BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 1 miesiąc temu #857982 przez srenka_918
Witam Krasnoludek ;) Zazdroszczę małego brzuszka ;) Ja już mam duży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858025 przez KarolciaZumba
cześć krasnoludek :) Poczekaj aż ci wyszczeli brzusio i będziesz tęsknić za tym małym brzuszkiem :D

Patka a Ty już praktycznie na ostatniej prostej więc teraz to już masz z górki aczkolwiek pewnie teraz ci się dłuży .

Srenka zapodałabyś jakieś foto swego brzucha :)czeka cię lato z brzuchem więc w sumie nie zazdroszczę :P

Nike dziś Kacperek świętuje swoją półrocznice :) Całuski dla niego :kiss:
a tak w ogóle to on juz tak sam potrafi siedzieć? widziałam zdjęcie na FB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858110 przez nike84
Witaj krasnoludek :)-> fajny nick ;) Ja też długo czekałam na brzusio. A potem jak wystrzelił, to rano nie mogłam się z łóżka podnieść i mąż się śmiał ze mnie, i pytał "Wypchnąć Cię?" :laugh:

Karolcia dziękujemy bardzo :) Tak tak mój skarbek dziś pół roczku kończy :kiss: Siedzi sam może od tygodnia, ale i tak go pilnuję, bo tak niepewnie jeszcze trochę siedzi, że czasem się przechyli :) No i jak zaczął "gadać" <3 Buzia mu się nie zamyka. Wczoraj było amamamamama i ajajajajajaj. A dzis od rana cały czas jest nenenenenene

A to moje małe szczęście w dniu narodzin i dziś :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858119 przez KarolciaZumba
Nike ten Twój Kacperek to uzdolnione dziecko, on tak szybko się rozwija że szok :)
Tylko pozazdrościć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858143 przez nike84
Dziękujemy :) Karolcia na każdego przyjdzie pora :) Ja to czasami bym wolała, żeby on tak szybko się nie rozwijał, żeby został takim małym bobasem. Ale czas tak szybko leci. Zaraz mi trzaśnie drzwiami i powie ze na noc do domu nie wraca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858304 przez srenka_918
Kacperku kochany buziaczek dla Ciebie ;* ;)

Nike on na prawdę świetnie się rozwija ;) Bo po tym co mówi, że siedzi i że ma 2 zęby, to z Pawełkiem na równi są ;) Tylko ten mój to coraz częściej się wywraca jak siedzi bo chciałby poraczkować ale tego nie ogarnia... Może kiedyś zrozumie, ale wątpię.... Do chodzenia się wyrywa, ale żeby sam, to nie, ja go mam wszędzie prowadzić za rączki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858578 przez nike84
Kurcze dzięki dziewczyny :) Aż mnie duma rozpiera B)

Srenka powiedz mi jak jest z tym żółtkiem? Bo wyczytałam że od 6 miesiąca powinnam mu co drugi dzień dawać pół ugotowanego żółtka. Ale do słoiczkowych dań też? Kurcze dopiero co ledwo ten gluten ogarnęłam a teraz czytam o tym żółtku :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858811 przez srenka_918
Nike ja tak z tym żółtkiem nie wydziwiałam jak z glutenem ;) Jak ja miałam ochotę na śniadanie na gotowane jajka to mały dostawał żółtko, najpierw troszkę, jakieś 1/4 żółtka, potem pół, ale ja już szybciej niż na pół roku mu zaczęłam dawać jakoś raz w tyg, w piętek ;) Potem dawałam czasem raz czasem dwa razy w tyg całe, bo mu smakowało, a teraz to mu robię jajeczniczkę na maśle i z bułeczką zjada całe jajo ale raz w tyg, częściej mu nie robię ;) On jest mięsożerny a piątek to piątek ;) Niech już teraz się uczy że w piątek nie ma mięska ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858857 przez KarolciaZumba
No własnie ja też muszę to żółtko wprowadzić .
Dziewczyny a powiedzcie mi bo ja się pogubiłam w tych liczeniach Majcia skończyła teraz 6 miesiąc czy zaczęła 6 ? :P bo dla mnie to za bardzo skomplikowane :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858872 przez sandroosia
Witam,
jestem tutaj nowa. Bardzo podoba mi się stronka oraz od jakiegoś czasu przeglądam sobie forum :)
Jestem w 6 tygodniu ciąży i jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi.
Mam nadzieję, że będę tu często zaglądać dla przyjemności, a nie szukać opinii gdy będę miała problemy :)
Pozdrawiamy! :)

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858887 przez patka89
no i żeby tak było zyczę Ci :)
i gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858940 przez srenka_918
Karolcia ja tez często mam z tym problem ;) Ale Majcia skończyła 6 miesiąc, więc wg mojej pediatry ma już 7 miesięcy... Ale wg mnie dopóki nie skończy siódmego miesiąca nie ma 7 miesięcy... Ale cóż ;)

sandroosia wszystkiego dobrego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859069 przez nike84
sandroosia witaj :)

Dzięki srenka :) To z tego co piszesz to Twój Pawełek już takie normalne jedzonko spożywa ;)

Karolcia nasze maluchy skończyły 6 miesięcy i zaczęły 7 miesiąc :) Też na początku miałam z tym problem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859280 przez KarolciaZumba
aaa czyli wszystko jasne więc teraz mnie interesuje wszystko co jest PO 6 miesiącu czyli mięso idzie już w ruch :D

a tak pozatym to muszę się pochwalić że Majcia dziś zjadła cały słoiczek na obiad :D normalnie byłam w szoku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859611 przez srenka_918
Karolcia nie bądź w szoku ;) mała będzie coraz więcej jadła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl