BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 10 miesiąc temu #694536 przez KarolciaZumba
Hmm Ciekawe jak tam srenka? Coś sie nie odzywa więc może już po ;)

mam do Was pytanie czy wiecie już jaki laktator kupić? Ręczny czy elektryczny i z jakiej firmy? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694555 przez Karo290392
Hj kochane!
Też myślę że srenka już pewnie trzyma skarba :)
A co do laktatorów to ja mam elektryczny z Aventa z mozliwoscia uzywania go jako reczny. Znajoma miała i bardzo sobie chwaliła, położna jej doradziła i mi tak samo. takze mysle bede zadowolona :)

A Ty Karolcia masz jakieś pomysły-jaki laktator? bo wiadomo-ile matek tyle opini:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694564 przez nuśka09
Karolcia jak te skurcze są bolesne i cały czas masz twardy brzuch to może lepiej zadzwoń czy jedź do lekarza...
co do laktatora to ja nie zastanawiałam się nad tym bo dostałam ręczny Aventa ;)

srenka pewnie już z maluszkiem ;) pozazdrościć;) przede mną jeszcze ponad 3 miesiące...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694593 przez KarolciaZumba
mieszkam w Irlandii więc u mnie jest taki problem z lekarzem,że jak przychodzi weekend to pozostaje tylko szpital, na szczęście bóle przeszły na razie czuję się bardzo dobrze, jutro jednak pójdę sprawdzić do GP czy wszystko jest ok ona pewnie tylko pomaca mój brzuch i sprawdzi serduszko i wsio ale lepsze to niż nic...

Co do laktatorów to też słyszałam pozytywne opinie o Aventi,aczkolwiek wszystkiego jest tyle że można zwariować, nic tylko wydawać pieniądze :D ( powiem Wam,że zawsze lubiłam chodzić na zakupy ale w ciąży sprawia mi to jeszcze większą frajdę :D :laugh: )

aa i mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie, ile będziecie mieć kompletów pościeli dla maluszka? Bo jedna to przecież za mało.... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694715 przez nuśka09
Karolcia to dobrze że już lepiej ale dla pewności lepiej iść do położnej ;)
na początek planuję dwa komplety pościeli, zobaczę jak to będzie jak Mały się urodzi i jak będzie trzeba to dokupię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695452 przez Gosica
KarolciaZumba Ja tez na początek planuję dwa komplety pościeli. A co z tych planów wyjdzie to nie wiem, bo znając życie jak wpadnę w szał zakupów to różnie może być :P

Dzięki za opinie o laktatorze bo też zastanawiam się jaki kupić :)

Mam do Was jeszcze pytanko. Bo są dni kiedy okropnie męczą mnie bóle w dole brzucha.Ja wiem że to może od tego że wszsytko się "rozciąga",a Moja gin mówi że niby że jest ok wszystko, ale jdnak matrwi mnie to. Miała któraś z Was taki problem?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695518 przez nuśka09
Gosica od początku ciąży mam w dole brzucha takie bóle jak w czasie okresu tylko dużo słabsze ( miesiączki miałam bardzo bolesne ;/) w pierwszym trymestrze były częstsze teraz już raz na jakiś czas. Mój ginekolog mówił że wszystko jest ok i to normalne w ciąży, kilka dziewczyn które już mają bobaski to potwierdziło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695583 przez KarolciaZumba
Ja jestem po wizycie u swojej GP , która twierdzi,że jak nie ma krwi i ból jest do zniesienia to nic tylko leżeć i odpoczywać i się nie denerwować....

Zaczynam się wkurzać na tą całą irlandzką opiekę, opisałam jej co się ze mną działo przez weekend a ona nawet mnie nie zbadała :angry: I hasło,że mam poczekać do kolejnego skanu czyli USG ale tadam następne mam dopiero w sierpniu , no po prostu super!! :angry:

Następnym razem jak coś takiego będzie się działo nie będę miała żadnych skrupułów aby jechać do szpitala, przynajmniej zrobią mi USG!!

Na dodatek jak by było mało, polski Zus robi mi problemy z wypłaceniem L4!! Po prostu extra!!

Jestem tak wściekła,że masakra i jak tu się nie denerwować w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695607 przez nuśka09
Karolcia o kurcze no to nie fajnie ;/ ale kolejnym razem nie czekaj, jedź do szpitala.
No cóż a ZUS... no to Zus... :dry:
nie denerwuj się bo to źle na maluszka wpływa, wypoczywaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695732 przez KarolciaZumba
Aż z tego wszystkiego się poplakalam i zjadlam całe pudełko ciastek!!!!!!
Czuje się teraz jak słoń!!!!!

Myślę,że Wasze dni mijają ostatnio lepiej niż moje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696047 przez nuśka09
Karolcia ja zeszły tydzień miałam tragiczny humor ;/ siedziałam w domu i nie miałam ochoty na nic. ale od wczoraj jakoś mi lepiej :)

Będzie dobrze ;) a ciastka jedz póki możesz :) urodzisz maluszka to szybko to zrzucisz, zwłaszcza przy karmieniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696168 przez KarolciaZumba
OHH czasem moje humorki mega mnie przerażają... :(

Myślę,że po ciąży będzie już normalnie :)
Grunt to pozytywne nastawienie !! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696178 przez srenka_918
Witam się z Wami ze szpitala, ja nadal 2w1 ;( Lekarze próbowali coś wywołać, ale nic z tego nie wyszło, na szczęście ustabilizowali wszystko z malutkim i chociaż on czuje się dobrze. Po wczorajszej próbie mam 2,5cm rozwarcia ale przyszło bez skurczy ;) fajnie byłoby mieć bezbolesny poród ;) tylko że nic dalej już nie chciało ruszyć, próbowali jakimś śmiesznym cewnikiem. Jutro dostanę oksytocynę z rana i jeśli się nie ruszy to na czwartek mam zamówioną cesarkę na godz 17.30 ;)

Gdyby w szpitalu nie było tak nudno... Już się nie mogę doczekać kiedy ujrzę mojego synka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696214 przez Karo290392
srenka
Ojj Ty to sie nam namęczysz...
NO ale dobrze że przynajmniej wiesz na czym stoisz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696218 przez nuśka09
srenka 3mam za Ciebie mocno kciuki! ;) myślałyśmy że ty już z synkiem a to taki straszny uparciuch ;)
dawaj nam znać w wolnych chwilach co i jak :)

Karolcia kochana nie tylko ciebie przerażają te humorki mnie moje też czasem przerastają. A czasem jak dostaję wścieklizny to potem sama się sobie dziwie po co i dlaczego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl