BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

11 lata 1 miesiąc temu #589941 przez DoMI*
Witaj Kasiu :)
cieszymy sie ze do nas dołączyłaś
a ja głupia zrobiłam test .. i wyszedł neg...:(

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589973 przez klaudia69
witaj Kasiu:) ale nas przybywa, haha :lol:

domi czemu tak myslisz? nie jest to wcale glupie tylko normalne. to ze test wyszedl negatywny to nic nie znaczy moze jeszcze za wczesnie na wykrycie ciazy. poczekaj jeszcze troszke albo wybierz sie do ginekologa.

ja dzis bylam na spotkaniu z polozna tak jak w zeszlym tyg, dzis dowiedzialam sie o diecie matki karmiacej piersia i o szczepieniach maluchow. pozniej zakupy, obiadek a teraz nie zostalo nic tylko odpoczywac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589984 przez DoMI*
ach niewiem niemam sił ostatnia mies miałam 14,20,2013... i cykle mam 31 dniowe... powinna przyjsc 15 a 16.. wiec powinno cos wyjsc... niecierpie tego
tym bardziej zmartwił mnie sex niebył taki jaki powinien i jakos sie wystraszyłam

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590047 przez Kinia1712
Witamy Kasiu :)

Domi tak jak pisze klaudia moze test jeszcze nie wykazal wczesnej ciazy tak ze sie nie martw bo jeszcze wszystko sie moze zdazyc :)Klaudia jak ty sobie zalatwialas te spotkania z polozna i ile za nie placisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590062 przez DoMI*
CIEZKO WIECIE.. NIENASTAWIAM SIE POCIERPIE I MOZE PRZEJDZIE ..CZEKAM NA @ JAK BY MIAŁA PRZYJSC 16
I TYLE
NIEWARTO CIAGLE SIE ŁUDZIC NIEMAM SIL.. POKORA ..HM UCZE SIE ALE SAŁABA JESTEM

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590063 przez Asia88
Ja tez dlugo starałam się o dzidzie... robiłam wszystko.. codziennie sex, nawet jak sie nie mialo sil, witaminiki, kwas foliowy i nic. Po pewnym czasie przestałam o tym myślec i się udało. Samo z siebie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590079 przez DoMI*
jak udało ci sie odpuscic?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590110 przez klaudia69
KINIA wiesz co u mnie w przychodni jest cos takiego jak opieka poloznej nad ciezarna nic sie za to nie placi a spotkania sa raz w tygodniu. takze to wszystko zalezy od przychodni

domi nie ma sie co zalamywac. troche cierpliwosci. moja siostra starala sie trzy lata i wkoncu sie udalo:) wiara czyni cuda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590126 przez DoMI*
klaudia staram sie ale niejst mi łatwo pisałam ze mam dwa rodziały w moim zyciu jedem były zwiazek mał. 4,5 lata staran i katuszy.. i teraz nowy starania załozenia rodziny
wiec co to jest starac sie nie miesiacami 3..5.. ale latami.. czasem juz niemam sił

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590212 przez poziomka-1801
Witam nową Mamusie:)
DoMi nie poddawaj się !!! Może zabardzo sie ,,starasz,, i ,,chcesz,, dlatego nie wychodzi...jedz z partnerem moze na jakis weekend miły do spa sie zrelaksowac.
JA juz kolejny dzien ubolewam nad plecami...a jeszcze z moim sie pokłóciłam.
Ogólnie tez mam kijowy humor...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590263 przez DoMI*
moze sie uda gdzies wyskoczyc w nastepnym cyklu :( zycia
a co u Ciebie czemy sie pokłuciłaś?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590346 przez Patrizia
DoMI* a robilas sobie badania na hormony ja takie mialam i wyszly ok wiec moj gin powiedzial ze to moze wina mojego meza pytal czy np ma prace siedzaca i czy jezdzi autem bo to tez ma wplyw na plemniki czasem lekarz daje specjalne leki dla partnera i pomaga :)nie przejmuj sie ja Cie doskonale rozumiem juz wczesniej pisalam ile u mnie trwalo odpuszczenie sobie (7lat) i bez niczego sie udalo a bylo to wtedy gdy spedzilismy super wyluzowany dzien a pozniej jeszcze dyskoteka na ktorej nie bylam chyba 5 lat :) zaszalelismy pozniej :P i prosze jest dzidzia :) Tobie zycze wszystkiego najjjjlepszego i powodzenia kochana




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590364 przez DoMI*
nie niebadałam sie jeszcze jesli teraz po terminie @ nic niebedzie tylko @ to pojde aby siebie przebawad dokładnie a pozniej jak cos partnera.
no zobaczymy ale dzis bardzo płaczliwy mam dzin..
zneczona okrutnie juz jestem ...jeszcze 33 minuty i do domciu
tak jak pisałam postaram sie gdzie pojechac ze swoim aby wypoczac mega i sie wyluzowac

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590375 przez pasal
Witam nową mamusie :) Domi - Ty właśnie nie nastawiasz się na miesiączkę, Ty się nastawiłaś że mogłaś zajść w ciąże w tym cylku i się przez to wykańczasz. To Ci nic nie pomoże! Patrizia ma rację, porób badania, poradź się ginekologa co i jak, popróbuj z testami owulacyjnymi a przede wszystkim nie myśl ciągle tylko o tym, bo szkoda psychiki, wiem, że jest ciężko ale nie można dać się zwariować. Moja siostra stara się od kilku lat zajść w ciąże i mimo, że ma normalną owulację, jej mąż i ona zdrowi to po prostu nie mogą zajść w ciąże ( jak co 4 para w dzisiejszych czasach.

Teściowa i synek.. nie zazdroszczę.. ehh dziewczyny, wygląda na to, że prawie wszystkie coś się nie możemy teraz dogadać z naszymi partnerami :) Mi humor poprawiły lody z MC donalda i kupno malutkich sukienek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590380 przez pasal
Ahh domi z wyjazdem dobry pomysł, życzę Ci aby poszło w końcu tak łatwo jak u mnie CIACH i bliźniaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl