BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #125673 przez raczek10
no własnie cisza tutaj ;) jak ja wchodzę to już wszystkie uciekają :blink:

u nas dzionek fajnie miną :laugh: na koszeniu podwórka no mówię wam sama radość :laugh: chyba się starzeje :silly: u nas jasiu juz śpi 2 godzinki no i tatuś miał dzisiaj dyżur z syniem a teraz córeczkę przysypia :blink: no a potem to może i ja się załapie :P :laugh:
oj wykończą nas te zęby . ale wiecie co jak czas szybko leci już mamy na 2012 się szykują .
ja to teraz po południami to na dworze siedze z małuchami i zawsze na podwórku coś do zrobienia jest . AŻ się boję pomyśleć co będzie jak robotka się zacznie to na forum po nocach będę włazić i czytać posty :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125680 przez Batmanik
oj zasuwa ten czas zasuwa:(
a moj juz 3 raz na rekach jest odkad go spac polozylam i na rekach dostanie pic z 2 lyki pociagnie i spi :unsure: co za pieronek maly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125681 przez Batmanik
nom dokladnie kwiecien-maj sprzyjaja juz mamusia przyszlorocznym;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125694 przez raczek10
ja mam nadzieje ,ze się nie za;łapię na następny rok :blink:

nasze chłopaki juz po 8 miesięcy maja a ja dalej nie mogę w to uwierzyć ,że JASIU już nie dzidziuś . U nas do okoła u znajomych to będą małe dzieci więc fajnie będzie bo będą miały się maluch z kim bawić . :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125699 przez Batmanik
no u nas tez w kolo male dzieci sa takze nie bedzie sie im nudzic:)
oj ja Ci wspolczuje teraz raczku zyc w takim stresie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125702 przez raczek10
a nasza MARYSIA TO ZNOWU Z NETEM PEWNIE PROBLEM MA ,BO NIC SIĘ NIE ODZYWA , chyba ,że zapracowana mocno jest bo coś wcześniej pisala ,że szefostwo kazało się im spręzać :)
Kasia też nic nie pisze :(

a gdzie reszta lola nam się odezwała tylko a IVO I KATARZYNKA CISZA NA eterze :dry:
roxany już nie ma no tylko my weteranki musimy watek podtrzymywać ,bo inaczej na przeniosło do archiwum i uczepią kłódkę :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125706 przez raczek10
ja sie nie stresuję juz mi przeszło :side: ale czort by towzioł ,ze przed to zawsze sprawdzam ,czy biore tabletkę ale po to zapomniałam ,ale doberze ,że to ta z 2 tygodnia to nic nie powinno się wydarzyć :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125707 przez Batmanik
dokladnie tylko kasia do nas ponownie zawitala a tak to cisza :unsure:
moze sobie kiedys o na przypomna- tak jak my o nich...
Marysia to pewnie smiga tylko licznik sie kreci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125711 przez Batmanik
wiesz Raczku nie chce Cie straszyc bo ja nie bralam az tak dlugo tabletek bo po mies odstawilam ale nawet jak bierzesz tabletki reguralnie to nie masz tez 100proc pewnosci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125712 przez raczek10
oj pewnie tak musi dziewczyna wykorzystać ostatnie chwile do końca czerwca.
a ja mam dzisiaj taki dobry nastrój ,ze góry mogę przenosić :)
ja to mam jeszcze kilka stronek do odwiedzenia ale tam tylko luka sporadycznie a najwięcej czasu to tutaj spedzam na naszym .

Batmaniku jak pogoda u was ,bo nadawali ,że jakiś wicher ma przez Polskę przelecieć i rzekomo jutro u nas ma być na Lubelszczyzna a ja się boję takiego wiatru i burz :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125714 przez raczek10
to ty mnie nie strasz bo ja nie nawiedzę gumek i nie chce się nimi zabezpieczać :ohmy:
jak na razie biorę 3 miesiąc no i jeszcze w ciąży nie jestem mam nadzieje . Jak tak dalej pójdzie to u nas na forum założę wątek antyshizowy :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125717 przez Batmanik
no wiesz tabletki daja najwiecej pewnosci bo chyba 99 proc ale wiesz tak mi sie zdaje ze moga jednak zawiesc
u nas pogoda dzis oki ale nawet mnie nie strasz wiatrem i burzami :ohmy: u nas nic nie zapowiadali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125782 przez raczek10
witam :) wczoraj napisałam posta i go nie ma na forum ciekawe gdzie jest . po wysłaniu wyskoczył mi error 500 :angry: ale pisało ,że go wysłało tylko ciekawe gdzie jak na wątku u nas go nie ma :angry:

u nas nocka dobrze ja wstałam o 8 :ohmy: maluszki spały a moje panienki to do szkoly same się szykują a dzisiaj to nawet mnie nie zbudziły .
Batmaniku jak u was pogoda u nas jeszcze jest cieplo i słoneczko świeci ale coś gadaja ,że te burze mają do wieczora przyjść :angry:
ja kiedyś jechałam na kalendarzyku i miałam 99 pewności kiedy mogę się kochac a kiedy uważać ale z kalendarzyka urodzili się JASIU no mi chyba bym już brata nie chciała dla JASIA . NO ALE RÓŻNIE TO JEST TAK JAK PISAŁAM KIEDYŚ O MOJEJ KOL. ŻE Z 8 CHODZI W CIĄŻY O BOZIU MAM NADZIEJE ,ŻE JEJ NIE DOGONIE :) BO I TAK CIĘŻKO .ONA MA TYLE DOBREGO ,ZE MA DOBRYCH TEŚCIÓW CO I JEJ POMAGAJĄ 2 RENTY JEJ DAJĄ I DZIECIOM KUPUJĄ I W OGÓLE JEJ PILNUJĄ MAŁEGO KAROLKA ,BO RESZTA DO SZKOŁY JUŻ CHODZI A ONA DO PRACY JEŹDZIŁA A CHŁOPA MA TAKIEGO ,ŻE O DUPĘ POTŁUC PIJAK NIC WIĘCEJ AZ MI JEJ SZKODA BO TO TAKA FAJNA DZIEWCZYNA . ONA NIGDY NIKOGO O POMOC NIE PROSIŁA ,ŻEBY JAJ KTOŚ COŚ DAŁ . WIADOMO LUDZIE I TAK JEJ CO RAZ CIUCHY PO DZIECIACH SWOICH PODRZUCAJĄ .
A WY ŚPICIE !!!!!!! HALLLLLOOOOOO :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125918 przez Batmanik
Witam!!!
ja wstalam dzis przed 10:) a to tylko dlatego ze moja mama wziela igora zebym mogla jeszcze pospac i wstaje a tu patrze ani mamy ani dziecka myslalam ze sa przed domem a mamusia mi dziecko uprowadzila :blink: nic nie mowiac poszla sobie z nim na zakupy...jak wstalam juz wchodzili do domku...
u nas pogoda do bani:( w nocy slyszlam grzmoty ale chyba burza przzeszla gdzies obok :unsure: i cale szczescie bo ja taka mamuska ze ze stachu wtulilam sie w mojego synka i chcialam jak najszybciej usnac;)
my tam mamy inna metode anty B) i jeszcze nigdy nas nie zawiodla....
oj biedna ta Twoja kolezanka biedna ale dobrze ze jakos sobie radzi w miare a nie tak jak inne w wielodzietnych rodzinach patrzy na rece innych...
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #126047 przez raczek10
hej ale jestem wściekła :angry: przyszedł rachunek za światło i aż za głowę się złapałam 850 zł :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :cheer: :cheer: :cheer: ja pierniczę oni chyba na łby popadali w tym energetyku przecież ja takiej sumy nie mam skąd zapłacić bo mam wybór albo dzieciom kupie albo im zapłacę no chyba do nich pojadę ,bo coś nie tak jest z tym rachunkiem :angry: :angry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl