BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 1 miesiąc temu #846029 przez srenka_918
Sylwia zaciskam kciuki aby Ci się udało ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846146 przez SylwiaL
Dziekuje;) Grunt to sie nie poddawać będzie dobrze musi byc;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846261 przez srenka_918
Dziewczyny robicie paczki na tlusty czwartek? Ja sie skusilam i wyszly mi pycha :-) choc nie mialam drozdzy i dalam iproszek oraz babcia mnie ostrzegala zeby tylko zolltka dac a ja bialka tez dalam :-). Ale zrobilam takie mini mini :-) bo po 5 dopiero sie pochamuje a tych moich to jakbym jednego normalnego zjadla :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #846301 przez KarolciaZumba
Sylwia współczuję ale grunt to pozytywnie się nastawić , trzymam kciuki :*

Srenka kurczę zazdroszczę Ci tego bezkarnego objadania się tutaj w IRL ciężko będzie dostać świeżego dobrego pączka, nie pieke więc nie zjem bo jak bym upiekła to wszystko sama bym zjadła :laugh:

Nike a jak twoja dieta? Kilogramy lecą w dół?

Ja się muszę pochwalić,że od 31,10 jak zapisuje pomiary to :
Brzuch - 20 cm
Talia - 17 cm
Biodra - 15 cm
Moja aktualna waga to 57 kg i 170 cm wzrostu, aczkolwiek chciałabym zobaczyć 55 kg na wadze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846312 przez nike84
Oj dziewczyny nie dobijajcie mnie :) Jedna mi tu z pączkami wyskakuje a druga z chudym pupskiem :silly: Ja nie jestem jakąś wielka fanką pączków, ale jutro pewnie zjem ze dwa :)
Odchudzanie...no cóż raz lepiej raz gorzej. Dieta mnie strasznie nudzi i zdarza sie że sięgam po mało dietetyczne produkty :dry: Ja od połowy stycznia:
brzuch - 5cm :dry:
biodra - 3cm :dry:
udo - 3cm
więc szału nie ma
wagi nie będę podawać ale powiem tyle, że przy Tobie Karolcia wyglądałabym jak pimpuś sadełko :(
Ale walcze dalej i do wiosny chciałabym ważyć 60kg. Ale przede mną baaaaardzo długa droga :(

A tak w ogóle od poniedziałku podaję Kacperkowi gluten i na razie wszystko jest w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846353 przez KarolciaZumba
Nike ważne ze leci w dół ;)
My tez się glutenujemy ale mam wrażenie ze mleko mi się kończy w cyckach :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846413 przez srenka_918
Karolcia ja to się nie mogę bezkarnie objadać... Choć czasem mam taką ochotę na wszystko....

Zaczęłam tę ciążę z nadwagą. Gin mi powiedział że mogę przytyć max 10kg a najlepiej to 5... I żeby przez pierwsze 4 miesiące nie przytyć, bo później ciężko się będzie opanować żeby nie jeść a wcześniej jeszcze idzie się jakoś hamować... Chciał mnie nawet oddelegować do swej żony-dietetyczki... Ale mnie nie stać, choć jak by mi dietę ułożyła to bym wiedziała że jem to co jest potrzebne akurat dzidzi, mimo tego że się nie objadam...
Ale mam nadzieję że dam radę, jem zawsze co innego, nie powtarzam żadnego posiłku dwa-trzy dni pod rząd, żeby zjadać jak najróżnorodniej...

Karolcia a mi też zaczęło się mleko kończyć po 5 miesiącach a dotrwałam tyle, żeby stopniowo wprowadzić mleko 2, czyli 2 tyg po 6ciu miesiącach... A moja mama i tak mnie pochwaliła, że przy pierwszym dziecku długo udało mi się utrzymać laktację, bo sutki są nie wyrobione i dziecko nie chce ssać jak już zobaczy co to butelka, no i jak dziecko zaczyna jeść stałe pokarmy to tez nie chce cyca, bo łyżeczką szybko można się najeść a z cycków powoli leci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846475 przez KarolciaZumba
Ja 5 miesiąc zaczęłam, chciałam porakmić do 6 miesiąca tym bardziej że Maja ma taki delikatny brzuszek.Na razie walczę i przystawiam ją jak często się da!!

Nike ile Ci śpi Kacperek? O której wstaje rano? Jaki był pierwszy soczek jaki mu podałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846494 przez srenka_918
Karolcia bardzo pomocne są laktatory. Jak ja walczyłam o przedłużenie laktacji to zauważyłam że winny był Pawełek, bo jak pił z cyca to się nie najadał, ciągle chciał jeszcze, bo był głodny i pierwsze dni kiedy zaczęłam ociągać to miałam co 3 godz 60ml z obu cyców, a po kilku dniach miałam nawet 180 z obu jednorazowo, ale to było kilkudniowe... Potem miałam codziennie stopniowo coraz mniej mleczka... Aż na 6msc i kilka dni jednorazowo ściągałam 20ml, ledwo zbierałam na 2 posiłki... Ale stopniowo już wprowadzałam mm2 i udało mi się bez rewolucji przestawić małego na mm, a mm to było jedyne pożywienie na które reagował wzdęciami i nie tylko, często posiłek tylko z mm kończył się kilkoma godzinami płaczu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846498 przez KarolciaZumba
Kurcze nie dobrze nie dobrze :( to teraz mm dajesz mu tylko na noc? Co ile sie budzi na jedzenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846499 przez nike84
Karolcia maój Kacper spi od 21 do 7 czasami do 8 rano. Potem jest śniadanie, zabawa i koło 10 ma godzinną drzemkę. Potem znowu zabawa, drugie śniadanie, spacer, obiadek i koło 14 znowu drzemka tym razem do 17. Jedzenie, jakiś owoc, zabawa, kąpanie, kolacja, spanie do rana. I tak jest praktycznie codziennie :)
A z soczków to daje mu tylko ten jabłko-marchewka, no i herbatkę z Hippa jabłkową z koprem włoskim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846525 przez KarolciaZumba
oo kurcze to długą tą drzemkę sobie robi aż Ci zazdroszczę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846553 przez nike84
no :) Zawsze wtedy jem obiad, robie porządki, prasuję idę na szybko do sklepu. Pod tym względem nie mogę narzekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846692 przez KarolciaZumba
Ty to Nike chyba masz bezproblemowe dziecko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846729 przez nike84
Teraz trochę marudzi przez tego ząbka. no i jest problem bo kładę go spać, bo widzę ze mu się chce a on płacze i płacze. Czasem godzinę mi zajmuje uspanie go. Ale tak to na prawde nie moge narzekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl