BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 1 miesiąc temu #854489 przez nike84
Eh Karolcia zazdroszczę i zarazem gratuluję, wytrwałości i systematyczności :) Ja mogę pomarzyć o takim brzuchu :( Ostatnio zawaliłam trochę ćwiczenia, a to przez to że już 3 raz dostałam okres po 2 tygodniach :angry: Ale codziennie zaliczam 7-8 kilometrowy spacerek z wózkiem, wiec myślę że mogę to zaliczyć do aktywności fizycznej :silly:

patka też myślę, ze jak chcesz piersią karmić to o coli mozesz raczej zapomnieć. Ja dzięki ciąży odzwyczaiłam sie od picia coli i juz nie pamiętam kiedy ostatni raz ja piłam ;) Może w Twoim przypadku będzie podobnie :)

Kurde Kacprowi ślina to już ciurkiem leci :huh: więc cały dzień chodzi praktycznie w śliniaku, bo nie mam siły przebierać go po kilka razy dziennie. A jak idziemy na spacer to biorę zapasową apaszkę, bo też cała mokra jest. Więc Karolcia myślę, ze niedługo będziemy miały ząbki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854541 przez KarolciaZumba
kurde Nike wrzuciłaś kiedyś na FB te wkładki do spacerówki , kit z tym że Maja nie jeżdzi w wózku ale musiałam musiałam to kupić :D oszalałam na punkcie tej stronki i non stop coś od nich zamawiam !!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854545 przez patka89
Szczerze,to do łatwych nie należy odmawianie sobie coli ale jak mus to mus.
Najwyżej później już po porodzie i karmieniu będę tylko cole piła hehe :D
nie chcę zaszkodzić maluchowi to odpuszczę sobie tą zachciankę.A co do Twojego brzucha,to Ci powiem,że bardzo dobrze wygląda nie pomyślałabym ,że da rady taki mieć jeszcze po ciąży :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854553 przez KarolciaZumba
patka jak będziesz karmić piersią to uwierz mi lepszej diety nie ma :D i oczywiście zalezy ile przytyjesz w sumie to ja przytyłam 12-15 kg ale ostatni miesiąc żyłam na samych słodyczach , dwie tabliczki milki to był dla mnie przekąska :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854589 przez patka89
Słodycze to dla mnie świętość też uwielbiam :D
Teraz coś też bierze mnie strasznie na lody ale te sorbety od grycana xD
Bardzo chcę karmić piersią,to jednak jest najzdrowsze dla dzidzi mam nadzieje,że się uda :):)
Chodź czytałam w poradniku mamo to Ja ,że podczas karmienia piersią nie można jest czekolady bo to wywołuje kolki u maluchów to będzie jeszcze cięższa opcja niż odmówienie sobie coli,ale dla malucha można zrobić wiele :D

ps; Mam nadzieje,ze mój brzuszek też tak niedługo będzie wyglądał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854667 przez KarolciaZumba
Ja przez pierwsze 3 miesiące jadła chleb z masłem chudą szynka gotowaną pierś z kurczaka i warzywa na parze i to wiadomo nie wszystkie można :/
Ja się strasznie zaparłam by karmić piersią i mam tą przyjemność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854675 przez srenka_918
Karolcia jak ja ci brzucha zazdroszcze!!!!
Sliczny jest!!
Moj jest caly w rozstepach, genetyka....
Do tego mam go juz tak wielkiego ze z daleka widac ze znow jestem w ciazy jeszcze nic nie przytylam wiec nie wiem skad to....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854750 przez KarolciaZumba
Kuźwa znów wydałam 400 zł na Majkę w Nexie i Mansonie , Łukasz mnie zabije :D:D ale ja nie potrafię nie iść do sklepu i nic jej nie kupić :D

Nike jak ja widzę jak Ty się ładnie ubierasz na te spacery, zawsze pomalowana i w ogóle a ja znów sobie coś sportowego kupiłam :/ odkąd jest Majka same sportowe ciuchy kupuje ...

Nike nie przejmuj się brzuchem jesteś w ciąży więc masz prawo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854901 przez nike84
Karolcia przyszalałaś :laugh: Ale za tydzień mój mąż wypłatę bierze, wiec zapewne tez jak wpadnę na Kacprowe zakupy, to aż strach myśleć ;) Ale muszę mu jakieś buciki kupić i kurtkę wiosenną. A przy okazji pewnie kilka rzeczy jeszcze wpadnie :P

Co do ubioru to w miarę możliwości staram się zawsze być umalowana i jakoś po ludzku ubrana. Takie wyjście na spacer czy gdzieś na miasto, nawet z Kacprem, to dla mnie taka odskocznia od codzienności w domu, gdzie cały dzień pomykam w dresach :dry:

srenka nie przejmuj się brzuchem bo ty masz prawo go mieć. To ja powinnam się wstydzić mojej małej oponki, bo juz pół roku od narodzin Kacpra, a o brzuchu jak Karolcia to mogę sobie pomarzyć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854913 przez KarolciaZumba
Może gdyby moje dziecko jeździło w wózku też by mi się chciało ubrać jak kobieta ale jak ja ją nosze w tym nosidełku to tylko opcja sportowa :/
Nike powiem Ci tak nie przejmuj się swoim brzuchem przynajmniej wyglądasz jak kobieta a ja zaczynam wyglądać jak nastolatka z dzieckiem :| no i najgorsze jest to że zaczynam się robić koścista ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854930 przez nike84
Kurcze ale opony z brzucha to bym się chętnie pozbyła. Reszta może zostać, bo już jakoś się przyzwyczaiłam. No i mój Łukasz jest szczęśliwy, bo on lubi kobiece kształty :silly: Ale jak widzę swój brzuch to najchętniej chwyciłabym nożyczki i go obcięła :X

A Maja w ogóle nie chce w wózku jeździć? A jeździcie juz w spacerówce czy jeszcze w gondoli?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854989 przez KarolciaZumba
Jak stoje to brzuch jest płaski ale skóra niestety na brzuchu została, podobno trzeba czasu żeby się zeszła.

Już Majkę przełożyłam do spacerówki, pojezdzi chwilę ale potem się wierci drze i odwala scenki a ludzie się na mnie jak na idiotkę patrzą :/

Kurczę ja już chce lato żeby całymi dniami siedzieć na dworze opalać się w słonku i Majce ubrać tylko sukienke i sandałki a nie milion ciuchów !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855033 przez nike84
Karolcia u nas w spacerówce jest niestety to samo :dry: Wrzaski i awantura. Ale nie poddaje się i nadal przyzwyczajam go do wózka, bo on zaraz 10kg będzie ważył a tego chyba mój kręgosłup by nie wytrzymał ;)

Ja tez chce juz lato, bo ubieranie Kacpra na spacer to kolejny dramat :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855595 przez KarolciaZumba
Kuzwa Majka znów co 1 h na cyca dziś w nocy i 6:24 dziecko już nie śpi, ta kaszka ryżowa jej nie zapycha :(

Srenka czy Pawełek jeszcze je cyca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855967 przez patka89
Karola co do Twojego brzucha się ciesz dobry jest.
A na mnie to ludzie dopiero patrzą jak na gówniarę w ciąży.
Ostatnio jak szłam z chłopakiem to jedna babcia o mało co by pod auto nie wpadła tak się patrzyła.Fakt jestem niska i młodo wyglądam, ale te reakcje szczególnie starszych pan bardzo mnie bawią :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl