BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 6 miesiąc temu #219327 przez raczek10
witam :)
no w końcu Marysiu jesteś :) jak odpoczniesz to prosimy o sprawozdanie z całego miesiaca :lol:
mój Jasieniek ostatnio złapał jakiegos wirusa i miał lekko biegunke ale juz jest ok . ma 8 ząbków i ida mu te styłu wszystkie na raz . Jest bardzo marudny ostatnio . Ja dalej pracuje i dzisiaj jestem jakaś zmeczona :dry:
Ciekawe jak tam Batmanik sie tacza jej to dopiero ciężko z brzuszkiem .
ide spać bo dzisiaj mało spałam tylko 2 godzinki a na wieczór do pracy :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #219607 przez Martynka__89
Marysiu super że Jesteś czekamy na Twojego posta :*

Nie napisałam Wam wczoraj byliśmy z Mateuszkiem we wtorek u prywatnego lekarza do którego jeździmy co jakiś czas. Musiałam zapisać się do okulisty ponieważ mój maluszek ma podejrzenie zatkania kanalika łzowego :( (termin wizyty 9.01.2012 no cholera jasna) i jak by było mało musimy zapisać się do urologa dziecięcego Mateuszkowi zstąpiły jąderka ale są wędrujące i trzeba to sprawdzić masakra jakaś :(

Batmanik co tam u Was ? Już już raptem kilku, paru dni nasza Nowa Gwaizdeczka się pojawi :)
Raczku Kochana oj... Kiedy jakiś urlopik będzie ? Nasz lekarz powiedział że liczba ząbków Mateuszka nie jest zadowalająca, odpowiedziałam że wiem :(
Martuska mój mąż mi mówił o policji dużo osób potrzebują, gdybym miała z kim Młodego zostawić ( bezpiecznie zostawić) to również bym spróbowała, a tak to dup* :( nic nie mogę.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219711 przez Batmanik
witam,
my jednak do 11go listopada czekamy a pozniej zamiASt wywolania bedzie cc....bo ja jak sllysze wywolanie to chora jestem..
a igor ma poczatki anemii :(
marysiu czekamy na wiesci z niecierpliwoscia :)
martyna trzymamy kciuki- bedzie wsio oki- dawaj znac koniecznie
musze uciekac bo moj smyk juz wisi nade mna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219774 przez Martynka__89
Mateusz miał anemie jak miał 2 miesiące przez ten szpital :angry: Ale braliśmy żelazo i szybko minęło. Na pewno z Igorkiem będzie suuuper :) o to jeszcze chwilkę poczekamy na córunie twoją. Dam znać jak po wizytach, ale mam normalnie dość. Jeszcze nie potrafię się dodzwonić do podobno najlepszego urologa :( poleconego przez lekarza od Mateuszka. Totalna porażka :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219862 przez Marysia27
Hej Moje Miłe :)
Martynka, a ile ząbków ma Twoje dziecię? do półtorej roku dziecko może nie mieć ani jednego, i dopiero później należy się tym martwić, Bartek ma 4 i wszystko jest OK :)
A co do mnie, to szkolenie było świetne, Wrocław piękny, aż żal było wyjeżdżać, choć sama podróż trwała 8 godzin. Niestety praca okazała się być do dupy, ciągły stres, w ciągu tygodnia schudłam 4 kg, a z natury jestem chudzielcem, i wyglądałam przerażająco z wagą poniżej normy :( okazało się również że atmosfera w pracy jest do bani, zarobki też, szanse na premię marne, 800 zł wychodziło dla opiekunki, a dla mnie 300, i co najgorsze, byłam poza domem nawet 10 godzin, łącznie z drogą do pracy i tym że trzeba było przyjść na 25 min przed otwarciem i wyjść 15-20 min po zamknięciu. Nie tak to sobie wyobrażałam, po tym co szef obiecywał, miało być wprost doskonale, a było tak, że szłam do pracy i ręce mi się trzęsły, wracałam z pękającą z bólu głową. Zrezygnowałam sama po 2 tygodniach, siła by mnie tam nikt nie zatrzymał, mąż zaakceptował moją decyzje, sam nie chciał żebym się męczyła w pracy, w której nie umiałam się odnaleźć. Teraz znów szukam pracy i wracam do formy po tych przebojach, mam nadzieję, że w kolejnej pracy zahaczę się już na amen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219879 przez Batmanik
Marysiu najwazniejsze abys Ty czula sie dobrze a co to za praca jak marna kasa a jeszce tyle nerwow straconych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219898 przez Marysia27
Niby lepiej, ale szkoda mi czasu jaki przeznaczyłam na szkolenie, i przede wszystkim energii, bo naprawdę łudziłam się, że oto wygrałam z pracą w banku los na loterii, a gówno z tego wyszło, bo wiem, że certyfikat do niczego mi się nie przyda, bo po prostu nie nadaję się do pracy w takim miejscu. Wpadnę na forum wieczorem, bo mały wstał i strasznie mi marudzi, jak cały czas z resztą, aż nie można z nim wytrzymać, w nocy nie śpi, a ja razem z nim, a w dzień fisie odstawia :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220171 przez Martuska
Marysiu ja też bym zrezygnowała jakby mnie to tyle nerwów kosztowało i nie odpowiadałaby mi posadka...;/ U mnie w pracy też nie najlepiej się dzieje bo dowalili nam z drugiej hali tyle towaru x2 co mieliśmy... A kasy nic więcej;/ Jak zawsze sprawdzałam 4 kierowców tak teraz sprawdzam tylko 1 kierowcę. Ale zobaczymy jak to będzie. Mój Mikiś ma 8 ząbków i już jak urżnie w palec to boli jak cholera a jaki jest głodomor jak tylko słyszy hałas otwierającego się cukierka czy chrupek to od razu przybiega i otwiera dziubka a jak mu się nie daje to płacze, więc wtedy odstawiam chipsy gdzieś na górę i zajmujemy się zabawą;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220260 przez Martynka__89
Marysiu Mateusz ma tyle ząbków co Bartuś. A z tą pracą to porażka więc trzymamy kciuki za lepszą. Martuska jak stoję przy kuchni to Mateusz leci (dosłownie) z sypialni i woła mamamamamamamamamamamamama a jak już doczłapie to chwyta mnie za spodnie i dadadadada a jak szybko nie dam do płacz : ( a ja nic nie jem tylko np. zmywam naczynia. Jak jem cokolwiek to czeka jak piesek na jakiś kąsek,no masakra nie mogę spokojnie zjeść. Mateusz waży 11 400 kg i znowu skoczył wyżej w siatce centylowej.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220385 przez Marysia27
Martynka, to nie masz się czy martwić, ząbków jest odpowiednio, a na resztę przyjdzie czas :)A codo jedzenia, to Bartek podlatuje do szafki z biszkoptami, i tak długo się awanturuje, aż mu nie dam, tak z resztą jest ze wszystkim. masakra, jest prawie 3 w nocy, a my z mężem siedzimy, popijamy browara z czymś mocniejszym, i oglądamy Pamiętniki Wampirów- nie zmam lepszego relaksu :D do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220528 przez Martuska
Cześć Laski;) Ale miałam wczoraj polewkę z Mikiego jak usypiał tak rechotał jak normalnie żaba jest taki pocieszny że szok... I strasznie trzeba na niego uważać bo wchodzi na łóżko sam i szaleje. Co do pracy Marysiu to ja też czegoś szukam żeby było na cały etat bo kasy brak;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220640 przez Marysia27
Dobryj dień :) pochwalę się że Bartek nauczył się chodzić do tyłu i podskakiwać, trudno utrzymać go w miejscu, najgorsze jest to że on nie chodzi, ale biega, a nasi sąsiedzi z dołu mają przechlapane, bo pewnie słychać non stop tupanie. Wczoraj balowałam długo i dziś mam coś, co można określić kacem, mały śpi, sama tez się położę, bo 3 godziny snu, to nie ma szaleństwa :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220658 przez raczek10
witam . :) no Marysiu to faktycznie nieciekawa praca i to w ciagłym stresie :dry:
Ja to wam mówie prace mam super :) no i dzisiaj chłopaki mnie w nocy póćcili do domu wczesnie i na 1 byłam w domku :) no i kasa nie zła będzie 1500 na ręke więc nie żle .

nasz Jasiu wazy niecałe 10 kg . :( chudzinka z niego ale dobrze ,że ma apetyt i je wszystko oprócz mleka :blink:

Balować tez trzeba czasami ,więc i odpoczynek musi być . :) Ja dzisiaj spałam jakies 5 godzinek i miałam z rana mega dużo spraw do pozałatwiania no i jak narazie wszystko mi sie układa czego i wam życze .

co tam u was jeszcze . ?
Batmaniku czekaj spokojnie na listopad nagroda juz blisko :) tak ci zazdroszcze ,że będziesz miała maleństwo :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221120 przez Marysia27
Ja też zazdroszczę Batmanikowi,i póki co tyle mogę ;) Raczku, odpukać, jak to dobrze, że jesteś zadowolona! bardzo ale to bardzo się cieszę :lol: ja żeby mieć łatwiej wieczorami uczę się języka, lektorzy zarabiają niemałe pieniądze, więc marzy mi się certyfikat z niemieckiego. Pochwalę się tym, czym wzruszył mnie dziś Bartek- leżałam zmęczona na kanapie, a mały podszedł do mnie, położył malutką rączkę na mojej twarzy zrobił cacy cacy i dał mi całusa, a mi poleciały łzy ze szczęścia.Wiem , że to pewnie przypadek, bo mały powtarza po nas wszystkie czynności, ale buziak od niego był tak cudowny, że nigdy tego nie zapomnę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221147 przez Martuska
Ja już nic nie wiem co ze swoim życiem pocznę... Ty Marysiu chociaż masz jakiś plan a ja nie wiem;/ Ten Wałbrzych to dziura gdzie pracy nie ma i o wszystko nie wiadomo jak się trza starać ... Teraz jak zrezygnowałam ze studiów nie mam żadnych perspektyw, tylko praca za 560 zł . Tak mnie to boli że szok:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl