BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 5 miesiąc temu #780622 przez pasal
Poziomka mi sie tez tak wydaje, ze za duzo w dupach maja. szlag mnie trafia. Kłade sie do łozka z mysla ze jutrzejszy dzien bedzie wygladał tak samo. Bede walczyła o to zeby przestały płakać jakk nie jedna - to druga :/ samo mleko bee, zaraz dogonia Filipa.

3 miesiace.. jest z dnia na dzien gorzej. Małe moze maja wiecej umiejetnosci, wiecej kumaja ale bardziej wybrzydzaja i wymuszaja :/

w zwiazku sie pierdzieli bo ile można płaczu zniesc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780642 przez poziomka-1801
my o każda błachostke sie kłocimy o płacz,o noszenie,o za głośne gadanie..oglądanie tv..o rzadki seks o brak zainteresowania..dużo by wymieniac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780653 przez tweety1992
Wy tak macie przy dzieciach terrorystach a ja mam tak momentami bez. Teraz mnie zaczął wkurwiać. Bo wg niego ja powinnam sama wszystko robic dzwonić do właściciela mieszkania itd. Nawet łaskę mi zrobił że kupił mi teraz batona jak szedł po tytoń.

Nie chcę wiedzieć co będzie przy przyjściu dziecka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780679 przez poziomka-1801
to całe macierzyństwo mnie przerosło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780718 przez tweety1992
Jesteś silną babką dasz radę ;) Jeszcze troszkę i będzie chodzic i bedzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780762 przez pasal
Poziomka u nas jest podobnie, choć widzę, że zaczął bardziej trzymać moją stronę. Proszę go i błagam by oduczac noszenia na rękach, bujania.. to nie.

Teraz walczymy z usypianiem Zuzi, to jakaś masakra :( drze sie i drze. Szuka smoczka a jak wkładamy jej do buzi to wypycha jezykiem. Sama nie wie czego chce. Przebrana, najedzona.. eh można by wymieniac :( standard :(

Tweety, takie problemy to nie problemy w porównaniu z tym co może się dziać po urodzeniu, jak będziesz miała takie WRAŻLIWE dziecko jak my :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780813 przez tweety1992
Nawet nie gadaj. Jak się mi dziecko w Adama wda to tylko sznura i w góra. Bo dwóch takich nerwusów to nikt by nie zniósł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781024 przez pasal
Nie nastawiaj się na aniołka, bo możesz się bardzo rozczarować :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781052 przez tweety1992
Nie nastawiam się Paulinko ponieważ po mnie i Adamie wątpię że będzie grzeczne i idealne.

A jak dziś u Ciebie? Lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781175 przez poziomka-1801
mi mówiono że jak dziecko w brzuszku jest spokojne to i takie będzie po porodzie..moje było grzecZne do tyg po ...potem diabeł do dzisiaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781351 przez tweety1992
No u mnie to jest grzeczne dziecko do mamentu przyjścia i pójścia męża do pracy. Jak ten wychodzi czy przychodzi to szaleje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781543 przez viva
Witam wszystkie przyszłe mamy. Jestem dopiero w drugim miesiącu, ale postanowiłam się zarejestrować. Lepiej wszystko wiedzieć wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781555 przez tweety1992
Witamy nowo upieczoną mamusię ;) Rozgość się u Nas.Na pewno dowiesz się wszystkiego czego bedziesz chciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781715 przez srenka_918
Witam ;)
Pasal, Poziomka, dołączam się do Was!... Mały nie chce cyca... No chyba że w nocy... Je co godzinę, bo w dzień to zjada może z 7 łyków... Do tego troszkę warzywek... I się drze... A cyca nie chce... Krzyczy na niego i już płacze, jak tylko go biorę na ręce w pozycji do ssania... Kiedyś wystarczyło że się położyliśmy i przykryłam mu pieluszką oczy to myślał że noc i jadł... Teraz zmądrzał że to dzień i chyba cyca się boi czy coś ;)
Czasem mam ochotę go w kosmos wystrzelić...

Mój był rozrabiaka w brzuchu, po urodzeniu anioł, istny anioł!!! Od miesiąca coś go opętało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782004 przez pasal
nie mam pomysłu już jak mam zapanować nad tymi terrorystkami :/ głupio mi spojrzeć sąsiadom w oczy :/ wieczorami musimy zostawiać dziewczyny do wypłakania, bo inaczej w ogóle nie zasną. Jak stoję przy nich to drą się jeszcze bardziej.

Ehh też bym chętnie wysłała je w kosmos i niech wrócą jak przestaną się drzeć i wymuszać.

Poziomka, jak karmię łyżką to czuję że o coś zahaczam, ale zębów nie widać. Też tak miałaś przed wyjściem zębów?

Tweety kiedy masz wizytę u lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl