BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 2 tygodni temu #586670 przez DoMI*
Kochanabo wiem sama jakie jest to wazne ..i formalnie i w sercu dlatego POWIEC CO MYSLISZ I CZUJESZ..
niedziekuj .. poprostu pisz do nas :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #586673 przez DoMI*
dzis dzien mezszczyzny jest
wiec powiedz mu zeby zachował sie jak na mezszczyzne przystało

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #586677 przez pasal
I nie krzycz na niego, tylko miło i na spokojnie wyjaśnij jak Ty to widzisz. POWODZENIA !! i za nic nie myśl, że nie chce ślubu, bo Cię nie kocha a jest z Tobą bo dziecko. Jakby nie kochał to i by go dziecko nie obchodziło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #586686 przez DoMI*
pasal ma racje .. kocha ciebie .. tylko moze trzeba dac mu kopniaka ... miłosnego
i powiedziec ze to czas .. ten czas...na powazne kroki jakim jest zespolenie :D rodziny
Powodzenia

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #586760 przez Angels74
Gratulacje, zawsze chciałam mieć bliźniaki:) to musi być ciężka praca ale podwójna radość:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587125 przez klaudia69
witam wszystkie brzuszki:) dzien w Żywcu bardzo paskudny, pada deszcz...

doMi jak tam samopoczucie? mam nadzieje ze uda Ci sie wkoncu spelnic marzenie o dzidziusiu:)

ja wczoraj caly dzien w lozku spedzilam bo mnie cos skurcze lapaly. dzis na szczecie jest juz lepiej. obym dotrwala do terminu...

:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587194 przez pasal
u mnie za oknem śnieg, a ja już cieszyłam się wiosną :/ to może u Ciebie też już się dzidziuś przekręca główką w dół? :) ja kolejny dzień spędzam w łóżku przez przeziębienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587219 przez klaudia69
ciezko mi powiedziec jak jest odwrocony mam jednak nadzieje ze jeszcze sie mu nie chce pchac do nas. to jest za wczesnie wiec niech sobie siedzi jak najdluzej

taka ta pogoda w marcu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587307 przez Kinia1712
Witajcie kobietki :) u mnie od rana leje okropnie :( jest zimno brrr...

Jak tam wam weekend minoł? Ja wczoraj cały dzien w sumie przelezałam pilotem w reku, tak ze leniuchowałam bardzo :) Dzis juz troche posprzatałam i mysle nad jakims obiadkiem :)

Patrizia co u ciebie nic sie ostatnio nie odzywasz do nas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587324 przez Karo290392
Hej Kobitki :) Ale ten weekend szybko minął :) meżuś miał wolne od niepamiętnych czasów i wręcz domagał sie uwagi :)
U mnie też taka dziwna pogoda, w piatek słoneczko i prawie 15 na plusie a w sobote od rana śnieg a dziś znów słońce :D bez sensu taka pogoda :D Ważne , że słońce przynajmniej , bo od listopada nie widzieliśmy wogóle słońca dopiero pierwszy raz dwa tyg temu :D

Domi - jak się dziś czujesz ?:) vTroszke lepiej niż ostatnio?


Kinia -> czasami bardzo przydatne są takie dni żeby sobie poleniuchować :) U mnie to teraz strasznie dużo biegania bo przenosimy sie z mieszkania na domek i trzeba wszystko z landlordem załatwić, i z Councilem i tax do zmiany jest ( szkoda gadać po prostu , ale dziś zrobiłam sobie wolne bo się trochę źle czuje , ale i tak bywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587508 przez poziomka-1801
Hej dziewczyny. Wczorajsza rozmowa z moim sie odbyla i.....chyba z marnym skutkiem bądź znikomym.
Spokojnie zaczęłam temat nawiązując do nazwiska dziecka formalnosci a skonczywszy na pomocy naszych rodziców. On wysluchal i odpowiadał jedynie:
,,przyjdzie i na to czas,,, ,, jak będą pieniazki to pomyslimy nad tym,,, ,, jak chcesz to nazwisko dziecko moze miec Twoje mnie to nie przeszkadza,,....pierdu pierdu..i właściwie tyle z tej gadki wyszlo ze nic nadal nie wiadomo:/
delikatnie mu powiedziałam ze mozemy termin isc i zaklepac na nastepny rok i powoli te pieniazki odkladac a malej dac juz za wczasu jego nazwisko by potem nie latac jak kot z pecherzem i zmieniac,to on znow ze jak chce to moze miec moje(jakby jemu to wlasciwie zwisalo?! )
Ciezki przypadek...i jak mam sobie nie myśleć że on poprpstu nie chce czegos powazniejszego?!

Dzisiaj jestem rozdrazniona ta rozmowa..chce mi sie plakac i krzyczeć zarazem a w dodatku bola mnie plecy:(

a Wam jak minal dzien?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587532 przez pasal
To faktycznie ma chłop dziwne podejście :/ albo wprost może zapytaj czy on w ogóle chce tego ślubu czy nie, bo chcesz wiedzieć na czym stoisz a jak na razie to znasz jego stanowisko sprzed 3 lat. W tym wieku nie powinno go już przerastać bycie ojcem i zakładanie prawdziwej rodziny. Ja też jestem rozdrażniona, mój narzeczony ma w sobotę wieczór kawalerski a właściwie cały dzień kawalerski - paintball, imprezka, dyskoteka a później bóg wie co jeszcze a ja najpewniej zostanę sama w domu jak palec i będę myśleć czy jego przygłupi koledzy nie wynajmą mu jakieś dziw*#. Do tego jeszcze te cholerne przeziębienie..
Faceci są beznadziejni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587536 przez Kinia1712
Poziomka bardzo mi przykro ze rozmowa nic nie dała ale nie martw sie kochana moze on potrzebuje jeszcze troche czasu..wiesz są różni mezczyzni..moja kolezanka tez ma podobna sytuacje do Ciebie jest zareczona urodziła juz córeczke i nie mysli o ślubie chociasz tez maja rodziców ktorzy napewno by im pomogli. Teraz dla niej sie liczy córeczka mysle ze jak ty urodzisz malutką to moze twoj nazyczony jakos sie zastanowi nad ta sytuacja zebyscie wzieli slub i zeby wszystko bylo tak jak trzeba..trzymam kciuki za Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587538 przez klaudia69
poziomka nie martw sie bo nie ma czym, jesli Twoj uwaza ze przyjdzie na to czas to byc moze ma jakies powody. jesli chodzi tylko o nazwisko dziecka to nie jest problem.
uwazam ze jesli jestes pewna swojego mezczyzny to daj mu czas, moze jak nie bedziesz poruszac tego tematu dotrze do niego ze moze rzeczywiscie czas pomyslec slubie. moje osobiste zdanie jest takie ze taka powazna decyzje lepiej dobrze sobie przemyslec zeby nie zalowac pozniej. ale to tylko moje zdanie. sama troche przeszlam i jestem po nieudanym malzenstwie.

mimo wszystko trzymam za Was kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #587545 przez klaudia69
pasal musze Ci powiedziec ze w pewnym sensie sie z Toba zgadzam. trzeba cierpliwosci zanim sie znajdzie odpowiedniego. mysle ze jesli Cie kocha to nawet glupie pomysly kolegow nie zmienia tego i bedzie potrafil im odmowic. zycze udanej soboty i bez nerwow:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl