BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #24593 przez Katarzynka
U nas własnie było burza i to nie mała. Desz lał, ale jakie teraz powietrze fajnie :) i chłodno :D

Ja ubranka zamierzam prac gdzieś w polowie sierpnia lub na jego koniec bo jak pani doktor mówila że urodze 27.09 to mysle że miesiąc wczesniej wystarczy :) Jak juz nie będe iala siły prasowac to zatrudnie mame lub siostre :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24601 przez dziub12
ja już sobie poprałam i wyprasowałam ubranka:) moj termin przypada na 4 wrzesnia pozdrawiam wszystkie mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24602 przez Katarzynka
Witamy nową mame na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24609 przez roxana
Cześć Dziewczyny
Witaj Dziub - mamy termin na ten sam dzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24626 przez iwo23_1990
Ja własnie zamierzam poprac i poprasowac ubranka ale cos mi to nie wychodzi poniewaz troszke sie mi sprawy rodzinne skomplikowaly i musze czekac az zrobimy remont i dopiero bede mogla cos poprac i poprasowac i oczywiscie juz ulozyc do szafeczek:)a termin mam na 15 wrzesnia mam nadzieje ze ze wszystkim sie wyrobimy.... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24627 przez iwo23_1990
Aha dziewczynki nie wiecie co jest z basik_twins?? ostatnio cos nie widac postow od niej?? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24642 przez roxana
Cześć Dziewczyny

My już popraliśmy - teraz tylko ubranka czekają na wyprasowanie- mąż musi znaleźć chwilkę czasu.
w przyszłym tygodniu po wizycie 22 i usg zacznę się po woli przygotowywać do szpitala bo 15 sierpnia odstawiamy wszystkie leki i wtedy wszystko moze się wydarzyć więc lepiej być gotowym.
Został mi miesiąc i Tymuś może przyjść na świat.
Pozdrawiam Mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24643 przez kasia86
buziaki z rana :)

dziub12 witamy wśród nas :)

ja będę prała za półtora tyg bo wtedy będę miała nowe żelazko bo te co mam teraz to się psuje. kupiłam wczorak proszek lowela i płyn do płukania i okazało się dopiero w domu że to nie płyn tylko mleczko do prania :silly: zakręcona jestem przez te upały :silly: trudno to mleczko też złużyję do prania ale muszę jeszcze dokupić płyn

ogólnie to byłam wczoraj z bratową na zakupach i kupiłam praktycznie wszystko co potrzeba :) wszystkie kosmetyki,termometry,nożyczki itp a nawet paczkę pampersów i chusteczki...niezapominając też o sobie bo kupiłam podpaski,wkładki laktacyjne a nawet tantum rose w aptece...brakuję mi tylko termometra do pokoju i sopelka no noska (ale prawdopodobnie bratowa ma sopelek w domu nie używany)
jak zrobiłam te zakupy i wróciłam do domu to znowu cieszyłam się jak głupi do sera :lol:

jeczsze czekam aż będzie bezwacie w naszym mediamarkt i kupie
nawilżacz powietrza
żelazko
farelke
a na allegro muszę zamówić monitor oddechu

do tego łóżeczko i wózek i koniec :lol: :lol: :lol:

iwo a ja widziałam posty basic_twins i to często się udziela ale nie w naszym temacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24644 przez Katarzynka
Hej Mamusie :)
O basik_twins możesz poczytac w mamusiach sierpnowych i kryzysie związku w III trymestrze. Ma teraz pewne kłopoty :(

U nas dziś chłodniejszy dzień :) i bardzo dobrze jest czym oddychać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24645 przez Gosia
iwo23_1990 napisał:

Aha dziewczynki nie wiecie co jest z basik_twins?? ostatnio cos nie widac postow od niej?? :unsure:


Melduje się w sierpniówkach! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24647 przez roxana
Ja kupiłam aspirator Frida - koleżanka mówiła, że sprawdza się najlepiej, ale to coś podobnego do sopelka.

Myślałam też o monitorze oddechu - ale znów przekonała mnie mama 8 miesięcznej dziewczynki - że będę się bardziej stresować bo podobno te monitory się zawieszają i czasem włączają bez powodu i wtedy to już się ma świra.

Cały czas się nad tym zastanawiam - nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji ale jak wszystko z Dzidzą będzie ok i nie będzie w grupie ryzyka śmierią łóżeczkową to chyba faktycznie dam sobie spokój z monitorem.

Kasiu ja nie używałam płynu do loweli - płyn do płukania u maluszka może powodować uczulenia.

:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24725 przez Marysia27
Roxana jak to dobrze, że ze spokojem odstawisz leki i poczekasz już na Malucha :) ja jutro mam wizytę kontrolną po szpitalu, i zobaczymy jak się sprawy mają. Ciuszki już mam poprane i poprasowane, zostało tylko kilka takich, które muszę na początek przeprać w ręku, bo boję się że mogą farbować. Ale za to nie mam jeszcze nic dla siebie do szpitala, i też chyba czas już na ogarnięcie tego tematu :D I oprócz takich drobiazgów brakuje mi jeszcze materacyka i pościeli do łóżeczka oraz wózka, bo tym zajmują się moi rodzice i teściowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24738 przez roxana
Marysiu trzymam za Was jutro kciuki. Napisz koniecznie po wizycie co i jak. I na 100%wszystko będzie dobrze.

Ja prócz łóżeczka mam już wszystko. Łóżeczko zamówię z netu ale dopiero po usg 22.07.2010.
Rożki, kocyk i prześcieradełka idą do mnie w paczce od rodziców Tomka - akurat znają producenta i niektóre rzeczy mi kupili bezpośrednio:)

Dla siebie też już wszystko kupiłam do szpitala, nawet herbatkę mlekopędną.

Mama kupiła nawet kombinezon na zimę dla Tymusia.

To chyba tak jest że jak się rodzi dziecko w rodzinie to wszyscy szaleją.

Trzymajcie się MAmusie!
Jeszcze raz powodzenia jutro Marysiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24766 przez roxana
Cześć Dziewczyny
Jak wczoraj Kasia napisała o monitorze oddechu o znów zaczęłam się nad tym zastanawiać, a że moja psychika w ciąży działą w nieco odmienny sposób pół wieczora siedziałam i czytałąm opinie.

Już sama nie wiem - mąż mówi, że jak chcę to mogę kupić. Tyle, że jest tyh le samo entuzjastów co przeciwników tego urządzenia. nawet w niektórych szpitalach polecają go jedynie wcześniakom i bliźniakom. Czytałam że od tych fal dzieci są bardziej nerwowe ale to też nie jest potwierdzone rzadnymi badaniami.
Co myślicie Dziewczyny?? Ile z Was kupuje monitor??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #24770 przez kasia86
roxanko

aspirator frida?? zapytam w aptece niech mi pokaże jak to wygląda :)

a ja znowu bez monitora nie wyobrażam sobie...brat i bratowa tak mi nawkręcali...oni właśnie mieli i byli zachwyceni tym wnalazkiem...włączyło im się tylko raz jak już malutka była więkrza i troszkę się obróciła..bynajmniej wiedzieli że działa...a żadnych innych niemiłych sytuacji z tym związanych nie mieli...
i znowu co osoba to opinia :)

a z płynem do płukania to też znowu podzielne zdania :) bratowa i siostra bez płynu ani rusz i dzidziusie żadnego uczulenia nie miały..a ciuszki były milutkie w dotyku...ale też czytałam że wiekszośc dziewczyn nie używa płynu...
już tak myślałam że do tego pierwszego prania wleje tylko połowe nakrętki i zobacze jak moja niunia zareaguje na takie coś

buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl