BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 tydzień temu #14904 przez ilona
no ja o dziwo przesypiam całe noce nawet siusiu nie wstaję :)
oczywiście od niedawna, bo wcześniej też tak często chodziłam, ale zmian pozycji to po prostu wyzwanie :)
skurczy żadnych nie mam, bardzo dobrze się czuję aż postanowiłam zrobić mężowi mufinki czekoladowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #14906 przez angela660
Kurczę, tak bym chciała już urodzić...
Przedwczoraj nawet okna myłam, szafki w kuchni, byłam na spacerze... Wczoraj też jeździłam chodziłam i nic...
Jeszcze będzie tak jak któraś z was mówiła, że najpierw ciąża jest zagrożona a później jeszcze rodzą kobiety po terminie... eh

W ogóle, Ilona Ty próbujesz jakoś wspomóc/wywołać poród czy tak czekasz aż samo Cię weźmie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14907 przez ilona
angela ja mam w domu normalnie już muzeum... w łazienkach płytki po sam sufit pomyte, pomyte okna w całym domu (na święta myła mama, a ja poprawiłam po niej :) ) a mam ich 12 :) podłogi po pastowane, spacer codziennie po ok 40 minut, sex dwa razy dziennie, jak film oglądam czy przed snem symulacja brodawek, po schodach ciągle chodzę (mam piętrowy dom).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14908 przez angela660
o fak! i nic?!?!?!;o
a ja myślałam, że to takie proste i ... załamałaś mnie teraz... ;o ah...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14909 przez ilona
no niestety nic... i jak pisałam już brzuch wysoko, czop nie odszedł, zero skurczy od trzech dni chyba, jedyne co mnie dziś zaniepokoiło, to bardzo ogromy apetyt. :)
jak wstałam to płatki, i herbatka zielona, pomyślałam mało :) dorobiłam kanapkę z razowca z twarożkiem i szczypiorkiem, popiłam szklanka wody min, i zabrałam się za mufinki dla mojego męża łasucha, :) upiekły się ( 15 minut) postawiłam na tarasie, żeby wystygły, ale ten zapach mnie przerósł, zjadłam dwie jeszcze ciepłe, i pomyślałam mało :) no i skończyło się wymiotami...
Teraz czekam na męża bo ma dziś dyżur w prac i będzie za jakieś pół godzinki i zjemy obiad :)
kopytka, gulasz i kapustka młoda zasmażana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14910 przez ilona
no i czytałam że taki wzmożony apetyt może wystąpić przed porodem ale chyba u mnie ma dziś inne podłoże... :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14914 przez angela660
ja od kilku dni mam dużo większy apetyt na wszystko i non stop, nie umiem siedzieć bez zajadania;p hi hi
eh, ja też czekam na mojego aż przyjedzie i już mu zapowiedziałam, że jedziemy gdzieś;p sama nie wiem gdzie ale może po przejażdżce po naszych fantastycznych drogach i maleńkim spacerku (bo na inny liczyć nie mogę) zacznie się coś dziać;p

czytałam coś o ciepłej kąpieli i szczypaniu brzuszka podczas niej, niby też coś daje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14918 przez ilona
no my tez zaraz na jaki spacer uderzamy, uważaj tam na siebie i nie szalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14919 przez julcia_81
a gdzie ten brzuszek trzeba szczypac bo chciala bym jakos te skurcze przyspieszyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14920 przez julcia_81
od rana dretwieje mi maly palec od lewej reki co to moze byc lub od czego ? macie moze tez tak???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14921 przez angela660
nie Julcia mi nic nie drętwieje.
A to szczypanie to niby u góry po bokach zobaczę wieczorem czy będzie to powodowało skurcze;p

dziękuję Ilona, miłego spacerku i właśnie zamierzam szaleć:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #14922 przez ilona
no mi się zaczęło strasznie kręcić w głowie i się położyłam spacer przekładamy na później... Ty angela masz jeszcze czas :) my z julcią to co innego :)

mi tez nic nie drętwieję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14923 przez angela660
no ja wiem że mogę jeszcze poczekać, ale wiesz jak to jest jak Ci lekarz powie że za "chwilę" urodzisz... już się nastawiłam na ten tydzień i mówię, nic na siłę, ale nie mam zamiaru leżeć w łóżku- jak do tej pory;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14924 przez julcia_81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14925 przez ilona
myślę, że po prostu Twojemu dziecku dobrze u Ciebie pod serduszkiem i w ogóle nie chce mu się opuszczać tego przytulnego mieszkanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl