BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #144323 przez raczek10
witam no mój malutki juz śpi :) byłam u gościa i będzie mi łatwił robotę :) a z drugiej strony taka rozłąka z maluchami aż mnie to przeraża :ohmy: :(

ale coś za coś przynajmniej będe miała kase potem i na nogi staniemy . planowany wyjazd to koniec lipca początek sierpnia tak więc jeszcze z wami miesiąc pobędw a potem to może do neta nie będe miała dostępu :( ach mówie wam aż się boje ale nie ma wyjścia . dogadane mam 6 euro na godzinę więc to nie wiele ale zawsze coś :dry:
miejsce sprawdzone :)

a tu cisza :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #144618 przez raczek10
haalllloooooo jest tu kto :huh: :dry:

ide sobie kosić podwórko ,bo tu nikogo nie ma :( :P

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #144636 przez Batmanik
Witam!!!
mialam sie wczoraj odezwac ale laptop mi padl juz:(
a ja z jednego lotniska przyjechalam a wieczorkiem smigamna drugie po tatusia:) a Igor juz na tym lotnisku krzyczal w nieboglosy dada dada a jak mu powiedzialam tata bedzie wieczorem to przestal krzyczec:)
a u nas znow pochmurno:(
raczek podziwiam Cie naparwde ja mam dreszcze jak pomysle o pracy w Poslce a dzieczaki w domu ale inaczej bym myslala jakbysmy mieszkali sami a na sama mysl ze ten babsztyl bylby z dziecmi to :X :evil:
ja lece robic slatke i pakowac rzeczy nie wiem czy bede miala jak sie do Was sie odezwac ale w razie Wu mam neta w telefonie...
milego popoludnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #144753 przez Martuska
Ja dziś byłam u mamy i wiem jedno szybko tam nie wrócę!! Tam mnie wkurzyła że szok brat mnie kopał zaczepiał i gdybym się nie broniła i mu nie wpieprzyła to ani matka ani mój tato nic by nie zrobili;/ A na koniec Kacper wział małego dydka i wrzucił go do KIBLA!!!! A mama zamiast mi dać na nowego smoczka to go wygotowała ... By sie wstydziła!!!!!!!! Później stwierdziła że jak nie chce to nie muszę do niej przychodzić i mam to w dupie nie mam na to ani nerwów ani wolnej woli żeby chcieć do niej łazić. Mały jak zwykle niespokojny ale tatuś go usypia więc ja mam spokój;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #144774 przez raczek10
hej . mój malutki jeszcze spi ale dzisiaj w nocy marudził troche :( na górze 2 z ęby mu ida . u niego to tak dziwnie idą ,bo juz kiedys pisałam ,że idą i staneły w miejscu a teraz znowu się ruszyły :)

Martuska no powinna dać ci na nowego smoczka a tego starego to niech sama sobie weźmie do buzi :ohmy:
ja chodze jakas zła ostatnio i mysle z kąt kasy wziąsć ;) ;) niedośc ,że u nas cienko to na ten wyjazd a jeszcze musze gościowi zapłacić za załatwienie roboty. :dry: no teraz takie czasy ,że bez pleców i bez kasy to ani rusz :(

sezon truskawki był krótki a jagody u nas bardzo mało więc zarobku nie będzie a i odłozyć na zime też nie ma z czego . Ja to swojemu powiedziałam ,że nie będe siedzieć i czekać grudnia i się zastanawiać ,czy u niego w pracy będzie jakaś robota czy tez nie ,bo jak na razie to nawet z tymi bieżącymi wypłatami jest problem :ohmy: :angry:
och mówię wam jaka zła chodziłam na swego , bo on nie chciał ,żebym gdzie kol wiek jechała ale mu stanowczo powiedziałam ,że niech sam sie kręci i jakiejś roboty innej szuka ,bo przecież dziecku nie powiem ,że na to nie ma czy na tamto . trudno będzie musiał tak czy tak zz małymi siedzieć tym bardziej ,że umowa mu się kończy w sierpniu . zawsze może poprosić swoją mame ,żeby pomieszkała za 2 miesiące i mu pomogła . Ja muszę nastawić się jakoś ,że też dam rade i przecież to dla nas . mówię wam jak teraz ciężko zz tych naszych polskich wypłat związać koniec z końcem . ja wzięłam wychowawczy i zapłaciłam pół tego rachunku za światło a drugie pół zapłacimy po jego wypłacie a gdzie życie i inne opłaty i tu juz brakuje a co mówiąc co będzie w zime .

moja koleżanka co u faceta ze mnio była i prace pomagała łatwić to już wyjechała tak że czekam na telefon i niech się dzieje co chce . :ohmy: ale nasmuciłam z samego rana :dry: i to w niedziele :blush:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #144775 przez raczek10
a i jeszcze jedno bo zapomnę



LOLA STO LAT STO LAT i wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #144990 przez Martuska
Ale szybko mi weekend przeszedł a już jutro do pracy znów cały tydzien ... Mój Miki płacze cały czas nie chce zasnąć wogóle pewnie dziś znów zaśnie koło 22 szok ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146061 przez Marysia27
Witajcie kochane :lol: Batmaniku, miałaś rację, jak zwykle rozwalił mi się system, dziś uruchomiliśmy kompa, ale działa na pamięci zewnętrznej kolegi, i teraz wszystko przerzucamy na płyty, bo jak jeszcze raz twardy dysk padnie, to nie będzie szans na odzyskanie danych. W skrócie napiszę, ze Bartek raczkuje jak potłuczony, staje przy meblach i próbuje samodzielnie chodzić, na razie kończy się to w większości upadkiem na tyłek, ale płacz nie trwa długo. Wszystko z szafek leci, bałagan to drugie imię tego domu.W ogóle to mały jest niedobry, całymi dniami albo wrzeszczy, albo płacze, aż do znudzenia. ja wysiadam.
z innej bajki to kupiłam pieluchy dada i jestem bardzo nimi zaskoczona, że nie odstają standardem od innych, naprawdę jeszcze ta pozytywna opinia IMID, naprawdę, za te pieniądze, to świetny zakup.
Poczytałam was trochę, teraz czas najwyższy odrobić zaległości w pisaniu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146505 przez Martuska
Marysiu ja też właśnie dziś kupiłam pieluchy dada i też jestem w niezłym szoku.. i ta pozytywna opinia naprawdę fajnie;P Mój Mały też jest jakiś nie swój non stop wrzeszczy nie mówiąc o zasypianiu kiedyś zasypiał sam po butli a teraz tylko zostały super marzenia po tym:( czasami męczy się ponad godzinę w łóżeczku a ja tylko przychodzę co jakiś czas i daję mu mocia;/ Moja babcia mnie dziś zagięła, powiedziała że mój Miki jest niedorozwinięty psychicznie bo nie umie pokazać gdzie jest oczko, uszko... ;//;/ No szok poprostu myślałam że mnie szlak jasny trafi! w pracy też się wkurwi.a.m bo jedna laska jest taka per pani i pytam się już czy szchodzimy do szatni i koniec na dziś a ona mi na to " no jak chcesz to możesz sobie jeszcze rekreacyjnie zostać pół godzinki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146572 przez raczek10
hej :) u nas Janek też marudzi i w nocy znowu wstaje :dry: a było tak fajnie .

pogoda do bani leje cały czas :angry: już deszczu mam dość :dry:
Marysiu fajnie ,że już jesteś tylko gdzie reszta babeczek ;) MIKA jak JASIO :woohoo: Kasia też milczy :(

mykam jeszcze na inne watki a potem palulki :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #146589 przez Marysia27
A u nas gorąco, i słoneczko świeci :lol: Martuska, mój zanim zaśnie, to tez czasem cuda wianki odchodzą... Martuska, strasznie jest coś takiego usłyszeć od własnej babci, mi do głowy przychodzi konkluzja, że to raczej 'Pani starsza" ma coś z niedorozwinięciem, niż maluszek, moje dziecię tez nie pokazuje, gdzie oczko, uszko i rączka, bo go tego po prostu nie uczyłam... tyle w temacie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146750 przez Martuska
Nio dobrze mówisz Marysiu mi też się tak wydaje że babunia ma coś pod kopułką ;) Miki dziś wstał przed ósmą pobawił się trochę i znów poszedł spać ale spał tylko pół godzinki ;/ Po tatusiu to ma a teraz już był wielki ryk że musiał iść do chodzika... ja się idę zrelaksować kąpielą w wannie do później :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146962 przez Batmanik
Witam!!
ja Was czytam ale nie mam czasu odpisac:( moj leci juz w sobote a jutro dopiero jedziemy kupic meble zeby mi zdazyl skrecic i ustawic a reszta na mojej glowie hydraulik po niedzieli podlaczy zlew i gaz:(
u nas nawet oki tylko moj lobuz jak zawsze rano moglam na nim polegac ze wstawal rono o mi budzik nie byl potrzebny tak dzis wstalismy o 9 :S
rraczku jestes naprawde super przeopowiedzialas mi dziewczynke i tak jest :lol:
dobra uciekam poki maly spi robi mu obiadek bo tu nie chce zostac sam w pokoju:(
moze uda mi sie zagladnac wieczorkiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147148 przez Martuska
no to super Batmaniku będziesz mieć parkę ja też bym chciała następną dziewczynkę :P A najlepiej to bliźniaki :lol: a ja nie jestem w temacie Batmanik czy wy będziecie wynajmować jakieś mieszkanie? ja wróciłam z pracy a Miki od razu płącz taki płaczliwy jest że szok teraz próbuję bo położyć spać ale nie wiem czy uśnie tak szybko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147276 przez Marysia27
Batmanik, jak ja Ci ZAZDROSZCZĘ!!!! jak bardzo jak Ci zazdroszczę, tak samo się cieszę, że będziesz miała parkę- duet idealny dla mamusi i tatusia :blink: Co do pytania a mieszkanie, to też jestem ciekawa, bo nie wiem czy jeszcze nie pisałaś, czy może przegapiłam podczas ekspresowego nadrabiania straconego czasu? Ja miałam z Bartkiem cuda na kiju dzisiaj, histeria za histerią, aż mu w pampersa przydzwoniłam, i się uspokoił. Nie jestem z siebie dumna, ale naprawdę wysiadam psychicznie, zrobiłam to z bezsilności. Resztę histerii przeczekiwałam wynosząc małego kilkakrotnie do sypialni do łóżeczka, żeby sobie kuku nie zrobił. To lepszy sposób na wyciszenie młodego niż klapsy. No i wczoraj dostałam , a raczej wyciągnęłam od mamy wiadomość że ma guzka na piesi i lekarz wysłał ją pod koniec sierpnia do onkologa, chcą jej też wyciąć macicę, bo ma ciągłe guzy i cysty na niej, lekarze nie chcą czekać aż to się zezłośliwi :( Strasznie kocham tę moją matulę, i gorąco wierzę, że guz okaże się niezłośliwy, a jeśli nawet nie, to że leczenie będzie szybkie i zakończy się 100% wyzdrowieniem. I mam nadzieję, że weźmie ode mnie pieniądze z mojego rachmistrza, i pójdzie do onkologa prywatnie, bez czekania w kolejce, bo każdy dzień jest na wagę złota odnośnie diagnozy.Bo moja matula dumna jest i ona nigdy niczego nie potrzebuje, bo nie chce przyjmować pomocy, ale tu chodzi o jej zdrowie, i długie lata życia z nami i Bartusiem, to powinien być najmocniejszy argument.
Spokojnych snów dziewuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl