BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #122240 przez Martuska
Może i wszystko się ułoży, że klientów przybędzie ale co to za praca w niej się cofam zamiast wspinać się po szczeblach kariery. Ludzie na mnie patrzą jak na jakiegoś żebraka tragedia poprostu;/ Ale cóż trzeba się jeszcze chwilę pomęczyć i szukać innej pracy pomału;) Albo pomyśleć nad tym interesem, co wy o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122356 przez raczek10
cześć . no się złoszczę ,bo co posta chce wysłać to mnie wylogowuje więc pisze po trochę . Batmaniku kask mi się by przydał ,bo mnie Jas za włosy ciąga a ja mu mówię puść to on sie rechota :) a ja niedługo łysa będę :angry:
dzisiaj dowiedziałam się ,że moja kol. z podstawówki jest w ciąży z 8 dzidziulkiem :huh: oj cięzko jej będzie ,bo u nich to bieda aż piszczy :( ona mi kiedyś mówiła ,że nawet na tabsy kasy nie ma i ,że ją nie stać .

czy tabstty nie moga byc refundowane ,żeby każda kobieta mogła je kupić :ohmy:

Martuska czekaj cierpliwie z ta pracą to dopiero początek a ty juz najgorsze myśli masz :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122361 przez Batmanik
heh to tak ja moj szarpie za wlosy i co najbardziej mnie wkurza za lancuszek :angry:
oj moglyby byc refundowane bo wlasnie w tych biednych rodzinach jest najwiecej dzieci wlasnie... ach ale to w afryce gumki za darmo daja a u nas.... matko jak my naprawde jestesmy daleko za murzynami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122380 przez raczek10
witam .

no dokładnie za murzynami :dry:
zawsze ktoś może powiedzieć to trzeba było szklankę wody wziaśc zamiast pchać się do łózka bez zabezpieczenia :dry: ja jej się nie dziwię ,bo może uważali tylko coś się poprzestawiało no i wpadka . Ja biorę tabsy ale też mam schizy czasem ,że mogę być w ciąży :blink: nie to ,ze jestem przeciwna ale juz bym nie chciała tego przechodzić no i majac 4 to wiadomo trzeba się już zabezpieczać albo nie kochać :silly:
moj mąz to mówi tak że tabsy taniej wyjdą jak kolejne dziecko :S ma rację ale ja i tak mam jakieś wyrzuty sumienia z tego powodu . ALE jak bym miała 2 dzieci to napewno bym chciała mieć 3 dziecko :P eh te chłopy oni nas nie zrozumią nigdy :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122454 przez Martuska
Nie mam czarnych myśli tylko u nas w Wałbrzychu więcej jest biednych ludzi niż tych bogatych i wiem że Ci biedni nigdy nie dadzą za wózek 5 zł a może nawet i więcej jak obok w castoramie mają za free. Zresztą często tak jest że nawet ci bogaci nie są chetni do tych wózków. A przeciez interes musi się utrzymywać a nie ciągle z weekendowych zarobków żyć... Zresztą zobaczę jak dzisiaj będzie ale wątpie żebym nie mogła się od ludzi odpędzić, widzę jak oni do tego podchodzą, kłamią te dzieci odwracają im uwagę tylko żeby im tego nie wziąć więc co ma tu się zmienić?? NIC! Może jakby to było nad morzem to tak niezły utarg by mieli ale tu nie ma szans. Zresztą najgorszy biznes jest lepszy niż najlepsza praca więc postanowiłam że dam sobie szansę z własnym biznesem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122502 przez Batmanik
Witam!!!
u nas nocka w miare ale dostal czopka i bez pobudki sie nie obylo:)
heh mam doba wiadomosc a raczej dylemat mam oferte mieszkania w pon ide ogladac ale w rodzinnej miejscowosci 2 pokoje kuchnia lazienka garaz za 500zl napisalam mojemu to powiedzial zebym sobie wynajela wiec mu napsialam ze tak czy inaczej wynajme gdzies to odpisal ze jego kolega moze wynajac mi w domu jakies pomieszczenia osobne wejscie jest napewno a jak dalej nie wiem czekam na odpowiedz jak to wyglada i za ile- bo te 2 pokojowe jest umeblowane i jak narazie jest oki tak mi sie wydaje przynajmniej a jak wizyalnie zobacze w pon...
u nas dzis pogoda dopisuje- gorzej z nastrojem:(
milego dnia dziewczyny!!!

ps Martuska myslalam ze bedziesz pracowala ze tam beda np kulki itp dla dzieci a nie wozki do sklepu bo 5zl to naprawde przesada i to w walbrzychu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122548 przez raczek10
no ja dzisiaj wściekła chodzę że wrrr...była u mnie moja mama no tragedia z nia a za nia ojciec przyjechał i tak mnie wkurzył że :angry: :angry: :angry: dwoje starych dziadów a problemy swoje innym sprzedaja . NAŻALIŁA SIĘ ,ŻE NIE MA KASY NA NIC A 800 STÓW BIERZE RENTY A DLA NIEJ TO MALO I ŻE JEJ NIE STARCZA ,TO CO JA MAM POWIEDZIEĆ MAJĄC DZIECI A ONA MI NA TO ,ZE SZMATEKSY SĄ I ŻE TERAZ TO MAMY WYGODY ,BO PAMPERSY I MLEKO JEST TAKIE ,ŻE TYLKO WODĘ LAĆ I JUŻ ,ALE PRZECIEŻ ZA TO TRZEBA PŁACIĆ ,BO ZA DARMO NIC NIE MA . NO I MI TRUJE ,ŻE TO BYŚ CIE SOBIE ZROBILI I TAMTO A TO TO MOZE TAK TRZEBABYLO ZROBIĆ I TAK W KÓŁKO BY TYLKO POUCZAŁA . A NAJGORZEJ TO TO ,ZE TATUŚ JUZ JEST DOBRY I ŻEBY DO LEKARZA JUZ AZ NIM NIE JECHAC I MNIE TAK
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
ŻE POWIEDZIAŁAM ,ŻE JAK NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIE DZWONIĆ Z PŁACZEM TO NIE POJADĘ :angry:
NO WSZYSTKO MI SIĘ TRZĘSIE PO ICH WIZYCIE . niE LUBIE JAK ONI DO NAS PRZYJEŻDŻAJĄ ,BO OJCIEC LATA JAK KOT Z PĘCHERZEM PO PODWÓRKU I DYKTUJE CO I JAK A ONA TO NA WYWIAD TYLKO PRZYJECHAŁA :angry:
SORKI ŻE SMUCE ALE OD RAZU LEPIEJ :blink: KAŻDY MA PROBLEMY A MI JEJ NIE POTRZEBNE ,BO ONA NIE MARTWI SIĘ CZY JA MAM S KIM DZIECI ZOSTAWIĆ ALBO GO GARKA WŁOZYĆ . I ZAWSZE MI MÓWI ,ŻE TWÓJ EM,. PRACUJE I CO WY Z PIENIĘDZMI ROBICIE . BYLAM TAKA WSCIEKLA ZE ZADZWONILAM DO SWOJEGO A TEN TEL. NIE ODBIERA NO I DZISIAJ BĘDZIE BURZA WIECZOREM JAK MI NIE PRZEJDZIE . I JUZ TAK SOBIE MYŚLE A IDZICIE WY WSZYSCY W
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122550 przez raczek10
A i batmaniku wynajmuj mieszkanko za t ę kase to i tak tanio a będziesz miała spokój kochana . ja sobie nie wyobrażam życia z moja matka pod 1 dachem to koszmar by był :angry: :angry: :angry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122554 przez Batmanik
oj raczek my to mamy przygody!! ja tez na Twoim miejscu wscieklabym sie och bo ja strasznie nerwowa jestem :angry:
a co do mieszkania to jednak kolega nie wynajmuje bo tam tesciowa mieszka...ale i tak tam za bardzo nie chcialam a co do tego mieszkania mam nadzieje ze mnie nikt nie uprzedzi:) moze wkoncu u nas zaswieci slonce raczku bo my to chyba jakies felerne jestesmy:) ( bez obrazy) ze ciagle nam sie jakies problemy przypaletaja :angry: chyba pojde do egzorcysty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122580 przez Martuska
No właśnie Batmanik więc o tym mówię że to nie pójdzie chociażby nie wiem co się stało;/ Ludzie w Wałbrzychu nie są obficie wyposażeni w forsę więc na takie coś nie będą tracić kasy ... Więc to jest mało rozwojowe zajęcie jak dla mnie...

A tutaj macie obraz tego autka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122581 przez Martuska
Jak dla mnie to żadne bombowe one nie są.. A co do twojej relacji z rodzicami Raczek to masz identycznie jak ja po każdej styczności z mamą jestem rozwścieczona;/ Juz się do tego przyzwyczaiłam dlatego jak najbardziej próbuję unikać kontaktów długotrwałych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122588 przez raczek10
JA CHYBA BĘDE MUSIAŁA ZAPRZESTAĆ NARAZIE KONTAKTÓW Z NIMI ,BO MNIE WYKOŃCZĄ :angry: BO SA GORSI NIŻ DZIECI :angry:SPADAM BO JADE DO BIAŁEJ PODL. PO MEZULKA ,BO DZWONIŁ BUZIOLI DLA MALUSZKOW PA :laugh: WIECZOREM LUKNIEMY TU

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122609 przez Martuska
A mi zostało jeszcze 3.5 h w tym zakichanym centrum handlowym, już mnie oczy tak szczypią że szok i wogóle głowę mam tak ociężałą tragedia:( A na dworku tak cieplutko mmmmmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122675 przez Batmanik
martuska myslalam ze jest to jakies miejsce zabaw dla dzieci w cenrum handlowym ja bym nie dala za taki sam 5 zl heh dokladnie u mnie w sklepie tak jak w castoramie jest to za free...
co do tego wynajmu dalej nie wiem co zrobic??? och jedno wiem jutro jak bedzie cieplutko rozkladam basenik Igorkowi:)
dzis łobuz ganiał mnie po balkonie w chodziku bo tu to ogromna radosc sprawialo a jeszcze jak mnie najechal to juz wogole byl happy:)
i jak raczek nerwy przeszly??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122684 przez Batmanik
ach a co do pampersow to nie wiem czy wiecie ale pozyczalam ostatnio kolezance pampersy ale nie tym sie chwale:) i dzis mi oddala ale te biedronkowe i wiecie ze sie zaskoczylam bo myslalam ze opakowanie tylko zmienione a tu wyglad i jakos pieluszki inna nie sa tak sztywne tylko miekiie i poddatne a co do chloniecia dam Wam znac bo zalozylam malemu na noc zobaczymy efekty...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl