BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 6 miesiąc temu #778922 przez poziomka-1801
Hej Kochane ,pisze z doskoku zeby nie było że zapomniałam o Was ale u mnie jest taka tragedia ze szkoda gadac..mam dosc własnego dziecka. Ciągle marudzi piszczy wybrzydza...ręce opadają, a ze swoim tak sie żre ze poprostu szok..juz nawet o pierdoły,niedomówiena...mam wszystkiego po dziurki w nosie. Chciałabym zniknąc i odpocząc :( :( ..mam doła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778924 przez pasal
Srenka, to idę do ginekologa :)

Taka cisza, bo kazda ma jazdę z dziećmi. Zobaczysz jak mało tu będziesz zaglądać po porodzie :]
Dziewczyny w łózeczkach radzą sobie coraz lepiej. My już mamy zrobiona sypialnie i to byl super pomysł :)

Co u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778927 przez tweety1992
Pokaż jak możesz :P U mnie nawet dobrze. Ale dzisisj to wyjątkowa nuda. Od poniedziałku do końca miesiąca męża nie będę mieć w nocy bo dostał nocki :( Już się nie umiem doczekać piątku bo wizyta mnie czeka u ginekologa.

No współczuję Ci tych jazd. Piszesz tak dramatycznie że chyba rzeczywiście potrzebna Ci pomoc. Tylko ja nie wiem jak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778933 przez srenka_918
Poziomka, jestem z Tobą duchem :* wierzę że niedługo wszystko się skończy i będziesz miała aniołka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778943 przez pasal
Poziomka, mój ma do 18 urlop, jak chcesz to jakiegoś dnia wpadnę do Ciebie i cos pokombinujemy - co dwie głowy to nie jedna. pociesz się tym, że on jest z dnia na dzień starszy i w końcu to minie..

Tweety, dasz radę! ważne że ma pracę!

u nas dziś też wyjatkowa nuda, nie mamy co ze sobą zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778944 przez tweety1992
No ja się cieszę że jest praca i wgl. Tylko przyznam się szczerze że to bedzie dla mnie ciężkie bo nigdy na noc sama nie zostawałam a ze mnie jest cykor i nie lubię być sama. W końcu się przyzwyczaję ale to potrwa.

Ja Piraci Z Karaibów na Pulsie oglądam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778993 przez pasal
Dasz radę, ja tu po nocach siedzę to będziesz miała się do kogo odezwać :P My zjedliśmy obiad, robiłam piersi z przyprawą kebab i ziemniaki zapiekane :> brzmi kalorycznie, ale na całość zużyłam 30 ml oleju, to chyba nie dużo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778994 przez tweety1992
O to fajnie :) Ja bym se coś dobrego zjadła. Ty po nocqch tu przesiadujesz? Nie masz spania czy jak?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779002 przez Patrizia
Hej dziolszki :) pamieta mnie tu ktos jeszcze?:) musialam zniknac z zycia internetowego ale taka ciekawa jestem jak u Was moje kochane wiec wpadam zerknac poczytam troske postow wstecz buziakole
L
:kiss: :kiss:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779022 przez tweety1992
Ja Ciebie nie znam. Le chętnie poznam. Co sie stało że musiałas zniknąć?

Tutaj mile wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779060 przez pasal
Pati! czytałam na lipcówkach dlaczego, cieszę się że tu zaglądasz, co u Ciebie, jak się czujesz? jak w pracy? szczepienia, dentysta ? :)

Tweety mało kiedy dziewczyny dają pospać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779077 przez Patrizia
Szczepienie teraz przede mna a dentysta we wtorek ostatnia wizyta :) a w pracy na poczatku ciezko nogi do dup...y wchodzily ale juz sie wbilam w rytm wkoncu mialam wolne przez 10 miechow to odwyklam od pracy troszke sie zresetowalam i dobrze sie czuje i nowa energia sie pojawila wiem ze bedzie dobrze :)

Tweety a tam duzo opowiadania mialam ciezkie chwile w swoim zyciu stracilam synka ale nie bede sie rozpisywac trzeba myslec i zyc pozytywnie a wiem ze tu milo bo sa tu moje kochane i bliskie kolezaneczki :kiss:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779125 przez tweety1992
O kurcze :( Przepraszam nie wiedziałam. Współczuję :(

No te Twoje dziewczynki to rzeczywiście mamusię do jakiegoś zawału doprowadzą. Szkoda że tak daleko mieszkamy od siebie bo bym podjechała i Cię troche odciążyła :)

U mnie dzisisj lekko z kopaniem coś chyba pogoda i małemu się nie podoba. Ja musze z psem jeszcze iść.

Mąż mi umiera bo ból zębów i się męczy :( W sumie nie mam jak mu pomóc bo nie mam niczego w domu :( Jutro go zabieram do dentysty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #779466 przez srenka_918
Witam ;)

Tweety przypomniało mi się jak pisałaś o tym że kompletujesz wyprawkę i pamiętam jak ja swoją kompletowałam ;) Miałam tyle ciuszków rozmiaru 56, 62 i 68... Okazało się że w ciągu miesiąca z wszystkich wyrósł... Dziś skończył 4 miesiące nosi rozmiary 74, 80... Ma 70cm długości i 8.6kg... A te sklepowe rozmiarówki są dużo zaniżone bo Pawełek powinien nosić 68/74 a w nic rozmiaru 68 już się nie mieści... Także miej na uwadze te zaniżone rozmiarówki (no chyba że ciuszek jest jakiś mocno drogi, oryginalny czy coś, wtedy rozmiar zgadza się z długością dziecka, ale ja takich ciuszków mam mało bo mnie nie stać i tylko tyle co dostanę raz na miesiąc jeden ciuch... Ja się zaoptaruję w Pepco a tam są strasznie zaniżone rozmiarówki)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779482 przez tweety1992
Dzięki za ostrzeżenie :)

Ja mam różniste rozmiary ciuszków bo jedne kupiłam inne dostałam. Ale mam wrazie czego większe rozmiary. A i tak jeszcze dokupię zeby nie było problemu potem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl