BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 9 miesiąc temu #23228 przez basik_twins
a czemu na Ciebie rykła? A te baby to sa tam tak okropne nic tylko sie rzucic i pobic - dosłownie

a najlepiej jak młoda dziewczyna - gdzie takie to od razu ze wpadka a gow** prawda bo mało na forum jest co sie starało a maja 21 lat np? czy 23? - i taka młoda dziewczyna urodzi i przystawia maluszka do piersi a babsztyl zamiast spokojnie wytlumaczyc nauczyc to ze nie potrafisz albo maly placze to ci rzuci tekstem nie masz pokarmu i dziewuchy nie maja bo sie zalamuja po takiej S***
Nic tylko nakopac do dupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23230 przez alutka1011
Dobrze powiedziane!Mi po śniadaniu kazała się zgłosić jak będe gotowa a potem na mnie z pretensjami że teraz nie ma czasu ale ona juz ma takie usposobienie!Chyba dawno nie była brana :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23237 przez basik_twins
Hehehe mój ojciec zazwyczaj jak sa stare baby wredne mówi że nie dosc ze przekwita to nikt jej nie dotyka i chodzi i sie wyrzywa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23248 przez alutka1011
No i święta racja!Jak ma jakieś kłopoty to niech zostawi je w domu a nie wyżywa się na ludziach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23251 przez sloneczko
i dziewczyny cos sie dzieje? jakies skurcze, wody Wam odchodza?

jak macie pytania to piszcie, bo duzo czasu Wam nie zostalo ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23252 przez alutka1011
No nie nie!Orientujesz się może co może oznaczać kłucie w dole brzucha tak raczej w środku czy to może przez nacisk a może naruszenie czegoś podczas wymazu z pochwy bo to od tego czasu mnie tak kłuje czasami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23262 przez sloneczko
jezeli to klucie pojawilo sie po badaniu i do tego masz uplawy jak by koncowka miesiaczki, to to jest normalne, ale gdy trwa wiecej niz dwa dni albo jest krwist zglos do lekarza.

natomiast klucie , ucisk w pochwie, podbrzuszu, kroczu, twardy brzuch, sa to skurcze przepowiadajace.Takie uciski mozesz odczuwac po dluzszym spacerze, w czasie chodzenia gdy wstajesz rano z lozka, albo i nawet caly czas.

to tez jest mozliwe ze dziecko sie obniza i poprostu naciska na jakies narzady.

Gdy to klucie nie przejdzie i kluje caly czas zglos sie do lekarza.

jezeli twardnieje ci brzuch regularnie np co 5 min i po kapieli nie przeszlo zglos sie do szpitala.

Glowa do gory, juz niedlugo zobaczycie swoje malenstwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23267 przez alutka1011
Dzięki za odpowiedz!Z tego co piszesz to mogą być skurcze przepowiadające!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23268 przez basik_twins
ja w nocy zawsze jak wstaje do kibelka to od boków ku środkowi i całe podbrzusze, tak ale to tak boli że mi aż palce wykreca prawie i jak mi przejdzie zazwyxczaj poboli mnie krzyz a pozniej zasypiam bo ja strasznie nie przytomnie spie i taki spioch ze mnie ostatnio

ale to moze dlatego ze wczesniej mialam nieprzespane nocki no i pogoda.... tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #23269 przez sloneczko
tez tak mysle, czy dobrze widze ze Twoje dzidzi juz powinno byc na swiecie?

kiedy mialas to badanie?, i ciagle masz to klucie czy wieczorem czy jak wstajesz czy, czy, czy?

basiku ja koncowke bym ciagle spala, a praktycznie cala ciaze nie moglam spac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23271 przez alutka1011
Jeśli o mnie chodzi to to badanie miałam we wtorek.I to kłucie mam zwłaszcza jak dużo chodzę!Czasami tak bez powodu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23272 przez basik_twins
No ja wczesniej tak miałam naprzemiennie ale to przez wahania żelaza a teraz to nie pamietam kiedy krew mialam badana ale w czwartek wszystko robie za jednym zamachem no i mam nadzieje ze dziewuchy beda grubo ponad 2 kg bo nie wiem jak one by miały sobie poradzić na świecie z taką wagą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23281 przez sloneczko
alutka wlasnie tak wygladaja przepowiadajace.

ja pod koniec ciazy mialam tak czasem ze caly dzien musialam lezec i nawet wtedy mnie wszystko bolalo a do toalety czy gdzies sprawialo mi wielki bol i trwalo jak bym na nogach do polski szla.


basik bidulko niemartw sie tyle bedzie dobrze, diewuchy jeszcze nie raz daja ci popalic.
ale rozumiem cie doskonale ze sie zamartwiasz, wiesz jak to z blizniakami jest rodza sie najczesniej z niedowaga, albo jedno wazy od drugiego wiecej.
buzaki dla Olivi i Majci (chyba takie byly imiona)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23283 przez basik_twins
Nie pomyliłaś imion tylko Oliwia przez W ;)

I ja sie wcale nie zamartwiam

Boże jak tylko coś powiem że np Maja jak jeszcze o 100g sie zanizy to bedzie problem może wyląduje w klinice to zaraz wszyscy na mnie skoczyli z rodzinki jak ja tak moge myslec ze dzieci rosna nie rowno
W dupie byli gowno za przeproszeniem widzieli jak spadła by jej waga to nie ze kazda sobie inaczej rosnie tylko łożysko nawala i wcale nie panikuje tylko skoro sa rodz to im mowie bo pozniej wyladuje w klinice i beda fochy dlaczego nic nie mowilas
i tutaj to samo nic nie moge powiedziec ze np dziewuszki najlepiej by było zeby wazyły wiecej albo cos bo od razu nie panikuj sie nie zamartwiaj
to co ja mam was okłamywac albo nie pisac jak mam kiepskie wyniki lub cos moze byc nie tak?
Mam pisac tylko jak wszystko jest super?

z bólami to samo cos sie zapytam zeby sie dowiedziec i basiku nie panikuj
no to wychodzi na to ze nie powinnam sie o takie rzeczy tez pytac bo jestem opanikara najlepiej siedz w domu i sie kurwa domyslaj a nie panikuj - tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23284 przez alutka1011
No to mnie słoneczko pocieszyłaś!Ale mam nadzieje że jeszcze Majeczka sobie chwile tam posiedzi!Zobaczę co mi lekarz powie w poniedziałek!Jak mnie nie zacznie zbierać od wtorku zaczynam akcje chodzenia po schodach i mycia podłóg i w ogóle wielkiego wysiłku:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl