BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218034 przez mamapolkowa
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, SĄ NA FORUM STOSOWNE WĄTKI ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218580 przez ilona
Witam :)
natmur nie słyszałam o tych testach.
Moja znajoma leczy dziecko u alergologa i chodzą co miesiąc na odczulanie ale ta dziewczynka ma już 6 lat, zaczynali leczenie jak miała 4. Nie wiem jak to wygląda u tak małych dzieci jak nasze bączki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233316 przez angela660
Witam
Skąd ta informacja o zaśmiecaniu forum? Nie rozumiem?!
O testach alergicznych nie mam pojęcia, Nicolasowi chcieli stwierdzić jakąś alergie na mleko fakt, że pił bebilon pepti do roku, a ostatnio kilka razy dostał normalne z kartonika rozcieńczone wodą- kaszkę na tym zrobiłam, i kompletnie nic nie zauważyłam:)
Także z tym, też trzeba zachować trzeźwy umysł i nie popadać w skrajności.

Natmur, a może macie suche powietrze w domu?

W ogóle co u was słychać?
Mój Nicolas był dziś pierwszy dzień u opiekunki... eh

Miłego dnia:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233542 przez natmur11
oo Angela:* hej co slychac? jak Niunkowi sie podobalo u opiekunki? i jak ty sie z tym czujesz?
My jutro mamy wizyte u alergologa, nie wiem co powie bo wizyta ostatnia nam przepadla przez kolejny antybiotyk:/ dobrze ze chociaz udalo sie wcisnac na kase chorych ze skierowaniem na jutro a nie prywatnie:/
co u nas... kaszel, kaszel, kaszel juz rece opadaja a poza tym klaudia zrobila sie troche nieznosna. ale to raczej z mojego braku czasu a raczej checi do wszystkiego:/ mama na naswietlaniach caly tydzien a mi na glowe spadl dom tata mlodszy brat i corcia:/ no i zaczelam sobie popalac pokryjomu jak gowniara:D na strychu przy otwartym oknie a po wejsciu do domu biegiem do lazienki umyc zeby i rece:D Z p ciezka sytuacja. niby staramy sie dogadac ale widze ze sporo wody musi uplynac zeby znow sie cos obudzilo. jak narazie przypomina mi to rozmowe dobrych znajomych niz zwiazek ale zobaczymy...

Ilonka jak sie czujesz? jak Wiktorek?
Wiola odezwij sie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #236836 przez angela660
hej,hej:)

Dziwnie mi z tym, mały póki co był tylko raz bo z kolei jej dziecko -starsze, ale jednak trafiło do szpitala. Nicol zresztą też jest chory i wyć mi się chciało jak wychodziłam dziś do pracy a widziałam w jakim jest stanie i jak kaszle, przez co jeszcze z moim się pokłóciłam... osz!!!
Trzymaj się Natmur!!! A co do popalania, fajnie się czasem poczuć jak gówniara|:D

Daj znać co powie alergolog. Ucałuj Malutką:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #307951 przez wiola
witajcie,ale tu cicho dziękuje natmur że pytasz co u nas ,u nas wporządku Filipek chodzi do żłobka,rozrabia ,jest strasznym nerwusem,ząbki ma juz prawie wszystkie,ja szukam pracy,kuba poszedl juz do 1 klasy nicola ma juz 5 lat,i tak nam powoli czas leci a jak wasze pociechy odezwijcię się co u was ,a oto Filipek,buziole dla wszystkich maluchów. :),kurcze pózniej spróbuje raz jeszcze. :laugh: :laugh: :laugh: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308619 przez natmur11
ale tu pusto... masakra !
Wiolu super ze sie odezwalas. Wstaw jakies zdjecia maluszkow :) u nas sporo nowosci. klaudia bardzo ladnie powtarza slowa i sama potrafi wiele nazwac. Jak czytamy ksiazke to potrafi pokazac mi wszystko o co ja poporsze na obrazku. Powoli oduczamy sie wozka u na spacery wybieramy sie pieszo, udalo mi sie przekonac mala do chodzenia za reke:) Mamy 16 zebow. No tylko Klaudia jest strasznie nerwowa, jak ja chwyci nerw to placze rzuca sie krzyczy, warczy, gryzie no brak slow. Czasem sobie nie radze szczerze mowiac z nia:/ oby szybko przeszlo bo wtedy nic nie pomaga:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325872 przez Rika
Interesowałyby Was dziewczęta buciki dla maluchów oryginalne z firmy RenBut?

Tu linki
allegro.pl/listing/user.php?us_id=7250067

Skórzane buciki:
pokazywarka.pl/buciki-renbut/

Kapcie, sandałki dla maluszków:
pokazywarka.pl/hwgquv/
pokazywarka.pl/gi2dkx/
pokazywarka.pl/yd011n/

Zapraszam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 godzin temu #351116 przez gold_butterfly
Cześć dziewczyny. Nie zaglądałam tu około roku - od śmierci taty :-/ Zbyt ciężkie przeżycie,aby opisywać.

Co tam u Was słychać? Będę pomału odczytywała poprzednie wpisy,aby zorientować się co u Was słychać :-) U mnie świetnie - założyłam własną firmę, ciągle zajmuję się Olą. Ostatnio daje popalić,ale jakoś daję sobie radę :-) Napiszcie w skrócie jak tam Wam się układa. Pozdrawiam cieplutko :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 godzin temu #351121 przez Mirella
O mamma mia!!! A góra dwa dni temu odesłałam staraczki zeby sobie poczytały Twoje sposoby na teściową i mówiłam że szkoda że nie bywasz na forum :)

Tata patrzy na Ciebie z góry i uśmiecha się, wiem na bank że tak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 godzin temu #351126 przez gold_butterfly
Oj te rady na teściową są naprawdę dobre. Zwłaszcza,że mam teraz świetny kontakt z teściową - potrafi zająć się nią o 3 nad ranem,abym mogła się wyspać; ugotować dla mnie obiad, gdy jestem zajęta papierkową robotą - po prostu mogę na nią liczyć. Ale w granicach zdrowego rozsądku, inaczej znowu mam powtórki z rozrywki - wtrącanie i krytyka.

A z tatą - nadal boli,ale już człowiek stanął jakoś na nogi.

A jak tam Wasz dzieciaczki? Jak wzrost? Ile ważą? Co potrafią? Jakieś wyjątkowe uzdolnienia zaczęły przejawiać? Jakieś śmieszne sytuacje w życiu?

Dzisiaj mąż puszczał z Olą bańki. Cała podłoga była już zamoczona,więc schował bańki pod ławę. Ola pyta: Gdzie bańki? Na co mąż mówi,że Tuptuś zabrał (jej kochany króliczek). Ola wybiegał z pokoju do królika z krzykiem - Tutu daj bańki! I ganiała go wokół stołu... W końcu schował się pod szafkę,to dała mu spokój :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376841 przez natmur11
O Gold nie widzialam ze napisalas. Fajnie ze sie odezwalas, wstaw jakies fotki Olenki. U nas sporo sie dzieje, mala zaczyna mowic calymi zdaniami, oczywiscie wiekszosc po swoijemu ale coraz lepiej jej idzie. sama je, zalatwia sie na nocnik. Zebow nam brakuje dwoch, i rosnie jak na drozdzach. Ledwo skonczyla 2 lata a spodnie na 2-3 latka juz sa za krotkie ;) No a z tych gorszych rzeczy to wcale mnie nie slucha, wrecz skacze mi po plecach jak da rade ale jak ma dzien to dziecko jak aniolek. Moze jakos sie dotrzemy powoli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441314 przez Groszek
Cześć :) Ale tu pustki ... nas nie było z przyczyn technicznych...
Żyjemy i mamy się całkiem dobrze :)


Piszcie w miarę możliwości co u Was? :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl