BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 6 miesiąc temu #227245 przez Batmanik

Batmaniku czekamy na twoją niunie a że Igorek nieznośny to minie on wszystko wyczówa ,że coś sie zmieni w waszym życiu .

mam Raczku nadzieje ze tak jest bo nigdy z nim problemu nie bylo a ostatnio to jest koszmar jakis:( dzis rano to az sie poplaklam ze tu tyle roboty a ten tak dal popalic ze ja nawet ziemniakow na obiad nie mogalam obrac :angry:
jja juz naszczescie blizej konca jeszcze tylko polki zmontowac ale plyt braklo a reszta juz prawie dopieta na ostatni guzik no i eeeeefekt super:) ach mam tego chlopa zdolnego bo wszystko sam zrobil:)
oj raczku jestes meeega dzielna i silna kobieta!!! nie jedna by sie zalamala a Ty i tak widzisz to wszystkoo z dobrej strony!!! PODZIWIAM CIE!!!
nie kazdy tak potrafi a w szczegolnosci ja....
uciekam kapac sie i przed TV wedruje:) ach jak mi dzis humorek dopisuje:)) to prawde na dola najlepsza praca jest;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227269 przez Martuska
Oj tak Raczku dziewczyny mają rację Ty jesteś dzielna kobitka!

Ja też uważam Batmanik że najlepsza jest praca na nerwy a jak coś nowego jest w domu to od razu mam uśmiech na buzi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227516 przez Marysia27
Remont to i mnie czeka w listopadzie- murujemy z salonu przejście do kuchni, i zostawiam tylko jedno od strony korytarza, łatwiej mi będzie nad Bartkiem zapanować, no i zapachy z kuchni nie będą tak bardzo panoszyły się po reszcie domu :) Ja też nie przepadam za syfem remontowym, a już najbardziej za wszędobylską gładzią po jej starciu, widać ją miesiąc później, bo wszędzie wyłazi!!!!
Batmanik, mój mąż też daje sobie radę, ale i tak zawsze prosimy jego ojca, bo ten to już zupełnie jest fachowiec i remont skraca się do minimum:) a w ogóle, to planuje na czas remontu na weekend jechać do przyjaciół do Szczecina, dawno już się z nimi nie widziałam, a ten czas leci jak szalony :cheer:
Raczku, jeśli miałaś remont dłuższy czas temu, to na ten spójrz z pozytywem, bo będziesz miała miłą dla oka odmianę, niech choć to będzie pocieszeniem po tym nieszczęściu!
Wczoraj też się relaksowałam, ale przed kompem, obejrzałam na raz 4 odcinki z nowej serii przepisu na życie, bo nigdy w tygodniu nie mam czasu, żeby usiąść i w TV obejrzeć :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227605 przez Batmanik
no dokladnie tak to jest z remontami- a ja cale do poludnia buszowalam w grach , pozniej uspalismy sie wszyscy teraz chlopy poszli na spacer to korzystam z okazji i przebiore posciel...
do napisania pozniej-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227985 przez Marysia27
Ej kobietko! ty zamiast wypoczywać przed porodem, to na najwyższych obrotach jedziesz! zwolnij, odpoczywaj, nabieraj sił na powitanie Maleńkiej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229599 przez raczek10
witajcie k0obietki juz w listopadzie . Ale czas ucieka . Batmaniku twój miesiąc sie zaczoł matko jak ten czas szybko zleciał :ohmy: trzymamy za was ,zeby wsio oki było . :kiss: .
Marysiu jak miło poczytać ,ze nie tylko ja będe miała sz[pachle wszędzie :lol: od razu lepiej na sercu . fakt jest taki ,ze nie nawidze tego dziadostwa ,bo ono po miesiacu zmywania dalej wyłazi :angry: ale damy rade . Ja wczoraj niestety pracowałam i dzisiaj też mam do pra cy . U MNIE W RELACJACH DAMSKO MĘSKICH TROCHE LEPIEJ ,. Jasio SŁODKI :kiss: :kiss: WSZYSCY MÓWIA ,ŻE TO KOPIA MEGO MĘZA :)

Martuska co u was daj znaki życia ?

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229634 przez Batmanik
Witamy!!!
a no moj miesiac a czuje sie jak 80latka nawet z lozka wstac nie moge:(
wczoraj tyle km zrobilismy po cmentarzach ze ledwo zylam a tak to podczytuje tylko nie mam nastroju pisac:(
moze pozniej bede miala wene dzis smigam z malym do lekarza w spr badania moczu...
a no i co wejde cos robic w kuchni to stoi ciagnie za spodnie i trrzeba mu cos dac do jedzenia czy jest glodny czy nie albo wziasc na rece i pokazac co sie robic;)
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229775 przez Martuska
Daje głos!!
U nas tydzień był straszny bo najpierw Mały miał straszną gorączkę, później ja się zatrułam ketonalem i byłam na diecie a później jeszcze nas wzięło kichanie i katar. i to wszystko przez tydzień masakra;/

Ale jakoś się wykurowaliśmy i wsio ok;)
Złożyłam dziś CV do biura nieruchomości a nóż widelec się uda trzymać kciuki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230123 przez Batmanik
no Igora juz spi...na wizycie bylo oki - lekarka zzmierzyla cukier ale jest ok... no i powiedziala ze moze miec anemie bo za szybko rosnie...a wazy z jakies 11kg ale byl ubrany...dala antybiotyk i w poniedziaek do kontroli...ide jak zwykle codzienny rytual sprzatac:( ach zycie jak w grafiku - wszystko o stalej porze i kolejny dzien minal:(
a jak tam u WAS???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230143 przez Marysia27
Witajcie:)
Martuska, obowiązkowo 3mamy kciuki :) i uważaj na leki, bo to chwila, i człowiek biedy może sobie napytać :dry:
Batmaniku, naprawdę pancerna jesteś, bo ja bym się chyba się wybrałaś na cmentarz, pod koniec ciąży:) chyba miałaś wielką ochotę na spacer ;) A jak Bartocha tak szybko rósł, to lekarka tez zleciła nam morfologię, na wszelki wypadek, a na szczęście anemii nie było:)
Raczku, ja wybieram się jednak z małym do mamy na czas remontu, więc najgorsze nas ominie :P A co do Bartka, to tez powtarzają mi że to wypisz wymaluj mój mąż, i nie ma dyskusji :S a ja bym chciała, żeby Ob był do mnie "wypisz -wymaluj" :blink: Nie chwaliłam się jeszcze, jaką pacynkę Bartkowi zrobiłam:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230158 przez Batmanik
chcialo nie chcialo ale trzeba- ledwo szlam ale zeby zacislam i dalam rade:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230159 przez Marysia27
Batmanik napisał:

chcialo nie chcialo ale trzeba- ledwo szlam ale zeby zacislam i dalam rade:)


he he, ja to bym zaciskało co innego niż zęby :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230167 przez Batmanik
a co innego przy okazji sciskalam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230172 przez Marysia27
A może lepiej nie ściskać? :) jak tak dobrze pochodzisz, rozchodzisz, to i poród będzie łatwiejszy :)? a jakie masz przewidywanie u małej? czujesz że szybko pójdzie, skoro masz już wiedzę jak to było z Igorkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230186 przez Batmanik
ciezko powiedziec bo czuje sie o wiele gorzej niz z Igorem...ale mysle ze pojdzie w terminie( niby mam na 11go)...szczegolnie ze bralam 3 razy dziennie fentoterol po ktorym PONOC ciezko urodzic pozniej - i wujek internet:) mowi ze jakas babka nie czula skurczy tylko czula ze dzidzia pcha sie na swiat...
no zobaczymy- jak narazie jeste ciezko bo wstac z lozka nie moge i nogi odmawiaja posluszenstwa:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl