzień 6 ! od 4 dni dziewczyny jadą na czopkach uspokajających bo jest rzeźnia jak nie wiem. I co to daje? gówno - i to dosłownie. Poza częstym robieniem kupy nie widzę większych efektów. krzyk, machanie łapami, nogami, plucie smoczkiem, jedzeniem i nawet śliną. Krzyk w łóżeczku, na podłodze, na rękach, na bujaczku, w foteliku WSZĘDZIE ŹLE. Mleko nie dobre, soki nie dobre, tylko kaszki i słoiczki.. najlepiej dożylnie żeby nie trzeba było się męczyć jedzeniem. Obie zasnęły, siadam do obiadu RYK jednej, nie zdążę dobiec ryk drugiej. KUŹWA JAK MOGŁAM MIEĆ TAK CHORE MARZENIA I PRAGNĄĆ BLIŹNIAKÓW.

Z bezsilności zadzwoniłam po lekarza, babka zbadała, zmierzyła temperaturę, obejrzała, sprawdziła ich historię z dwóch tygodni( zapisuję godzinę jedzenia, czy była kupa i ile były aktywne, o której spacer, kąpiel jaki słoiczek itp.) i stwierdziła, że to zwykła histeria.

w lidlu są tanie pampersy - jutro się po nie wybieram :>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779912 przez tweety1992
Tzn srenka ja nie chce kupować pochopnie. Ale np mam ochote kupic takie dwa kompleciki w rozmiarze 62 i na pozniej 68 img15.tablica.pl/images_tablicapl/962574...6-zdjecia_rev001.jpg supermamy.mykmyk.pl/img/660/0/hm-24750198.jpeg

A tak to teraz skupiam sie na lozeczku poscieli recznikach i tych higienicznych gowienkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #780206 przez srenka_918
Pasal, wierzę że to przetrzymasz, silna babka jesteś... Oby te ich histerie szybko się skończyły

Tweety, kompleciki fajne, a masz kombinezon cieplutki i mięciutki na wyjście ze szpitala? Ja mam 3 ręczniki kąpielowe, takie zwykłe, bez kaptura... Sprawują się świetnie na zmianę ;) Chociaż ostatnio muszę brać dwa, jeden wzdłuż a drugi w poprzek żeby małego całego opatulić do wyschnięcia ;) Młody mi za szybko rośnie... Ani się obejrzę a już swoje dzieci będzie miał...

Co do pampersów, to te oryginalne Pampers używam tylko na noc i kupuję te małe paczki, to koszt jednorazowy jest niski ;) a w dzień używam Dada, biedronkowe, ale dość dobre, mimo, że na początku nie byłam do nich przekonana, bo bałam się odparzeń i uczulenia, ale nie ma ani jednego ani drugiego ;) A chłonność mają podobną, z kupką radzą sobie dobrze, tylko nocy nie wytrzymywały, a pampersy noc wytrzymują jako-tako...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780233 przez tweety1992
Mam dwa. Jeden taki już całkiem zimowy z futerkiem 68 rozmiar (dostałam ost) i polarowy gruby rozmiar 62 taki na zimę ale nie taka srogą.

Ja tylko jak coś Pampers albo Biedronkowe bym brała.

Moja babcia mówi że najlepiej żeby takie większe mieć ręczniki a nie pieprzyć się za przeproszeniem z tymi małymi zktórych za chwile i tak dziecko wyrośnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780237 przez tweety1992
Pasal silna babka z Ciebie dasz radę.

Chociaż nie zazdroszczę histerii i to 2 na raz. Z jednym wiem jaki sajgon jest po siostrze i bracie.

A co to za pampersy są ? I jaka cena i ilość?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780536 przez poziomka-1801
PASAL to ja swojego dołącze do Twoich i wyślemy w kosmos z biletem w jedną strone..Ty żałujesz marzeń o blizniakach a ja mam jedno i boze...diabła ma za skórą...gdyby nie to ze mam drugi pokój gdzie mogę wyjśc odetchnąc jak on jęczy to bym go chyba ubiła...mleka nie je....upodobał sobie kaszki 200ml jednorazowe do picia z nestle w kartoniku...i uwaga..5zl jedna! przez 2 tydzień pije tylko je, jadł 2 dziennie,10zł na dzień..70zł w tyg..140zł na 2 tyg...dla mnie to poprostu masakra juz sie jakas robi. Do tego dochodzą obiadku deserki...danonki zamiast mleka by były witminy...mam tego wszytskiego po dziurki w nosie,a w związku dalej pod górke...czasami sobie mysle ze jak on teraz tak sie zachowuje ze mi nerwy puszczają to co dopiero za 5..10..15lat...nasra mi na łeb chyba :( :(

jutro mam szczepienie..mój wział wolne bo pewnie będzie jazda bez trzymanki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780540 przez poziomka-1801
Widziałam na fejsie zdjecie Domi Naszej...juz nic nie kumam..ona urodziła czy nie..??? zdjecie ma z brzuszkiem i gratulacjami pod spodem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780568 przez pasal
na styczniówkach przeczytałam, ze domi urdziła wcześniaka. Może tak jak ja nie chciała zapeszać i za wczesnie wstawiac zdjęć dziecka. Zresztą, czym się chwalić inkuatorem i kablami?

poziomka wiem o jakich kaszkach mówisz, takich z tesco.. jedną mogę Ci oddać bo moje nie chca tego jeść dam Ci też kilka słoiczków. Ja już zaczynam je zostawiać w sypialni na srodku łożka między poduszkami i wychodzę. Nie mogę już znieść ciągłego darcia. Jak nie jedna to druga. A gdybyś zrobiła mu kaszę mannę taką jak dla starych?

Może się później uspokoi? Bo póki co nasze dzieciaki zachowują się jakby miały pretensje do wszystkich że przyszły na ten świat :/
I to nie prawda, że jakbyś karmiła cyckiem to by nie było jazd. Koleżanka ma ze swoim tak samo jak Ty i karmiła cyckiem. Tak ją pogryzł, że ma rany.

Pampersy 88zł za 184 sztuki (rozmiar 3) 4 i 5 w tej samej cenie ale mniej sztuk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780571 przez tweety1992
Aha rozumiem ;)

Wy to macie laski przerąbane nie zazdroszczę Wam.

U mnie tyle że jak się martwiłam tak teraz mam ciągłe ruchy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780582 przez srenka_918
Pasal a próbowałaś małym zwykłych herbatek uspokajających na melisie dać? Czopki ogólnie są "do dupy" w przenośni i w realu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780593 przez pasal
herbatek uspokajających wypiły juz 3 puszki.. gówno dawało. Glukoza 10tka też.. jedynie po tych czopkach jest odrobinę lepiej.. oszaleć idzie. Dopiero teraz poszły spać :/

Noszenie, przytulanie, bujanie, zabawianie NIC nic nie działa jak mają atak histerii.. Odchamianie jedynie.

Tweety nie denerwuj się w ciąży. Mówią że jak się matka w ciąży wnerwia to i dziecko takie jak my mamy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780603 przez poziomka-1801
ja kupiłam 4 pampery...dwa kartony niech ma ten diabeł choc dupe suchą. W tesco sa za 4.30 a u mnie te gówniane kaszki za 4.99 a dojazd i te sprawy to samo wyszłoby mi,z chęcia zaadoptuje jak sie chcesz pozbyc bo nie jedzą. Patent z kaszką manna juz tez obalony...myśle ze nasze dzieci mają za dobrze...moja kumpela miała trudna syt w domu karmiła córka mlekiem z kartonu takim 3,2 i zarła..az sie uszy trzęsły a mój kuźwa hipp za 45 wybrzydza..czasami obmyślam w głowie plan jakby go to zakneblowac puscic rurke do gęby by pil w ciszy... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780606 przez tweety1992
Są momenty że nie idzie się nie denerwować.

ALe za to już nie umiem się doczekac bo w Biedronce są takie sweetasne balerinki po domu i jutro mam je dostać od Adama :D Juz się nie mogę doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #780609 przez poziomka-1801
i ten teskt..3miesiące są najgorsze w wychowaniu dziecka...to mi się jakoś przedłużają...w dodatku znów mam 1,5kg na plus..bozesz Ty mój,chyba sie rozpase jak prosie bo zajadam z nerwów...to tu uszczypne to tam a dupa rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl