BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 9 miesiąc temu #23401 przez Madzia89862
no u was trza wiecej zarobic naraz bedzie:)bo zazwyczaj jedno na utrzymaniu a tu dwa:)fakt jak na cycu beda lecialy male to duzo taniej wychodzi ale pieluchy,chusteczki itp to pojdzie jak woda:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23402 przez alutka1011
No jakoś to będzie ale czasami żałuje że mieszkamy sami :( Ale damy rade!Kobitki są silniejsze od mężczyzn :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23410 przez Madzia89862
alutka dacie rade my z mezem tez sami na tesciow nie ma co liczyc moja mama spory kawał od nas mieszka i tez nie mielismy na kogo liczyc a szczerze przyznam to sie ciesze bo nawet takowa pomoc nie bykla potrzebna i nie chcialam :)bedzie dobrze zobaczysz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23413 przez alutka1011
No wiem Madziu że sobie poradzimy bo będziemy musieli!Ty tez miałas przed porodem tyle obaw?Że sobie nie poradzisz itd.Odpowiedzialność za taka małą istotke...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23415 przez _aga86_
alutka takie obawy ma kazda kobieta w ciazy, bo dziecko to jest ogromna odpowiedzialnosc. Istnieje tak zwany "instynkt macierzynski"- to jest cos niesamowitego. Gdzies juz na forum o tym pisalysmy- poprostu bedziesz wiedziala co robic;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23417 przez alutka1011
No mam nadzieje!Tylko te początki są najtrudniejsze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23445 przez Madzia89862
zawsze poczatki sa trudne i rowniez mialam tysiace obawa ale tak jak aga napisala posiadamy instynkt i nic nie bedzie stanowic przeszkod dla nas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23448 przez basik_twins
Ja już mam z kilka skórczy dziennie zawsze a głupia dopiero od dzis zapisuje
czasem mnie łapią takie silne baaardzo
czasem tez mam tak ze mnie nie skręca, nie mam skórczu tylko tak brzuch na dole pobolewa

To chyba do 4 tyg sama ur co? Z takimi"objawami" :)?

Bo nie chce wywoływanego
Małe sie zestresujem i mi pouciekaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23459 przez alutka1011
4 tyg to cały miesiąc więc pewnie urodzisz wcześniej zwłaszcza jak mówisz że bliźniaki się rodzą wcześniej :) ja dzisiaj idę do lekarza na 15 już się nie mogę doczekać,mam nadzieje że to ostatnia wizyta :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #23461 przez basik_twins
No tylko ze ten termin to jest właśnie wczesniej bo termin normalnie mam na 19 sierpnia
Ja jak do 22-go lipoca nie urodze to sie umawiamy na wizyte bo do 37 tc musze urodzic dlatego wolałabym sama tego dokonac ;)

Fajnie tak 100% natura by było
No to po koniecznie napisz co i jak :lol:

Ja mam w czwartek wizyte i spedze pol dnia w szpitalu bo mam badania, usg i wizyte z dr

i tez mam nadzieje ze tobedzie juz ostatnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23463 przez alutka1011
Ok napisze dzisiaj mam 37/38 tydzień i myślę że już niedługo!Jeszcze dzidzia mi się tak wypina że ledwo siedzę!Będzie dobrze napewno za niedługo dziewczynki beda chciały wyjść do mamusi i tatusia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #23465 przez basik_twins
Mi to sie wydaje ze w ogole nie jestem gotowa
ale za tydz nie bede za 4 też nie wiec to juz chyba bez roznicy :lol:
U mnie na fotach tak nie widac a nagralam se filmik na ktorym widac jaki bebzol mam wielgachny tylko tu raczej ni euda mi sie go wrzucic a i kabla znalesc nie moge :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23467 przez alutka1011
Ja raczej już się przygotowałam co mnie czeka nastawiam się na najgorsze ale zobaczymy co to będzie.Jak tak fatalnie przechodziłam ciąże to może Bozia mi to wynagrodzi i poród minie raz dwa :laugh: I tylko żeby takich upałów nie było :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23470 przez basik_twins
No ja niby tez wiesz... w kouchni modernizacja wszystko poprzekladane tak zeby latwo szybko i w ogole bylo bez nerwow, pokoje rzezy tez jeszcze tylko musze koszyki podokupywac pod przewijak zeby sobie rzeczy wygodnie porozmieszczac co by mnie szlak nie trafiał ;)
i tez sie nastawiam na najgorsze

ale to taka moja zyciowa plenta lepiej nastawic sie najgorsze i byc mile zaskoczonym niz sie zawiesc

ale mi sie wydaje ze nie da sie 'nstawic na najgorsze'
bo jak przyjda nieprzespane nocki i wieczne płacze to zadna z nas w tej chwili nie jest w stanie tak naprawde sobie wyobrazic jak sie bedziemy czuc itp... wyczerpane psychicznie i foizycznie, do tego ciepło, krwawienie, szwy, cycki, kolki laktacja i jeszcze niech ci e do tego Twój M np wkurzy

Twardym cza byc nie mientkim :silly: hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23482 przez alutka1011
Damy rade!Zobaczysz!Nie jesteśmy pierwsze i nie ostatnie!U Ciebie może troszke gorsza sytuacja bo bliźniaki ale wierze w Ciebie że sobie poradzisz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl