BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 miesiąc temu #587647 przez pasal
klaudia - mam nadzieję, ale wiem co alkohol robi z ludźmi :/ muszę sobie coś zaplanować na sobotę bo sama w domu chyba zwariuję. Basen, kino, cokolwiek.. ehh romantiko w pojedynkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587726 przez DoMI*
Czesc Kobitki..
dobrze ze zagadała i sie odwazyłas niech wie ce tobie niejest obojetne bycie i trwanie bez slubu ..
Ja dzis sie czuje dziwnie.. od rana mam kłucia dosc mocne ze pkakałam rano normalnie nonstop ryczec mi sie chce niewiem czemu..
a rano mielismy z chłopakiem na małe co niece ..i po mnie zaczeło mocno kłuc jajnik i jakos tak dola zlapalam i zaczełam płakac on sie ptał co jest ja mowiałam ze boli na @..a tak naprawde mooocno kłuło....i mam białą albo kremowa wydzieline niewiem ciemu...no i kłuje mnie non toper
och dziewczynki.. dzionek szybko zleciałco teraz porabiacie co u was..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587744 przez pasal
a umówiłaś się już do ginekologa? warto już zrobić jakiś krok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587749 przez Kinia1712
Jesli chodzi o mnie to dzien mi minoł nudno jakos..posprzatalam troche, obiad ugotowalam ,cos sie tam pokreciłam, i teraz siedze i szperam w necie na stronie smyka na akcesoria dzieciece :) jakos taka senna jestem wiec nie wiem czy sie zaraz nie poloze i zdrzemne :) Ale leci własnie "Pierwsza Miłość" to pewnie bede ogladac :) a u Was jak dziewczynki ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587750 przez DoMI*
jutro bede dzwonic... sie umawiac bo jutro ide malowac sufit i dzi niemialam jak dzwonic

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587752 przez DoMI*
tez mysle o dzemce

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587754 przez pasal
Ale zaradna kobieta, maluj póki możesz, później takie podnoszenie rąk do góry będzie Ci zakazane :) znowu rośnie mi temperatura :/ 37,5 jeszcze trochę i pewnie odwiedzę izbę przyjęć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587758 przez DoMI*
przeziebiona jestes ..
ja bede lezec i malowac bo to sufit bede malowac obłoki słonca o orła

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #588071 przez poziomka-1801
A ja mysle ze moj ma syndrom piotrusia pana w psychologi nie raz mowiono o tyytym i jak wezne to pod lupe to wszystko sie zgadza...bo ppczy prawie 5 lat bycia w zwiazku i 3lata narzeczenstwa to powod bym dawala mucimucmu ciagle czas.....wkoncu on ma 34 ja jestem pewna tego ze chcdbyhcdbhcdhc ce z nim byc tylko jest pytanie...czy on czasem nie ma watpliwosci skoro tak z tym zwleka.
Bardzo chcialabymchciałabym czuc sie juz stabilnie w ciazyciąży zaczelam wiecej o tym myslec...i jjakbyśmy sie hajtneli psychicznie byloby mi lzej na duszy.
Dzisiaj mam okrutny bol krzyza....i czuje ze gromadzi mi sie woda w organizmie bo jestem ociezala i taka napieta na ciele i buzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #588126 przez Patrizia
Hej dziewczynki :) gaduly z was straszne wekend mnie nie bylo a tu tyle stron do czytania :ohmy: odpoczywal sobie bo taki jakis len parodniowy mnie zlapal nie mialam humoru

DoMi* dokladnie Cie rozumiem ja o dziecko staralam sie az 7lat i miala wokol siebie duzo ludzi ktorzy mowili mi ze trzeba odpuscic ale tak sie jednak nie da to przychodzi z czasem, ale to prawda trzeba wyluzowac bo ostatni raz jak mialam misiaczke to okres spoznial mi sie 2 miesiace i nawet testu nie robilam bo czasem tak mialam dla swietego spokoju wkoncu zrobilam i zostawilam test w kibelku i poszlam do pokoju i zapomnialam sobie o nim wypilam kawke i wrocilam a tam patrze na tezst i dwie kreski normalnie nogi mi sie zaczely trzasc tak sie zestresowalam :P no dobra juz nie zanudzam

trzymam za CIebie kciuki kochana :)

poziomka sa tacy faceci moj na poczatku tez nie zabardzo za slubem mowil ale po co nam to przeciez to tylko papierek ale ja mu mowilam ze dla mnie to cos wazniejszego i jednak cos znaczy i wkoncu kleknol na kolanko :P

witam wszystkie nowe mamusie :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #588132 przez Patrizia
pasal bidulko przeziebienie Cie zlapalo ja juz przez to przechodzilam kupilam sobie syrop prawoslazowy duzo kiwi i mleko z miodem ale lipowym pomoglo a goraczka siegala juz 39 stopni :/ aha i oscilokocinum moza zarzywac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #588226 przez klaudia69
wspolczuje przeziebienia. ale ja slyszalam ze kobieta w ciazy swietnie sobie radzi z choroba wiec duzo pic i wypoczywac powinno szybko przejsc. mleko z miodem tez polecam.

milego dnia Wam zycze, pogoda w mnie fatalna nic sie nie chce wiec chyba tylko lozko mi zostaje. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #588630 przez pasal
Hej mamuśki, już na szczęście trochę wydobrzałam. Byłam dziś z narzeczonym na naukach z doradczynią która mnie próbowała przekonać, że lepszą metodą antykoncepcyjną po porodzie od tabletek czy spirali, którą planuję założyć będzie mierzenie temperatury ciała, badanie macicy (miękka czy twarda), i sprawdzanie śluzu.. no pewnie 100% skuteczna metoda, tania i przecież przy bliźniętach kupa czasu na prowadzenie notatek i obserwacji własnego ciała. Jak zobaczyła u mnie brzuszek to zapytała, czy oby na pewno jesteśmy na to gotowi.. jakbyśmy mieli teraz jakiś wybór. A Wam jak mija dzień ? też tak macie, że łatwo Was rozdrażnić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #588839 przez moniczek1983
Witam mamuśki :) Na imię mam Monika i wsierpniu spełni się największe z moich marzeń. Pod sercem noszę moją Kruszynkę - Hanię :kiss: Jestem przeszczęśliwa i wspólnie z mężem już szykujemy się na przyjście naszej Księżniczki. Zabobony, że to za szybko mnie nie odstraszają. Jak ma byc wszystko ok, to będzie i kilka śpioszków temu nie przeszkodzi. Obie czujemy się świetnie, a wczoraj chyba pierwszy raz poczułam, że Malutka się rusza. Wcześniej tylko czułam jakby powietrze przesuwało mi się w jelitach. Ale teraz już myślę, że to TO :)








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #588855 przez Monix
Witaj moniczek. Zapraszam do mam sierpniowych :) www.zapytajpolozna.pl/122-vii-ix/488749-...sierpniowe-2013.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl