BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #120853 przez raczek10
ha ha to wszystkie co tu lukają to uzależnione ja też :lol:
ale co tam oby nie wpaść w neta tak dokładnie ,bo wtedy to juz koniec :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120855 przez Batmanik
heh to wylacz tel i zaszyj sie w domu :)
ja jak siedze w domu to z nudow gdzies jade i szukam sobie gdzie albo pratekstu na zakupy:) ale po dzisiejszym dniu mialam dosc ale mama mnie namowila wiec ja zawiozlam zeby jutro miec z glowy:) a dzis to patrze na auto to mam odruch wymiotny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120856 przez raczek10
ja tu na nasze forum to całkiem przypadkiem luknełam no i zostałam na amen :woohoo: a wcześniej was troche czytałam ale jakoś odwagi mi braklo ,żeby się zalogować .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120858 przez Batmanik
ja niestety jestem uzalezniona od neta nawet tv nie wlaczam bo siedze na necie i cos zawsze sobie znajde do szukania:) chyba ze jak jest moj to wtedy czesciej ogladam tv no i z wieczora to mnie odciaga od laptopa i mowibo ci zaraz wylacze :) raz to mi schowal laptopa ale latalam jak kot z pecherzem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120861 przez raczek10
ja z chęcią bym się zaszyła na moim końcu świata bo u nas teraz jest cudnie :)i nic mi do szcz ęścia nie trzeba . JA mam coś takiego ,że jak w nocy da się wyjść na ganek i usiąść na ciepłych schodach i jak się słyszy tę błogą cisze nocną albo rechot żab i jak jeszcze maciejką pachnie to ja już nic w życiu nie chce ja już :laugh: wtedy czuje ,że żyje i jestem szczęśliwa :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120863 przez Batmanik
ach to ja tak zawsze siedzialam do nocy na balkonie sluchalam zab i patrzylam w gwiazdy:) ach jak bylo cudnie :laugh: bo maciejka to nawet nie wiem co to B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120868 przez raczek10
u mnie mi kompa nie schowają bo w szafie miejsca brak :lol: ale ja kabelki moim pannom czasem zabieram jak po nocach czasem siedzą ;)

no co ty to takie różowo fioletowe kwiatki co ślicznie i mocno pachną ale dopiero na noc sie rozwijają i maja taki intensywny zapach a ja je uwielbiam ,bo to zapach mego dzieciństwa :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120871 przez Batmanik
eeee to u mnie czegos takiego nie spotkalam bo mieszkam na osiedlu domkow jednorodzinnych ale akurat przy jednej z glownych ulic w mojej miejscowosci z za ulica byly kiedys pola uprawne a teraz mialo powstac osiedle i dopiero mam park moze z 500m ode mnie wiec to nie sa tereny ,, maciejkowe" raczzej :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120872 przez Batmanik
tak wogole to moj smyk juz na rekach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120877 przez raczek10
a mój jak na razie spunia sobie już na noc i może nie będzie się już budzić . U mnie to Zuzia to jest idealne dziecko do spania ona jak widzi łózko to pada jak mucha a czasem to nawet umyć jej nie zdążę no i nie budzę jej już wtedy :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120885 przez Batmanik
moja mama z mista pochodzi a wie co to maciejka B)
daj spokoj moja kolezanka z pracy ur w pazdzierniku i karmi malego i jej noc przesypia i jak jej powiedzialam ze moj na butli jest a nie przesypia to oczy zrobila jak 5 zl a malo tego kuzynowi ur sie coreczka w lutym a byli u mnie jakos poczatkim kwietnia i tez na cycku a mala przesypia im noc- to chyba dziecko ma cos w sobie bo moj lobuz to doslownie 1 tylko noc przespal do 6 rano i myslalam ze tak zostanie a tu wielka d...... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120887 przez Batmanik
o juz 2gi raz na rekach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120894 przez raczek10
no ja byłam nastawiona ,że JAŚ będzie spał ładnie jak Zuzia a tu niespodzianka im starszy tym spanie gorsze . :angry: ale teraz po zmianie łóżeczka na większe to i tak jakoś lepiej mu się spi . ja to bym nie mogła z jasiem spać ,bo on by mi spadł z łóżka on na łóżku to po poduszkach smiga i nie ma żadnej przeszkody dla niego a w łóżeczku to trochę bezpieczniej .ALE TO MA SIĘ I OD DZIECKA jaś to czasem pindzi jak dziewczyna :laugh:
ja smigam juz spać ,bo mi oczka się zamykają B) do jutra paaa :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120897 przez Batmanik
gdyby on z nami nie spal to ja nie mialabym wogole spania jak on potrafi sie z nami budzic a co dopiero jakby spal sam :dry:
to milej i spokojnej nocki!!!papapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #120926 przez Martuska
Dziewczynki jestem po pracy zmęczona i padnięta. Wyobraźcie sobie że pojechałam tam na 9 i kazała mi zostać do 21:( 12 godzin jak na pierwszą pracę to lekka przesada jestem wykończona;/ Ale mam dobra wiadomość a mianowicie dziś w pracy się tak wynudziłam że postanowiłam jutro wziąć sobie laptopa do pracy więc jakoś będzie można zdierżyć te 12 godzin - w każdym razie jutro będę w stałym kontakcie z Wami. Nie wiadomo jeszcze czy wypali ta cała moja praca bo wogóle nie mają utargu, przez 12 godzin tylko pięć wózków ludzie wypożyczyli a to strasznie mało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl