BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 9 miesiąc temu #698620 przez nike84
haha u mnie niby już 3razy było potwierdzane że chłopak ale i tak słyszałam o przypadkach że mimo wszystko przy porodzie była niespodzianka :P trudno jak coś to córka nosiła by niebieskie ciuszki :lol: a jedynie mężowi powiedzialam że musiałby szybko jechać wózek wymienić :) ale on akurat by sie z takiej niespodzianki ucieszył ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698761 przez Gosica
Ale Wam Dziewczynki zazdroszczę że wiecie już czy Chłopczyk czy Dziewczynka :) U mnie dalej nic nie wiadomo, nastepna wizyta 19 lipca więc może się ujawni w końcu ta moja kruszynka :)
KarolciaZumba ja miałam problem z dodawaniem zdjęć swego czasu i okazało się to winą przeglądarki internetowej spróbuj przez inną wejść na forum i dodać zdjęcia bo też ciekawa jestem co upolowałaś :) Może to coś da i zdjęcia wejdą :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698970 przez KarolciaZumba
Dupa i nawet inne przeglądarki nie działają :(

BOziu od paru dni jestem non stop głodna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem czy to moja psychika czy serio Maja tak dużo potrzebuje :(
Już normalnie nie wiem co mam robić, przecież nie mogę się objadać, katuje się tak od paru dni,że szok!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699006 przez Gosica
KarolciaZumba to lipa, nie mam pomysłu co to może jeszcze być.
Nie przejmuj się, wodocznie Twoja Maja to mały głodomorek :) Nie ma się co katować tylko jeść, ale zdrowo :P Technik żywienia Ci to mówi :P

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699023 przez nike84
karolcia nie przejmuj się :) mam tak samo, ciągle mam na coś ochotę. Ale ostatnio rozmawiałam z koleżanka, która niedawno urodziła i doradziła mi, że jak chcę karmić piersią, to żebym teraz sobie niczego nie żałowała i jadła na co mam ochotę. Bo ona teraz je właściwie tylko ryż i gotowanego kurczaka bez przypraw, bo inaczej jej córeczka ma ciągle kolki :ohmy: Wystarczy, że raz zje coś na co ma ochotę i małą od razu boli brzuszek :( A ponoć przy karmieniu piersią i diecie dla karmiących mam i tak szybko kilogramy lecą.
Wiadomo to nie jest regułą, bo mam inna koleżankę, która karmiąc piersią jadła wszystko, łącznie z pizzą i kiełbasą z grilla i synkowi nic nie było :silly: Ale może faktycznie nie warto sobie tak wszystkiego odmawiać, bo nie wiadomo jak nasze posiłki będą wyglądać po porodzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699057 przez KarolciaZumba
ciągle sobie to powtarzam i wszyscy w koło też, ale tak bardzo jest mi już nie wygodnie z tym dużym brzuchem,że masakra :P

I tak staram sie dziennie przynajmniej przez 2 h chodzić, w sensie urządzam sobie długie ale dość szybkie spacery. Mam taką traume,że nawet się nie warzę bo chyba bym się zapłakała na śmierć!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699064 przez nike84
nie martw sie będzie dobrze :) byle by maluszki były zdrowe. Ja też się już nie ważę bo pewnie bym się załamała. Jedynie u lekarza obowiązkowe ważenie - ostatnio miałam +8kg na plusie, ale lekarz mówi, że jest dobrze i że powoli się rozkręcam z wagą. Mąż mi zawsze mówi, jak zaczynam marudzić, że najwyżej mi kupi karnet na siłownię :silly: Nie przejmuj się, już bliżej jak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699075 przez KarolciaZumba
To racja już z górki,jak już minie 7 miesiąc to już wszystko się może zdarzyć :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699082 przez monist
:woohoo:
Cześć :-)

Chciałam się przedstawić, jestem Monia a w brzuszku mieszka Wiktor :-)
Dziś zakończyłam 30 tydzień. Jestem po przejściach (2 straty ciąży), mam dużo różnych doświadczeń co do przebiegu ciąży do tego momentu, ponieważ ciągle coś mnie prześladuje (kilka pobytów w szpitalu-krwawienia, rozwarcia, skracanie szyjki, itp;)), ale się nie dajemy :lol:
Wszystkiego dobrego dla wszystkich mamuś:)

Monia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699227 przez nuśka09
Witaj Monia ;) gratuluję Wiktora ;) rozgość się tu u nas :)

Dziewczyny ja dziś miałam wizytę :) u Maksia wszystko ok :) waży 0,5 kg :) a ja na szczęście tylko 1,5 kg przez ten miesiąc przytyłam :)
Karolcia ponoć w 7 i 8 miesiącu ma się największy apetyt :) nie katuj się i nie odmawiaj sobie i malutkiej po ciąży się będziesz katować :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699289 przez KarolciaZumba
Witamy cię serdecznie Monia:)

Co do mojego apetytu to gdybym się nie pilnowala to zylabym na samych slodyczach i rybie z frtkami :laugh: :laugh: :laugh:

Monia czy ty też masz ciągle uczucie głodu czy tylko ja jestem taka wyglodniala?:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700304 przez srenka_918
Witam Was :kiss:
W końcu jesteśmy dwoje :laugh:
04.07.2013r Przyszedł na świat Paweł Piotr D. :laugh:
56cm długości i 3760 wagi, oj jak ciężko było go urodzić, 3 dni pod rząd wywoływany był poród i już miała być podjęta decyzja o cc gdy złapały mnie takie skurcze że aż sobie z nimi nie radziłam, kilka razy wymiotowałam i między skurczami traciłam przytomność, by na następny skurcz znów ją odzyskać, ale się udało bez większych komplikacji, ja się jakoś trzymam, mały wyszedł z tego bez szwanku, 10pkt dostał a krzyczy w niebogłosy :lol:
Wczoraj wróciliśmy ze szpitala. :blink:
A to mój synuś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700311 przez KarolciaZumba
No w końcu srenka , gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :kiss:

a Pawełek po prostu śliczny i słodziutki :)
Super,że wszystko wszystko dobrze się skończyło :laugh:
a Ty jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700314 przez nike84
rany jakie cudeńko :cheer: gratuluję srenka! Jak to fajnie,że już masz synka przy sobie i że wszystko poszło dobrze :) Piękny maluszek :) Jak ja ci zazdroszczę :P
A jak Ty się teraz czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700677 przez srenka_918
Ja chodzę blada jak trup :dry: Krocze boli niemiłosiernie, nie mogę siedzieć i jak chodzę trzymam jak najdalej od siebie nogi żeby szwy się nie ocierały o siebie, byłam nacięta z dwóch stron... Poza tym jest wszystko super :laugh: trochę sutki bolą jak mały zasysa ale przy skurczach to pryszcz :lol: mam wilczy apetyt i jeszcze większe pragnienie piję 4l wody a gdzie zupy i herbaty ;)
brzuch mam obwisło-odstający, a ile rozstępów wyszło podczas porodu to jest szok :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Jutro mam wizytę położnej a nie chce mi się sprzątać :huh: a jak już mi się zachce to mały się budzi :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl