BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #17421 przez Madzia89862
nie ma za co sama zobaczysz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17422 przez sloneczko
angela to super czekamy na wiadomosci w razie sil, wyspij sie teraz w wiare mozliwosci
a co do obawy po porodzie to sie nie martw, samo przyjdzie, sama z chwila ujrzenia maluszka bedziesz wiedziec jak go trzymac czy jak go przewinac.

Gold butterfly no to bierz sie za porzadki, chyba ze chcesz miec prezent na 26 maja, tak jak masz date (jak dobrze pamietam).

ok ja ide spac mala jeszcze spi to ja tez sie poloze, bo niewiadomo jaka nocka bedzie ;)


zycze Wam spokojnej nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17431 przez angela660
Dziękuję słoneczko:* ja też już uciekam do łóżeczka póki nic się nie dzieje to trochę pośpię...

eh trzymajcie się dziewczynki:* jakby tak któraś w międzyczasie- to życzę lekkiego i szczęśliwego rozwiązania:*

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i w sobotę wyjdę...

Kolorowych snów i trzymajcie się:* do usłyszenia:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17435 przez Madzia89862
ty tez sie 3 maj:)i wracaj szybko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17438 przez gold_butterfly
Według ginekologa 22, według mnie - 26 (mam cykl co 32 dni,a nie co 28). Pochodziłam po pagórkach, przelazłam kilka razy pod płotem, odkurzyłam, porzucałam psince ringo, upiekłam około 40 rogalików - właśnie kończę ostatnią porcję. I cholera ledwo na oczy ze zmęczenia widzę,a skurczy nie mam żadnych. Tylko czuję jak woda w brzuchu mi się przelewa. Grr... No i plecy mnie bolą. Ale chyba każdego by bolały po takich wyczynach. Chyba będę musiała poczekać do tej nieszczęsnej środy.
Angela trzymaj się cieplutko - dużo zdrówka Wam życzę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #17448 przez sylwus136
sloneczko dziekuje :)
noo troche mi sie nudziło to za to uszyłam misia ;)

angela trzymaj sie ;) wszystko bedzie dobrze ;)

a usg mojego synusia na szczescie dobre;) pan doktor powiedział ze wszystko mu sie slicznie zrasta ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17463 przez Madzia89862
slicznie wyszli razem:)
dziewuszki gdzie jestescie??nie ma spania tyle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17466 przez gold_butterfly
Sylwuś - miś prześliczny :-D Dobrze,że z synkiem wszystko dobrze.

A Madzia ja dopiero co zwlekłam się z łóżka. O 12 złapały mnie skurcze (schyliłam się po ładowarkę) i męczyłam się do 6 rano. W końcu zasnęłam,ale wstałam z oczami widma :-D Teraz piję jogurt pobudzający, wątpię w jego cudowną moc :-P Ale wypić nie zaszkodzi. A co tam u Ciebie słychać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17469 przez Madzia89862
my zaraz jedziemy na bioderka:)jutro wizyta u gin.hmm ciekawe co mi powie.nie pada dzieki bogu i w miare cieplo to mozna spbie isc na spacer:)3 mam za Ciebie i cala reszte kciuki:*gold_butterfly:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17474 przez gold_butterfly
O to życzę dobrych wieści u lekarza i miłego spacerku :-) Ja też zmobilizuję się do wyjścia na dwór póki pogoda dopisuje (chociaż u mnie jest tak duszno,że na 100% będzie burza :-D).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17491 przez sloneczko
hej mamusie

ciekawe jak tam angel...

no gold_butterfly to pewnie tez juz za niedlugo swoje malenstwo zobaczysz ;)

sylwus pluszak super i Kacperek swietnie wyszedl na zdjeciu, co do usg to dobrze ze wszystko ok jest.

moja lala juz tak dlugo spac niechce... i co godzine sie budzi, juz melodje mi sie skonczyly do spiewania haha juz karurele jej wlaczam bo tez chce cos w domu zrobic. dobrze ze w nocy nie jest az taka marudna, choc co 2,5 godziny do cycka trzeba przystawic #;)


milego dnia dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17519 przez Madzia89862
no i ja juz jestem:0wszystko ok z bioderkami:)a ja tam gold_butterfly ??spacer zaliczony?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17528 przez gold_butterfly
Słoneczko, musisz się nauczyć kolejnych piosenek :-D

Madzia, dobrze,że u Was też wszystko w porządku :-) Spacerek zliczony,ale jest tak duszno,że trudno oddychać. Także długo nie pochodziłam - nawet psina wolała leżeć w trawie,bo jak przebiegła kilka metrów,zaczęła sapać jak opętana :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17543 przez Madzia89862
ehh:)ale najwazniejsze ze sie dotlenilas:0a jak sie czujesz ogolnie teraz?ciekawe jak angela??")czy ma juz malenstwo przy sobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17558 przez gold_butterfly
Czuję się doskonale :-) Ale miałam mały wypadek,na całe szczęście nic się nie stało. Zabrałam z mężem suczkę i pojechaliśmy na szczepienie. Wszystko przebiegło sprawnie, niestety jak wychodziliśmy od weterynarza, skoczył na mnie husky (chciał bawić się z moją suczką), podrapał mi plecy - teraz widzę przed lustrem wyraźne ślady pazurów. Mało nie spadłam ze schodów :-/ Ach ci ludzie - nawet psa nie potrafią na smyczy utrzymać. Moja Sara w życiu by mi się nie wyrwała, a co dopiero mowa o skakaniu na ludzi...

Angela z pewnością właśnie wciela się w nową rolę - matki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl