BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #128621 przez Lola84
heja

sory za nieobecność ale jak jest taka pogoda to cąły dzień na dworku siedzimy a wieczorem nie zawsze mi się chce włączyć kompa :(

widzę że nie tylko ja mam dzisiaj przejscia ze swoim ale o tym nie che mi sie pisac wcale bo normalnie szkoda słów
najbardziej to mam ochotę iść zapalić papierosa normalnie mam taką ochotę że chyba pójdę do sąsiadki i to zrobię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128666 przez Batmanik
moze panuje jakas choba wscieklych krow dlatego im tak bije :unsure:
moj juz sie obudzil lobuz maly - nic nie dziala na niego zeby przespal noc..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128674 przez Martuska
Chyba panuje choroba dzikich krów albo ta z Niemiec przenoszona z ogórków do nich doszła hahaha . Ja się czuję pomału jak słomiana wdowa, idę zaraz się wykąpać i do łóżka spać nie chce mi się nawet ręką ruszyć. A co do tego co Lola pisała to ja tak zawsze mam że jak się denerwuję to palę czyli prawie co chwilę ;P ale palę pół papierosa bo w ciąży nie paliłam i mi już tak nie wchodzi. Ale zamierzam rzucić to świństwo, dobrze że nie tracę na to kasy bo teściowa nam robi papierosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128741 przez raczek10
cześć . Ale się uśmiałam choroba wściekłych krów :woohoo: :woohoo: albo ogórków :woohoo:
u nas nocka ładnie przespana tylko ZUZANNA miejsca nie mogła znaleźć dla siebie i chodziła całą noc :dry: u nas już pali na dworze a co będzie w południe :ohmy:
No i najważniejsze

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM MALUSZKOM I TYM MAŁYM I DUŻYM :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128857 przez raczek10
no a ja znowu tu sama :P :laugh: moje dziecię śpi to ja korzystam ,bo jak wstanie to na spacerek śmigamy :blink: a pożniej ciocia do nas wpada . a ja nie pale juz i bardzo sie z tego ciesze ,bo dla mnie to szkoda zdrowia i kasy za te kase wolała bym sobie coś kupic albo dzieciom . ALE MÓJ PALI A JA Z NIM WALCZE I ON SIĘ WKURZA ,BO JUZ W DOMU MA ZAKAZ :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128867 przez Martuska
JA TEŻ ŻYCZĘ WSZYSTKIM MALUTKIM I TYM WIĘKSZYM POCIECHOM WSZYSTKIEGO NAJ!! I DUŻO PREZENTÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA !!!!
Ja się wczoraj ścięłam dosyć krótko i trochę a nawet bardzo żałuję bo czuję się brzydko w tej fryzurze, ale cóż za głupotę się płaci ;) Mały mój obudził się przed 7 a ja normalnie byłam nieżywa bo czekałam wczoraj na Krzyśka, później było małe co nie co no i oglądałam film. A zasnęłam po 12...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128878 przez raczek10
oj MARTUSKA włosy odrosną i to szybko :) ja mam długie i nie wiem co z nimi zrobić z chęcią bym ścięła ale mi szkoda bo każdy mi mówi ,żebym nie ścinała ale mnie wkurzają trochę :angry:
ja prawie co dziennie chodzę spac o 12 a czasem później :blink: u nas na małe co nieco nie ma co liczyć wojna jeszcze trwa ale na szczęście na placu boju to tylko mleko zostało użyte więc ofiar brak :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128887 przez Martuska
Odrosną ale jak długo trzeba czekać :( No ale cóż poczekam sobie. Przyjechała do mnie babcia z Sosnowca i dziś będziemy się chyba wybierać na jakąś wycieczkę, już się nie mogę doczekać !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129011 przez Marysia27
Wszystkiego najlepsiejszego dla dzieciaczków :kiss:
Raczku piękne zdjęcie machnęłaś jaśkowym ząbkom, moje dziecię nie daje się w żaden sposób podejść, a też chciałabym mieć takie zdjęcia.
ja fajek nie tykam i nigdy nie paliłam, bo szkoda mi zdrowia i pieniędzy, wolę kupić za to dobry alkohol, bo to moja mała słabość. Każdy mi mówi, kto ma prawko, że teraz nie wyobraża sobie życia bez mobilności, a ja jak tak dalej pójdzie to dupę zrobię a nie prawko. Zawsze znajdą się jakieś wydatki.
I jak tak Was czytam, to podziwiam was za cierpliwość do Waszych panów, bo jak mój parę lat temu nawywijał to się spakowałam i adieu! Po jego prośbach rozmawialiśmy doszliśmy do kompromisu- a jakże inaczej- na moich warunkach i od tamtej pory jesteśmy raczej przykładni, choć już mnie życie nauczyło, że nic nie trwa wiecznie. Martuska, dawaj zdjęcie, zaraz tu ocenimy fryzurę, może to że nie przywykłaś do krótkich włosów Cię wkurza a za parę dni będziesz zachwycona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129086 przez Martuska




TO ja w nowej fryzurce, mi nie odpowiada ale czekam na Waszą ocenę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129095 przez Batmanik
Witam!!!
Przede wszystkim:
WSZYSTKIEGO NAAAAAAAJ POCIECHA ZYCZE!!!!!!!!
a ja mam dzis okropny dzien :angry:
musialam jechac na lotnisko dorezerwowac bilet mlodszej siostrze jak sie okazalo system im padl i byl porblem ale wrocilam sie i gosciu jakos sprzedal mi bilet ale trzebabylo polaczyc rezerwacjie a babka mloda ale chyba ktos jej nie dupnal w nocy i robila problem ale chyba jest ok to sie okaze przy odprawie czy zrobila jak trzeba bo ja o to prosilam zebym nie musiala jechac drugi raz bo mam z 70km w jedna str...pozniej siostra zadz zagadalm sie i przegapilam gdzie mam jechac a ze wroclaw rozkopany nawigacja prowadzila inaczej a gdzie inndziej moglam jechac wkoncu wrypalam sie pod prad i zasuwalam chodnikiem zeby nie miec czolowki :side:
na koniec zgubilam dziecku smoczka zdazylam mu kupic nowy ale jak sie pod domem okazalo jest stary pod siedzeniem :angry: ufff co za dzien :angry:
jeszcze wczoraj mala konwersacja z moim zebym odwiedzila jego matke ach w sumie bez klotni sie obylo ale mam dosc- on nie rozumi ze jakby ona byla inna to bym tam z przyjemnoscia jezdzila...i on twierdzi ze to jej pierwszy wnuk i sie cieszy- szkoda ze nie zna granic co mozne a co nie...ach nie mam kompletnie dzis sil... co za dzien:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129272 przez raczek10
u nas dzień spokojny . ale mi przykro ,bo żadna babcia dzieciom nawet życzeń nie złożyła na dzień dziecka a co mówiąc o prezentach :(
Batmaniku współczuje dnia ja własnie takich dni unikam i nie lubię jeżdzić eautem w taki upał :huh:
Martuska fryzurka spoko fajnie ci w takich włoskach :)

Marysiu ZĄBKI UJĘTE Całkiem przypadkiem nawet nie wiedziałam ,ze takie zdjęcie jest i dopiero na kompie zobaczyłam :)

MIKA jak w pracy ? a KASIE NAM WCIEŁO :(

LOLA odzywaj się częściej do nas :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129279 przez Batmanik
na dodatek sasiadka D..mamy mnie wkur.... masakra tej tez bije na dekiel :angry:
ach szkoda nerwow na stare babsztyle :P
a to zabki mojego pysialka:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129292 przez Lola84
heja

dziewczyny odzywam się jak często tylko mogę wiecie jestem w trakcie remontu i wogóle chrzciny za miesiąc i wszystko na raz się zwaliło i jak tylko mam czas to piszę :)

dzisiaj moje dziecię chodziło po dworku bez koszulki bo normalnie jak go tylko ubrałam to zaraz się z Niego lało normalnie woda po plecach mu ciekła :( była taka masakra pogodowa że nawet ja nie wyrabiałam a co mówić o małym dziecku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129296 przez Batmanik
u nas bylo cieplo ale nie az tak- az Ci wspolczuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl