BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 15 godzin temu #17737 przez Mirella
Madzia ja nie mówię, że mówisz :) ja tylko mówię o swoich obserwacjach, może to komuś pomoże, a może nie, każde dziecko jest inne, i tak dziewczyny po swojemu zrobią jak każda mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 15 godzin temu #17738 przez Madzia89862

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 15 godzin temu #17740 przez Madzia89862
Filipek Wioli:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 15 godzin temu #17741 przez wiola
Mam nadzieję że się udało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 15 godzin temu #17742 przez wiola
Dzięki Madziu ,hura udało się.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 15 godzin temu #17743 przez Madzia89862
wspolnymi silami ale jest:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 14 godzin temu #17744 przez Mirella
Ale słoooooooooooooooodziak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 godzin temu #17753 przez Gosia
Gratuluję ślicznego syneczka o pięknym imieniu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu - 14 lata 4 godzin temu #17757 przez sloneczko
wiolu sliczny Filipek, przystojniak ;)

moja mala dzis w nocy miala tez kolke...:(

powiedzcie mi jak Wasze dzieci kolke mialy to tylko w nocy albo poznym wieczorem, czy nie mialo to znaczenia?

ide suszyc wlosy poki mala jeszcze spi.

p.s my tez dzis swietujemy tak jak Mirella, tylko ze Mirella rok Klaudii, a ja z moim mezem rok po zareczynach.. przed rokiem jeszcze sie wygrzewalismy na tureckim sloncu, a dzis juz jestesmy malzenstwem, mamy coreczke i kupe pieluch do prania ;) haha Czas naprawde leci, nigdybym nie powiedziala ze w ciagu roku moje zycie ulegnie takiej zmianie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu #17760 przez gold_butterfly
Cześć dziewczyny! Fajnie,że wśród nas jest tyle zwolenniczek łowienia ryb :-D Ja łowić - łowię,ale nigdy nie skrobię - to już zadanie dla męża :-P Co najwyżej mogę usmażyć. Filipek jest słodziutki :-)
Dzisiaj mam termin - suuuuper... Wstałam wyspana i przeraźliwie głodna. Czemu ja muszę ciągle odczuwać głód? Ponoć pod koniec ciąży kobieta odczuwa brak apetytu,a ja najchętniej nie odchodziłabym od stołu :-(

O i właśnie mam ważne pytanie co do ubrania na wyjście - dla mamy. Chciałabym wyglądać w miarę ładnie,nie chcę zakładać ciążowych spodni - mam ich serdecznie dosyć. Ale czy brzuszek po 3-4 dniach już jest znacznie mniejszy,a może znika zupełnie? I jak to wygląda z biodrami? Słyszałam od niektórych,że od razu po porodzie szczupleją. To prawda,czy tylko głupie pocieszenie? Bo na dzień dzisiejszy w biodrach przybyło mi 10cm. Nie ma szans,abym wcisnęła się we wcześniejsze spodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu #17761 przez natmur11
czytalam gdzies ze po porodzie do szpitala zabrac spodnie w ktore sie wchodzilo w 6 msc ciazy, nie wiem jak jest w praktyce niestety ale ja pewnie zabiore dresy bo w moje zwykle jeansy ostatni raz wcisnelam sie w okolicach 5 miesiaca:/

no a ja nadal nic, kurcze chyba pojde pochodzic po schodach. skurcze niby mialam znow w nocy co 15 min ok 3 ustapily wiec znow nic. no i zastanawiam sie jak tak naprawde wyglada ten czop, po wizycie u poloznej mialam taki jakby brazowy uplaw przez 2 dni i od tamtego czasu jest bialy albo przezroczysty ale za to tak obfity ze w nocy musze spac z paczka chusteczek bo albo by mi cieklo po nogach albo bym spedzala pol nocy w toalecie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 godzin temu #17762 przez sloneczko
gold_butterfly ja na czas porodu (jak juz skurcze mialam) wzielam spodnie dresowe i na wyjscie tez, powiem ci ze nie ma lepszej rzeczy. I tak bedziesz ladnie wygladac bo bedziesz miec swoje malenstwo przy sobie i bedziesz z tego dumna. A opinia innych jak czujesz sie jeszcze slabo nie bedzie Cie interesowac i bedziesz chciala szybko do domu jechac.. ja takie mialm wrazenie, wiec dlatego tak to opisuje

ale natmur masz racje powinno sie ubrania zabrac te co w 6 msc nosilas.

co do brzuszka to po porodzie na ok dzien moj brzuszek nie wygladal na 6msc tylko na 4msc. Ale bioderka niestety z tym trwa to dluzej niz z schudnieciem.

Ja musialm tydzien czekac zeby sie w moje spodnie sprzed ciazy zmiescic, w pasie nie bylo problemu ale biodra.

natmur czop jest kremowy, moze byc zoltawy troche przezroczysty, ale poznasz ze to nie uplaw. Jezeli mialas brazowa wydzieline po wizycie u poloznej (cos takiego jak koncowka miesiaczki) to sie nie martw czasem tak sie pojawia.
No pochodz sobie moze przyspieszysz, ale idz na spacerek (pewnie spacerkowania juz wszystkie majowki maja dosc ;))

dziewczyny w kazdym bardz razie to fakt jestescie prawie ostatnie z majowek, ale juz tak niedlugo Wam zostalo, cieszcie sie brzuszkiem bo pewnie za tydzien juz go nie bedziecie miec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 godzin temu #17763 przez Madzia89862
brzuszek nie znika zupelnie ale znacznie sie zmniejsza:)a kobiety szczupleja bo woda schodzi podczas porodu i nie ma takiej opuchlizny itp.3mam za was kciuki kochane ja ide na spacer z malym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 godzin temu #17764 przez natmur11
jak tak dalej pojdzie to my nie bedziemy majoweczki tylko czerwcoweczki;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 godzin temu #17765 przez gold_butterfly
Natmur11, ja szykuję się na 26 :-D Ale dzisiaj od rana na nogach - po stromych schodach z ciężkim praniem, potem spacer na ogródku, zaczęłam robić obiad, wstawiłam kolejne pranie (cholera ciągle mąż mi z roboty stosy obrąbanych ciuchów), jeszcze mam mnóstwo prasowania. I co? Żadnych skurczów - jak zawsze :-) Ja po tych lekach na podtrzymanie w ogóle nie mam zamiaru chyba rodzić :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl