BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 5 dni temu #122721 przez Martuska
Ja z poczatku używałam pampersów z biedronki i nie są złe, moim zdaniem lepsze niż huggies ;) Ale teraz że robię w auchan zakupy a tam tanie i w miarę dobre są huggies to kupuje właśnie je. Właśnie zjadłam sobie zapiekankę z da grasso mniaaaaaaam pychota chętnie zjadłabym jeszcze jedną. Mój Mały buszuje i dziś chyba nie szybko pójdzie do snu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #122729 przez Batmanik
ja tez na poczatku ich uzywalam ale jakos mi podpadly:) uzywalam i huggisow - te to od razu mi nie odpowiadaly, z rosmana sa dobre i je chyba uzywalam najdluzej, bella to porazka wogole jest, a pampersy to pampersy choc te new born to nie raz delkiatnie mi sie odparzal nie wiem czemu te inne rodzaje activ baby ok a dzis kupilam mu sleep & play z pampersa zobacze co to???:)
no i nie powiem zaciekawily mnie dzis te z biedronki mam az 4 wiec wyprubuje jakie sa
napewno lepsze od belli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #122741 przez Marysia27
Dzień Dobry Wieczór :woohoo:
Ale się Was naczytałam, znów wczoraj nie mogłam zajrzeć, po padłam na pysk... Musiałam zapamiętywać o czym pisałyście, żeby móc się do tego odnieść B)
A więc:
1) Raczku, jak Ty te "spoilery" robisz? fajna rzecz, też chcę umieć :cheer:
2) Martuska, do mnie zadzwoniła koleżanka ze szkoły,- nota bene ta sama która dostanie po mnie godziny historii- i dała znać że można dobrze zarobić , jej mąż złożył podanie ze strony UM Gryfice, ja poszłam za ciosem i jestem bardzo zadowolona, bo z mojego zarobku spłacimy wszystkie zaległości i kartę kredytową, a to moje marzenie od dłuższego czasu :blush: I jeszcze na waciki zostanie :P
3) Odnośnie Raczkowej ośmiokrotnej mamusi, to tabsy antykoncepcyjne są częściowo refundowane z NFZ, ja biorąc 6 lat Microgynon, za 3pak na receptę płaciłam jakieś 21 zł, więc tanizna...Nie słyszałam żeby cokolwiek się zmieniło... Poza tym racją jest, że taniej jest się zabezpieczyć, nić później utrzymać maleństwo :ohmy:
4) dla mnie Huggiesy to najlepsze pieluchy, dobrze i długo trzymają, nie przeciekają, nie odparzają, dla mnie bomba, nawet nie jestem ciekawa innych.
5) Martuska, zajrzyj na mój wątek na forum Przedsiębiorcza mama, tam są rozmowy o prowadzeniu biznesu, może wygrzebiesz jakieś wskazówki dla siebie, z resztą napisz o swoich planach, może ktoś będzie umiał Tobie wskazać dobre rozwiązania...
Spadam spać, jurto niby niedziela, a ja mam dwa domy do obskoczenia na prośbę respondentów... Ale nie liczę już mieszkań, tylko pieniądze za nie :silly:
Idę spać, dobrej nocki dla Was :woohoo:
I na koniec, Bartusiek stanął dziś opierając się na zabawce na nóżki :side: Paaaaa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #122754 przez Batmanik
Witam w ten niedzielny poranek:)
super Marysiu ze wkoncu zajrzałas do nas:) i cieszymy sie z postepow Bartka :lol:
co do tych biedronkowych pampersow jak narazie sa oki...
ja dalej w wielkiej kropce jestem nie wiem co zrobic:(
Marysiu Ty jak licznik pracujesz:) ale dobrze ze przynajmniej dorobisz sobie dobra kaske...
bo niby pieniadze szczescia nie daja ale ulatwiaja zycie...
ja jeszcze namawiam mojego zeby wyjechac za granice bo skoro on nie ma zamiaru pracowac w Polsce to po co zyc na 2 domy trzeba sie spakowac i uciekac ja jak tylko dzieci podrosna to tez moge tam isc do pracy ale wiecie przez gg to mozna sobie planowac zycie:( a na skypie zawsze gadamy tylko chwilke bo jak on konczy prace to akurat ja musze isc kapac Igorka i rozmawiamy jedynie jak go karmie a to jest chwila... a zobaczymy sie dopiero za mies:(
ach i moje dziecko pogodzilo sie z mlekiem wczoraj na spaniu go po 23 nakarmilam i wkoncu znow wypil - zobaczymy jak dlugo tak bedzie :unsure:
milej niedzieli!!!
my dzis basenik rozkladamy tylko nie mam pieluch do kapania i u mnie dzis nie kupie a mam u D... matki w domu ale wole wode 10 razy wode zmieniac niz tam pojechac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #122760 przez raczek10
witanko :laugh:
no mi nerwy juz przeszły na szczęście ale wczoraj z moim się pożarłam o nic :blush:ale już oki

Marysiu a spojlerki to zaraz za kolorem czcionki są na paseczku tam gdzie posta się pisze :blink:
to ja muszę taksy zmienić ja za naraye płace 30 zł za opakowanie :ohmy:

my na różnych pieluszkach byliśmy ale wcześniej na haggisach z biedronki bo inne uczula ły potem na dada i jak dla mnie oki są a teraz lecimy na rosmanowych babydrrem tez sa oki a pampków nie kupujemy bo to tylko nabijanie kasy w kieszeń ,bo nie ukrywajmy ,bo one sa drogie :ohmy:

oj mnie kaski trzeba kurcze i już nie mogę się doczekać jakiejś robotki ale do 10 czerwca jeszcze daleko :( a potem na zarobek śmigam :laugh: może ze 2 tysiaki da sie zarobić w miesiąc :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #122763 przez raczek10
a i gratulujemy Bartoszkowi postępów :kiss: :kiss: :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #122778 przez Batmanik
ja kupilam sleep & play w dobrej cenie ze za sztuke wyszlo 57 groszy bo ja tak zawsze przeliczam cene pampersow:) te rosmanowe tez sa oki i bardzo sobie je chwale:)
tylko ja len zostane heh jak wy wszytskie uciekniecie do pracy:)
dzisiaj jakos dziwnie sie czuje nie wiem czemu:(
Igorek lula sobie - basenik czeka nadmuchany oczywiscie przeze mnie bo wczoraj popatrzylam tylko w sklepie na pompke ale kupic nie kupilam i dzis mialam za swoje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #122786 przez Martuska
Więc tak Marysiu ja zazywałam kiedyś jako 16-latka Microgynon ale po prododzie mój lekarz stwierdził że najlepsze będą dla mnie tabletki NARAYA takie jak ma Raczek, ale u mnie wychodzą po 34 zł za jedno opakowanie i chyba będę musiała się przeżucić na inne:(

Znany mi jest Gryfów często przejeżdzałam przez Gryfów podrózując nad morzem ;) ahhhh jak ja bym chciała mieszkać blisko morza maaaaaaaaarzenie!

CO to ja jeszcze miałam napisać hmmmm nie pamiętam ale napewno coś tam było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu - 13 lata 5 dni temu #122804 przez Mika
Cześć dziewczyny,
jesteśmy u moich rodziców, bo mój mąż wyjechał na zlot ducatistów :)
Jasiek jest w siódmym niebie bo ciągle na dworze a ja też bo moja mama wstaje wcześnie i zabiera mi Jasia więc jestem wyspana.
Z tym allegro to kicha, nic się nie odzywają, policja też pewnie zabierze się za to za miesiąc jak w ogóle. Najgorsze jest to, że pracowałam na to konto kilka lat a ktoś w jednej chwili się włamał i powystawiał przedmioty na niemałą kasę. A wszystko to zrobił podając się za mnie. Jedno szczęście, że w porę się zorientowałam więc mam nadzieję, że większych nieprzyjemności nie będę miała.
Później jeszcze jak wróciłam z policji okazało się , że włamał mi się ten ktoś jeszcze na skrzynkę pocztową związaną z allegro i pousuwał wszystkie maile, żebym nie miała dowodów na to kto się włamał - nr IP.
Masakra powiem Wam, czuję się jakby mi ktoś do domu wszedł. Miałam małą schizę, przez kilka dni bałam się odpalać komputer. Kończę bo mały marudzi, napiszę coś później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #122849 przez Martuska
A ja znów zamulam w pracy tragedia;///

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #122855 przez Batmanik
to Ci wspolczuje Martuska ach pamietam jak tez w niedziele pracowalam to jak nie lubie rosolu to wiecie jak w pracy tesknilam za rosolem masakra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #122863 przez Martuska
Przechlapane jest jeszcze jak są takie nudy że nic nie ma do roboty to już wogóle mozna się skichać! Dziś dzwonię do niej i przedstawię że nasza współpraca się kończy a jako powód podam że rozstałam się z kRzyśkiem i nie ma mi kto się Małym zająć. Żeby codziennie chodzic do pracy to przeciez zgroza bez dnia odpoczynku niech szuka naiwnych sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #123025 przez Batmanik
Martuska i jak dalej z praca?? podjelas decyzjie??
ale wiesz praca nudna jest zla a pojdziesz do innej tez mozesz narzekac bo na kazda prace sie narzeka i kazda meczy( sama sie przekonalas ze nawet nudna :) ) i malo osob jest zadowolonych z pracy - chyba ze maja farta albo sa na swoim...
ja tez dzis podjelam decyzjie w 80 % jak nic sie nie zmieni zostane samotna matka... ale za to moje dzieci beda mogly podziekowac swojej ,,babci" bo od niej sie wszytsko zaczelo:(
ach moj smyk juz spi ale mial radoche bo kapie go w normalnej wannie i dzis tak chlapal cala mokra bylam a cieszyl sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #123030 przez Batmanik
ja to sie ciesze ze ja biedny zuczek jestem bo wmawiam sobie ze nikt mnie nie okradnie bo z czego;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #123064 przez Mika
Ja używam pampersów tych zielonych i nie narzekam póki co. Ale zawsze udaje mi się kupić jakąś mega pakę w promocji. Ostatnio kupiłam 99 pieluszek za 65zł więc chyba tanio.
Co do pracy na swoim to też ciężka praca. Szczerze mówiąc czasem jest nawet trudniej bo wszystko trzeba samemu planować i martwić się o to żeby wszystko było jak ma być. Jak się pracuje u kogoś to nie trzeba się martwić wieloma sprawami jak zus, podatki, czy płacą czy my mamy czym płacić, że nie wspomnę o sprawach związanych z księgowością. Jasne że to sama przyjemność bo robi się to dla siebie ale wierzcie mi, że czasem może dobijać to, że trzeba się zajmować takimi sprawami.
Mój Mały znów dziś nic nie chciał jeść, nawet butelki nie chciał. Może znów ząbek, masakra z tymi ząbkami, nie dają nam odpocząć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl