BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 6 miesiąc temu #774178 przez hekatenowak
Jako nowa, witam serdecznie wszystkich Forumowiczów i pozdrawiam! :)

Jungheinrich Ameise 55 , ich pierwsze dziecko:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774184 przez tweety1992
Witamy ;) Przedstaw Nam się ? Wiesz co będziesz miała? W którym tygodniu jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774226 przez pasal
Poziomka chyba nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. Powiedziałam teściowej o Twoim małym i mówiła mi, że możesz wykupować każde mleko po kolei i tanie i drogie i on i tak nie będzie jadł bo mu po prostu nie smakuje. Poczuł, że słoiczki, deserki, kaszki i herbatki smakują lepiej. Mówiła że ona miała tak z Adrianem. Najpierw gardził mlekiem to dosypywała kaszki, miodu, robiła na ziołach, dosypywała cukru, działało na chwilę. Doszło do tego że potrafił nie jeść cały dzień i chudł. Zrezygnowała z mleka i zaczął dostawać normalne jedzenie którym aż się dławił tak wcinał. Mówiła, że do szpitala sporo kobiet przyjeżdza na izbę przyjęć z tym i ząbkowanie, nadmiar bodzców - tak zbywają lekarze. A dzieciakom te mleko nie smakuje i tyle. Mówiła, że jeżeli chodzi o wapń to Adi nadrabiał danonkami. Dostawał witaminy w kroplach i tabletkach.

Uszy do góry, z dnia na dzień Filip jest coraz starszy i wyrośnie z tego. Muszisz mieć kupę cierpliwości i wsparcia. Pociesz się, że nie musisz z nim siedzieć 24/24. Moje dziewuchy dopiero zaczynają gardzić mlekiem ale ja mam jeszcze trochę opcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774233 przez tweety1992
Życze powodzenia poziomko z Filipkiem żeby zaczął jeść tzn pić. A jak nie to może jednak spróbuj jakichś mieszanek?

Paulinko masz może FB ? I znalazłam w końcu odpowiadający mi kombinezon. Co myślisz? tablica.pl/oferta/kombinezon-ID3M2tT.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774245 przez poziomka-1801
PAsal to lipa totalna mnie czeka widze.....dzisiaj 3 łyzki deserku rozmieszałam w wodzie na mleko i wiesz co...zjadł!!!! no kurde cuda na kiju,jeszcze mruczał pod nosem,a jak Twoje male?

Tweety-dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774253 przez tweety1992
Nie ma za co ... mnie tez zapewne bedzie cos ekstremalnego czekac ... To kwestia czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774256 przez pasal
Moje samym mlekiem pluja i wyrywają się. Na razie jedzą z kaszą co nie ukrywam troche drogo wychodzi.. sama widzisz ze mu o smak chodzi. Przerabane z dzieciakami :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774258 przez poziomka-1801
oby nie,uwiez mi..moje niektore kolezanki to maja dzieci aniołki,jak mnie byś chciała na fejsa to wpisz Ada Mack,rudy babsztyl to ja
:):)

Ja swojemu kasze ograniczam bo niedługo mu 10 na wadze pyknie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774259 przez pasal
Ty poziomka, pamiętasz jak bardzo nie mogłaś się doczekać aż go będziesz miala w ramionach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774264 przez poziomka-1801
taaaaa a teraz bym spowrotem nogą do brzucha wepchała:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774276 przez pasal
Pamiętasz domi? tą co starała się o fasolkę jak my byłyśmy w ciaży?

"Witam was na początku chciałam napisać że synek waży 1750 gram lekarz powiedzial że jak na 31 tchem to mały jest.
A kolejna wiadomość to że mój synek ma wadę wrodzoną serduszka...dopiero wykryli to.jestem zalamana i przerażona.wierzcie mi mam już dość nie sypią wogóle i niemal pocieszenia dla mnie.w czwartek jadę do katowic na konkretne badania, jest mi ciężko o tym pisać ale bardzo się boję,tu jest strona co to jest i jakie sa rokowania"

to znalazłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774281 przez poziomka-1801
ja pitole...pamiętam,pamiętam bo jeszcze z miesiac temu pisalam z nią na fb...ale się porobiło...gdzie to wynalazłaś na jaki miesiąc jest przypisana? kurcze..mam nadzieje ze maluch przezyje :(

znałazłam ten wpis...masakra...kurcze ciągle ma pod górke:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774311 przez tweety1992
Uff w końcu udało mi się znależć Paulinę :D

ALe wy przystojne jesteście a ja taki jakiś papierek bez cukierka.

Nerwy nerwami ale zapewne nie oddałyście dzieciaczków już. Ja miałam kiedyś dzidzie i co ... zostałam jej pozbawiona w brutalny sposób :( Teraz mimo problemów i przeciwności urodzę i nie pozwolę nikomu tego zniszczyć. Nawet gdybym miała sama zostac wolę to niz oddać dziecko nawet na odchowanie komuś.

Nie bierzcie sobe tego do serca ja poprostu mam na noc rozkminy a złapałam do tego doła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774312 przez poziomka-1801
trzymam mocno za nią kciuki a za jej synka jeszcze mocniej,kurcze tyle sie podziało u Nas...tak narzekam a chyba powinnam sie cieszyc ze mam zdrowego syna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774314 przez tweety1992
Poziomka Ty oprócz kocurka jeszcze piesiaczka masz? :D ALe fajne :) Filip to zapewne będąc większy będzie przeszczęśliwy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl